HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

:halay:O zaman ne yapiyoruz sahurda senden test bekliyoruz TE="Minesuu, post: 51825407, member: 709937"]Ahahaha ay gece gece kahkaha attim ayol :KK70: ilahii gitur tabi ben goturmusum cantamda kalmis her yerimden test cikio bi gun yakalancm birine ama hic free vrmedim vermemde umarim :KK70:[/QUOTE]

Kızlar estrofem kullanıyormusunuz ben günde 3 kere alıyorum bugün komple saçma saatlerde aldım sabah 11 sonra 20 be gece 12 düzenli kullanmak önemlimiki

Ben 3. Gun yaptigimda cikmamisti. 4. Gunde yapip uyumustum bakmadan sonra flasla cizgi aradim yok megrrse o cizgiler flasla gorunmuyormus kalktim.mutfaga gittim baktim enee ordaymissin dedim :KK70: zaten suan cok erken anca 7. Gun net olarak gorunecek. :)
Bilmem mi ilk transfer pozitif di benim 8. Gün görmüştüm ilk silik çizgiyi bugün yaptığım PembeHelvam PembeHelvam ın gazıyla oldu dedi ya hcg iğnesinin etkisi 10 gün sürebiliyormuş bi bakiyim dedim benim iğnenin etkisi geçmişmi diye gördüğüm silik çizgi onun etkisidir:KK31: çünkü 5 gün oldu vurulalı ay yeminlen kafayı sıyırıyorum yavaş yavaş :KK17:

Camasir suyu ile geblik testini duydunuzmu ya cok ilginc biraz bardaga bosaltiyorsunuz pilastik idrarinizi. Birazad camasir suyu ekliyorsunuz. Kabarciklara olusuyorsa sallayinca bardagi pozitifmis. Videosunu izledim. Enterans geldi.

Kızlar estrofem kullanıyormusunuz ben günde 3 kere alıyorum bugün komple saçma saatlerde aldım sabah 11 sonra 20 be gece 12 düzenli kullanmak önemlimiki
Ben saat 9 5 ve gece 1 de alıyorum.Hormon olduğu için düzenli saatlerde almak önemliymiş.İlaç alıcam diye orucu da bıraktım.Gerçi ben pimpirik sporun takım kaptanıyım iki aydır çay kahve içmiyorum felan filan ama Allah ol derse olucak.

Camasir suyu ile geblik testini duydunuzmu ya cok ilginc biraz bardaga bosaltiyorsunuz pilastik idrarinizi. Birazad camasir suyu ekliyorsunuz. Kabarciklara olusuyorsa sallayinca bardagi pozitifmis. Videosunu izledim. Enterans geldi.
Ben denedim onu köpürdü ama hamile değildim eşimin idrarıyla denedik o da hamileydi :halay:

Kızlar iyi geceler birşey soracağım ben geçen ay 2 tüp bebek denemem yaptım ve negatif çıktı ve tedaviyi bıraktım.daha sonrasında yani testten 3 gun sonra adet oldum.yani mayısın 16 sinde en son olsum.ramazanın başlayacağı gece temizlenmistim.fakat bu aralar tekrar olmam gerekiyordu olmadım sizce bu normal mi.kullandığımız ilaçlardan mi kaynaklaroniyor olmaması bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz

kuzum malesef yalan onlar eğer doğru olsaydi eşimin hamile olmasi gerekirdi, ona denetmistim çünkü:KK70:

Kızlar iyi geceler birşey soracağım ben geçen ay 2 tüp bebek denemem yaptım ve negatif çıktı ve tedaviyi bıraktım.daha sonrasında yani testten 3 gun sonra adet oldum.yani mayısın 16 sinde en son olsum.ramazanın başlayacağı gece temizlenmistim.fakat bu aralar tekrar olmam gerekiyordu olmadım sizce bu normal mi.kullandığımız ilaçlardan mi kaynaklaroniyor olmaması bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz
bende tüp bebek denemelerinden sonraki ayda hep sorun yaşadım cnm hamile degilsen kist olmus olabilir ya da gec ovulasyon olmus olabilir. bi kac ayda anca düzene giriyor

3. Gün 5. Gün embriyosu arasında fark ne arkadaşlar? Hangisi pozitif ihtimali yükseltiyor?
cok embriyo olursa en saglamini en mucadelecisini secebilmek için 5.güne bekletiyorlar. 5.güne gelmeyi başaran embriyo daha kaliteli oluyor ama yeterli embriyo yoksa 5.güne bekletip risk almiyorlar yani 3.gün embriyosu kalitesiz demek değil belki bekletilse o da 5.gune gidebilir bilemiyoruz artik :)

Evet canım düzenli alman önemli..bana almamı söyledikleri saatler 8-16-24 günde üç defa estrofem. Bir saat geri kaydırsam olmaz mı dedim olmaz dediler.. telefona alarm kurdum öttükçe içiyorum :KK76:
Ben denedim onu köpürdü ama hamile değildim eşimin idrarıyla denedik o da hamileydi :halay:
Ahahhaha bu saatte çok güldürdün beni:KK70::KK70:

Kızlaarrr u yu ya mı yo rum :rolleyes: yarın transfer var.. uykular haram:dua:

Evet canım düzenli alman önemli..bana almamı söyledikleri saatler 8-16-24 günde üç defa estrofem. Bir saat geri kaydırsam olmaz mı dedim olmaz dediler.. telefona alarm kurdum öttükçe içiyorum :KK76:

Ahahhaha bu saatte çok güldürdün beni:KK70::KK70:

Kızlaarrr u yu ya mı yo rum :rolleyes: yarın transfer var.. uykular haram:dua:
Ben de uyuyamadım hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Kızlar değerim 53.54 çıkmış transferimim 10. Günüydü aile.hekimi biraz düşük demiş kliniği aradım 12. Günü baz alalım gözünüz aydın dedi ama moralim bozuldu düşük diye inşallah çarşamba artmış olur
önemlı olan 2 günde bir artması inş kat kat artar değerin hayırlı olsun cnm

X