HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Gunaydin kizlar. Testimde hala var ama sanki koyulasmadi gibi ya ya da bana oyle gelio :KK43: bert87 bert87 cnm senin 4. 5. Gunlerinde testin nasildi ??

IMG_0158.JPG

Buda benim sonucummmmmm tabi hcg yaniltmasi olabilir :ıslık:
2-3 hafta önce döllenme olmussss yani 4 haftalik hamilelik sayiliomus bu sonuc..:KK69:

Eki Görüntüle 2010872
2-3 hafta önce döllenme olmussss yani 4 haftalik hamilelik sayiliomus bu sonuc..:KK69:
Wuhuuuuuuu ne guzelll bi habrrrr buuu yaaa ay cok sevindik sana hamile gozuyle bakiyordum zaten hep :KK70: tebrikler cnm benim daim.olsunnn insallahhh heyoooo yupppiiii :KK70::KK9::KK31:

Eki Görüntüle 2010872

Canım senin büyük ihtimalle ikiz gebelik olduğu için değerin yüksek olduğu için böyle çıkmıştır bence çünkü bu testler değerin yüksekliğine göre haftayı belirliyormuş yani hayırlı uğurlu olsun şekerim hadi şimdi bizim için dua at listede PembeHelvam -Pooozitiff heyo heyo :emir_bebek::anneadayı:

Transferin 4.gününden selamlar güzel bayanlar...Ben iş başı yaptım bile..Pantolonumu giyerken baya kilo aldığımı fark ettim :eek:Herkese kolay gelsin.:KK28:

Canım senin büyük ihtimalle ikiz gebelik olduğu için değerin yüksek olduğu için böyle çıkmıştır bence çünkü bu testler değerin yüksekliğine göre haftayı belirliyormuş yani hayırlı uğurlu olsun şekerim hadi şimdi bizim için dua at listede PembeHelvam -Pooozitiff heyo heyo :emir_bebek::anneadayı:
Ignenin etkisi olabiliirrrr :KK70:

Gunaydin kizlar. Testimde hala var ama sanki koyulasmadi gibi ya ya da bana oyle gelio :KK43: bert87 bert87 cnm senin 4. 5. Gunlerinde testin nasildi ??
Canım 1 ve 2 deki çizgileri benden başka gören olmadı hatta bende bi görüp bi kaybettim ama 3. Yü dün sizde görmüştünüz 4. Bu sabah yaptığım onda artık baya net. Buarada 1. Testim transferin 4. Gününe denk geliyor. Cnm sen kaçıncı günlerde yaptın testi

Eklentiler

• IMG_7317.JPG
    IMG_7317.JPG
    45,5 KB · Görüntüleme: 59
Canım 1 ve 2 deki çizgileri benden başka gören olmadı hatta bende bi görüp bi kaybettim ama 3. Yü dün sizde görmüştünüz 4. Bu sabah yaptığım onda artık baya net. Buarada 1. Testim transferin 4. Gününe denk geliyor. Cnm sen kaçıncı günlerde yaptın testi
Wuuuuuwwww tebrikleeerrrr hamissinnnnnnn Allah tamamina erdirsinnn .. yani kan testende belliydi.. yarin yine kan vericekmisinn

Kızlar bişey sorcam.. yumurtalarım cumartesi toplandı ammavelakin karnımdaki belimdeki ağrı hala geçmedi:KK43:
Yani şaşırdığım nokta şu ki, ben 6 ay önceki ilk tüp bebeğimde hiiiçç ağrı çekmemiştim.. aynı ekip aynı doktor neden bu defa bu kadar ağrım var sizce? Akıl akıldan üstündür bi diyin bana var mı aranızda böyle olan??
canim benim de ilk tedavide uzun zaman ağrıdi ikinci tedavide nerdeyse hic agrimadi simdikininde yine agri var. sanirim degisken bi durum bi de toplanan yumurya sayisi da etkiliyor olabilir belki

Oo maşallah:)Bu kadar erken 4.günde idrarda çıkıyor mu ya?Senin ikiz bence !!!

X