HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Gelme gazina
Banada yaptirdi 4 haftalik cikti
Hahahah kiz ama sen hamilesin tatlim hcg ignesinin etkisi 2 3 haftalik cikmaz cicim. Cunku bu testen yaptim daha once klomen tedavisi kullanirken nwgatif cikmisti hcg olmasina ragmen. Icine rahat tutt kac gun oldu hem 1 2 demiyorda 2 3 dio mantigi sen yurut artik laf anlamion hic

Evet simdi bile test yapcm ben test olmadan yasayamam hamileyken bile yapcm yoksa kendimi kotu hissediyorm

Hahahahaha yap anam yap türkiyede bedava testler

Ben hic anlamiom
Mantigiii.. iyice tirtlatttimmmm...
hcg ignenin 6. günü oluyo bugün..
var mi yok mu... kafam allak bullak..

Evet simdi bile test yapcm ben test olmadan yasayamam hamileyken bile yapcm yoksa kendimi kotu hissediyorm
Ben de sendenim bak bugün transferin 3. Günü ilk testi yaptım bile 5. Gün yapacaktım şu pembe helvam kafamı karıştırdı çatlatma iğnesiyle bi bakiyim bendeki etkisi gitmiş mi dedim nasılsa hamilelik henüz çıkmaz baktım çok çok çok silik bir çizgi çatlatma iğnesini 14 de vurmuştum

ahahahahah
Minesuu aklini karistirmiyorda ben miiiii...
aha bi deli daha cikti idrari erken
Yapan .
canim ben transferimden sonra hcg ignesi oldum.. sendemi?yoksa sen opudaki catlatma ignesininmi dion?

ahahahahah
Minesuu aklini karistirmiyorda ben miiiii...
aha bi deli daha cikti idrari erken
Yapan .
canim ben transferimden sonra hcg ignesi oldum.. sendemi?yoksa sen opudaki catlatma ignesininmi dion?
Hahaha yok minesuu aklımı karıştırmıyor çünkü kafalar aynı benim iğne bildiğin çatlatma iğnesi ben de testleri erken yapmaya başlayacağım içim kendimi garantiye aldım ne olur ne olmaz ben ilk seferde 6. Gün başlamıştım yapmaya bunda başlıycam

Ben 3. Gun yaptigimda cikmamisti. 4. Gunde yapip uyumustum bakmadan sonra flasla cizgi aradim yok megrrse o cizgiler flasla gorunmuyormus kalktim.mutfaga gittim baktim enee ordaymissin dedim zaten suan cok erken anca 7. Gun net olarak gorunecek. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…