HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım 1 ve 2 deki çizgileri benden başka gören olmadı hatta bende bi görüp bi kaybettim ama 3. Yü dün sizde görmüştünüz 4. Bu sabah yaptığım onda artık baya net. Buarada 1. Testim transferin 4. Gününe denk geliyor. Cnm sen kaçıncı günlerde yaptın testi
Ben 5. Gundeyim cnm dun yaptim silik bugunde silik demekki senin ki gibi 6. Gun iyice belli edeck kendine. Masallah seninki baya koyulasmis :))

canım çok teşekkür ederim
inanın bende anlamıyorum
her gittiğim doktor olaya bu sekılde yaklasıyor kıme ınancagımı sasırdım
fsh benim 8
insallah transferinde guzel haberler ver bize canım
meleklerini kucagına alırsın darısı benım gıbı tedavıde olanların basına insallah

hatta benim bi tüpümde sıvı bırıkmesi varmıs
eger pgt den saglıklı embrıyo gelebılırse ve o sıvı sorun teskıl edecek bı boyuta gelırse o tupumu alacak daha sonra ıyılesınce dondurulmusları koyacakmıs
kesinlikle bi kac iyi doktorla daha görüş cnm tek doktorla sınırlı kalma

Günaydın arkadaşlar benimde doktor görüşmem vardı
size bi kaç sorum olacak
amh degerim 0,14
maç 90 dakika olarak düşün senin bu değer ile 85 inci dakıkadasın ya da 89 uncu dakıkadasın dedı
çok az zamanın kaldı dedi
yaşım 32

temmuz ayında tup bebek tedavısıne başlayacagız
ancak amh degerim çok dusuk oldugu ıcın sağlıklı embrıyolar gelmez bu saatten sonra dedı ve embrıyolara pgt yöntemi uygulanacağını, pgt ıle saglıklı bulunan embrıyo olursa onu transfer edeceklerını soylediler
400 usd embrıyo pgt analazı her embrıyo 400 dolar

ben sunu öğrenmek istiyorum
pgt yontemı faydalı mı
Hangi doktora gittin??

inanın bende anlamıyorum
fsh benim 8
meleklerini kucagına alırsın darısı benım gıbı tedavıde olanların basına insallah

eger pgt den saglıklı embrıyo gelebılırse ve o sıvı sorun teskıl edecek bı boyuta gelırse o tupumu alacak daha sonra ıyılesınce dondurulmusları koyacakmıs
Benim yaşım 35 doktor erken menopoz diyince dünya başıma yıkıldı sonra daha farklı düşünmeye başladım pozitif düşününce hep olumlu şeyler olduğunu gördüm oyüzden canım doktorunu ve ekibini iyi araştır ve asla olumsuz düşünme

Catlatma ignesini mi dion canim? Yoksa hcg mi? Ikisi aynimi ki ya :KK35: üffff...

E madem benim kan testimde yanilticimi olucak? Carsamba hcg ignenin 7. günü oluyo.. idrarda silik cikti sende e ayni gün mü kan verdin? Nasil idrarda silik cikioda kanda negatif... halbuki kana daha cabuk isliyo hcg.. ama sende niye öyle idrarda cikti.. ay valla kafam karisti :confused::confused: deliricem :confused: hunimi getirin.. :deli:
Hcg ile çatlatma iğnesi aynı canım evet aynı gün kan verdim zaten önce kana geçiyor ama benimki ilaçtan kaynaklı olduğu için kan temizlenmiş ama idrarsa kalmış ertesi gün gene idrar testi yaptım çıkmamıştı bu sefer

Günaydın arkadaşlar benimde doktor görüşmem vardı
size bi kaç sorum olacak
amh degerim 0,14
maç 90 dakika olarak düşün senin bu değer ile 85 inci dakıkadasın ya da 89 uncu dakıkadasın dedı
çok az zamanın kaldı dedi
yaşım 32

temmuz ayında tup bebek tedavısıne başlayacagız
ancak amh degerim çok dusuk oldugu ıcın sağlıklı embrıyolar gelmez bu saatten sonra dedı ve embrıyolara pgt yöntemi uygulanacağını, pgt ıle saglıklı bulunan embrıyo olursa onu transfer edeceklerını soylediler
400 usd embrıyo pgt analazı her embrıyo 400 dolar

ben sunu öğrenmek istiyorum
pgt yontemı faydalı mı
Çok merak ettim bukadar olumsuz konuşan dr ve hastane neresi?

Canım san bişey sorucam benim de transferin 7. Günü 15 inde 18 inde birde 21 inde ovitrellenin 3/1 ini vurunucam ve benim tes günüm 22si ozaman benimde testim şüpheli olmuyomu kafamda deli sorular:ukala::ukala:

Evet simdi doktor bilgisi veriyorum size ShinSeGi ShinSeGi

- hcg ignesi kanda hic etki göstermiyor.. ama idrarda 5-10 gün arasi kisiden kisiye degisebiliyor..
bu yüzden doktorum idrara bakma...
kan en temiz sonuc dedi..
evet kizlar biz kan sonucuna bakicaz.. idrar yaniltici olabilir... hic idrar testi yapmayin..

inanın bende anlamıyorum
fsh benim 8

cnm hangi şehirde yaşıyorsun eğer İstanbulda yaşıyorsan şişli memoriali tavsiye ederım birçok amh düşük arkadaşlar hamile kaldı, hatta istanbul dışındaysan şartları zorla en azından bir semra kahramana muane ol geçmiş olsun

- hcg ignesi kanda hic etki göstermiyor.. ama idrarda 5-10 gün arasi kisiden kisiye degisebiliyor..
evet kizlar biz kan sonucuna bakicaz.. idrar yaniltici olabilir... hic idrar testi yapmayin..
Canım benim yaptığım o hassas testlerde kesin idrarda kalan hcg yi yansıtıyordu, iğneden sonra 9-10. günlerde yapmıştım hatırlarsan ve ben 3 tane çatlatma iğnesi yaptığım için etkisi uzun sürdü demek. Dün gece hiç çıkmadı idrarda ve bugünde doktorum kanda bile çıkmayacağını 10.günü beklememi söyledi.

neyse geç olsun güç olmasin zaten cok erken yapilan testlere karisyim ben insanin moralini bozuyor bu süreçte en önemli sey moral

Çookkk sağol arkadaşım

Valla
Kızlar bişey sorcam.. yumurtalarım cumartesi toplandı ammavelakin karnımdaki belimdeki ağrı hala geçmedi:KK43:
Yani şaşırdığım nokta şu ki, ben 6 ay önceki ilk tüp bebeğimde hiiiçç ağrı çekmemiştim.. aynı ekip aynı doktor neden bu defa bu kadar ağrım var sizce? Akıl akıldan üstündür bi diyin bana var mı aranızda böyle olan??
Bilemiyorum canım ama inşallah bir an evvel iyi olursun

X