haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım devlet değilye ondan aklıma geldi diycem bi bakalom olur derse neden olmasın bi avazda iki tane heheheheh

fatoş özeldemi yaptırdıydı unuttum ben

evet canım Fatoş özelde yaptırdı ama ikiz bebeğin riski çok bende çok istiyorum ikiz ama olursa inş artık 1 taneye de razıyım

evet canım Fatoş özelde yaptırdı ama ikiz bebeğin riski çok bende çok istiyorum ikiz ama olursa inş artık 1 taneye de razıyım

hangi topikteydi hatırlamıyom birine iki embriyo transfer etmişler embriyolardan biri bölünmüş toplam 3 bebiş heheheheh

bizede olurmuki

2013 HAZİRAN ANNE ADAYLARI İÇİN BAĞIŞLANAN,
superisi_215 Yasin-i Şerif
iskorpit5 Yasin-i Şerif
destina385 Yasin-i Şerif
melek1815 Yasini-i Şerif
TOPLAM20 Yasin-i Şerif
.
Arkadaşlar şimdiden kolaylıklar diliyorum geri kalanını almak isteyen arkadaşları bekliyoruz.okuyup bitirenler bitirince haber versin okundu olarak listemize ekleyelimm

Son düzenleme:
Ay kizlar misafirim vardi az once gittiler.yasini bende okumaya calisirim.5 tane diyeyim.kizlar bence biran once okuyalim.ayrica muhtemelen benim opuda bu hafta.yasini bitirince yazarim.kizlar surekli giremiyom ama yazdiklarinizi takip ediyom kalbim sizinle.yarin opu tarihim belli olbilir.kontrolum var hadi hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…