haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Ay kizlar misafirim vardi az once gittiler.yasini bende okumaya calisirim.5 tane diyeyim.kizlar bence biran once okuyalim.ayrica muhtemelen benim opuda bu hafta.yasini bitirince yazarim.kizlar surekli giremiyom ama yazdiklarinizi takip ediyom kalbim sizinle.yarin opu tarihim belli olbilir.kontrolum var hadi hayirlisi

hayırlısı inşallah.:KK16:opuda yumoşlar mı toplanıyordu elif?:44:

ben bu hafta adetliyim sanırım,:KK50:gelecek yine galiba :KK43: o yüzden bitince alayım yasini kızlar...

kızlar günaydın.:KK16:
yarın adet 2. günü başlıyoruz hayırlısıyla.:21:
bir şey öğrenmeliyim.yarınki doktordaki iş uzun sürüyor mu?:44:ben sabahtan çalışıp 3.30 gibi doktorda olsam yeter mi?daha önce test tahlil falan yapıldı.tecrubeli arkadaşlar?yardımmm:KK30::KK30::KK30:

Merhaba 23 yasindayim bnde hazirnda yaltiracagim insallh esimin sperm sorunu var bni listeye ekleye bilirmisiniz acaba:) bugun ruyamda hamile oldugumu gordum ruyasi bile guzl insallh sizde en kisa zamnda kalirsiniz hamile

bir şey öğrenmeliyim.yarınki doktordaki iş uzun sürüyor mu?:44:ben sabahtan çalışıp 3.30 gibi doktorda olsam yeter mi?daha önce test tahlil falan yapıldı.tecrubeli arkadaşlar?yardımmm:KK30::KK30::KK30:
Canim merhaba. Bugun benimde 3.gunumdu, ultrasonla alttan muayene etti kist varmi folikuller ne durumda diye 10 dk surdu. Daha sonra izleyecegimiz yol hakkinda ve ilaclar hakkinda bilgi verdi. Cok uzun surmuyo yetisirsin merak etme :KK66:

Bende bi ihtimal buay gtcem tupe kismetse .dr hasta olunxa 3.gun geldedi.hasta olmama 3 .4 gun var.kismet tabi.gonul 9 ay filan hasta olmak istemez inş ALLAH ....
Ya hic bi test yapmadı. Bende hasimato hastalığı da var. Hergün bir eutrox diye ilac kullaniyorum.tsh ne durumda bilmiyorum.
Korkuyorum coook yaaa.o stresli surecten
Buyuk ALLAH im hepimize kolaylık versin. .ve sabrin emeği n karşı ligini hayir eylesin. .aminnnn

kizlarr doktordan ciktik simdi kistim kaybolmus tedaviye baslasdkk :) cok mutluyum allahima sukur! ıgneler bugun basliyo :)
inşallah problemsiz olur herşey canım yayaa:))))))))))))))))))):KK16:
merhaba 23 yasindayim bnde hazirnda yaltiracagim insallh esimin sperm sorunu var bni listeye ekleye bilirmisiniz acaba:) bugun ruyamda hamile oldugumu gordum ruyasi bile guzl insallh sizde en kisa zamnda kalirsiniz hamile

ben de hep görüyorummm.gerçekten rüyası bile cok güzel.:KK31::KK31::KK31:

canim merhaba. Bugun benimde 3.gunumdu, ultrasonla alttan muayene etti kist varmi folikuller ne durumda diye 10 dk surdu. Daha sonra izleyecegimiz yol hakkinda ve ilaclar hakkinda bilgi verdi. Cok uzun surmuyo yetisirsin merak etme :KK66:

e o zaman bu hemşire neden bana mesai saatimiz yetişmez dedi ki:KK50:???benim de testlerim yapıldı.14.30.30a istedim randevuyu.yetişmez dedi.13:00yaptık artık.inşallah yarın benimki de başlar:))))))

Hayır ilk gün kontrol ediyor ve neyi nasıl kullanacagını ne yapman gerektiği ve ne zaman tekrar geleceğini söylüyor tekrar gittiğin zaman kan degerleri ve muayene oluyor hadi hayırlısı canım

Ay kizlar misafirim vardi az once gittiler.yasini bende okumaya calisirim.5 tane diyeyim.kizlar bence biran once okuyalim.ayrica muhtemelen benim opuda bu hafta.yasini bitirince yazarim.kizlar surekli giremiyom ama yazdiklarinizi takip ediyom kalbim sizinle.yarin opu tarihim belli olbilir.kontrolum var hadi hayirlisi

canım nasılsın :KK16::KK16::KK16: kontrol nasıl geçti ????????yumoşlar ne alemdeymiş ??????????opu tarihin ne zaman ??????:KK52::KK52::KK52::KK52:

2013 HAZİRAN ANNE ADAYLARI İÇİN BAĞIŞLANAN,
superisi_215 Yasin-i Şerif
iskorpit5 Yasin-i Şerif
destina385 Yasin-i Şerif
melek1815 Yasini-i Şerif
elifnaz20135 Yasin-i Şerif
musmutlukiz5 Yasin-i Şerif
TOPLAM30 Yasin-i Şerif
.
Arkadaşlar şimdiden kolaylıklar diliyorum geri kalanını almak isteyen arkadaşları bekliyoruz.okuyup bitirenler bitirince haber versin okundu olarak listemize ekleyelimm:nazar::nazar:
elifnaz2013 canım senide ekledim opu n için şimdiden kolaylıklar dliyorum.:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Canim merhaba. Bugun benimde 3.gunumdu, ultrasonla alttan muayene etti kist varmi folikuller ne durumda diye 10 dk surdu. Daha sonra izleyecegimiz yol hakkinda ve ilaclar hakkinda bilgi verdi. Cok uzun surmuyo yetisirsin merak etme :KK66:
canım hayırlı olsun tedavin başlamış:nazar::nazar:hangi iğneleri verdi kaç doz kullanacakmışın:26::26:

Son düzenleme:
X