haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

günler geçmio yine en sevmediğim dönemdeyim..yolun yarısını geçtik çok şükür..geriye kaldı 5 gün..bekleyemem öyle 12 gün falan..belirti bi his bi şey hala yok..arada batma oluyo o da daha çok erken olduğundan anlamsız bi belirti.. her gün iğneye gidiyorum progestan 2 tüp..mayın tarlası gibi oldum vuracak yerim kalmadı..Allaha şükür kabızlık yok,sanırım keten tohumu,zeytinyağlı incir ve akupunktur işe yaradı..embriyo fotolarına bakıyorum arada:) çok komikler..küçük baloncuklardan bir canlı..ne ilginç bi şey ya..
var mı gün sayan..???siz ne durumdasınız??

Canım benm de transfer sonrası 5. Günüm. 3.gün embriyosuydu. Bende de kabızlık yok şuanda kuru faslye, kuru kayısı ve kuru erikle hallediyorum bende. İlaç olarak sadece crinone jel kullanıyorum. Hiç belirti yok hatta son ii gündür unutuyorum çoğu zaman sonradan aklıma geliyo bebeciklerim

günaydinn canlar.............. ayy zaman ne cabukk geçiyooo bugun 2.ignemii oluyoorumm......pazarteside kontrolimm var...benim dozumm 225 sizinkilerrr kaçç acabaa......

günaydinn canlar.............. ayy zaman ne cabukk geçiyooo bugun 2.ignemii oluyoorumm......pazarteside kontrolimm var...benim dozumm 225 sizinkilerrr kaçç acabaa......

Günaydın yawyaw.Bu süreç gerçekten hızlı geçiyor.Asıl zor olan transfer sonrası bekleme.İnsan sürekli kendini dinliyor.

Mrbb kizlarrr transfer olup gun sayanlara Allah sabir ve kuvvet versin.gercektenn cok zor bi surec benim bi basarisiz tup denemem var.insallah bu ay 27sinde adet gorup basliycazz..baslamak ve baslamamak istegi arasinda gidip geliyo insan o sureci gozum yemiyo ama yasim elimden. gidiyo morelli olun sewdiniz seyleri yiyin filmler izleyin komik bu sefer ben boyle sey yapicam...tabi bol boll dua sizleri takipteyim insallahh guzell hberlerrinizi okurymm

kızlar hepinize umutlu ve mutlu sabahlar olsun. Alakasız olmazsa bişey sorucam evlilik çizelgesi nasıl yapılıyo

Günaydın yawyaw.Bu süreç gerçekten hızlı geçiyor.Asıl zor olan transfer sonrası bekleme.İnsan sürekli kendini dinliyor.

arjincimm bide ben çalışıyorum transfer sonrasiiiii raporr alcemm.........baklımm nasıll gecirecegimm amaa boll flimi ve internetliii olcakk sanirim....

cnm bozma moralini desemde faydasız saçma bi söz biliyorum süreç zor ama şunu unutma kimlerin en güvendiği kaliteli embriyoları rabbim izin vermeyince tutmuyo ama ümitsiz kimlerinkinede ol deyince oluveriyo. bol bol dua et

Canım yazarsan çok sevinirim duaya o kadar çok ihtiyacımız varki...

"rabii heblii min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua'"
"rabbim bana katından tertemiz bir soy bağışla şüphesizki sen duaları işitensin"
hz. zekeriya bu duayı ettikten sonra kendisi çok yaşlı ve karısıda kısır olmasına rağmen rabbim onlara hz. yahya'yı verdi ve hayırlı bir evlat kıldı. inş bizede hz. ibrahime ve hz zekeriyaya verdiği gibi tertemiz ve hayırlı evlatlar nasip eder rabbim.

bende 6. gündeyim cnm beklemek gerçekten çok zormuş rabbim sonunu güzel kılsın. kabızlığın olması iyi bşy değilmi doktorum uyarmadı hiç bu konuda dünden beri kuru kayısı fln yiyorum ama geçmi kaldım bebeklerime kötü bşy olurmu

Dayanamadim bu sabah idrar testi yaptim transfer sonrasi 9. Gunum. 3. Gun embriyosu transfer edilmisti.negatif cikti ( cok moralim bozuldu tutamadim galiba melegimi((

tatlım bizimkiler 3. gün embriyosu değerin idrar geçmesi zaman alır 5. gün embriyosu en fazla 1-2 gün içinde rahme tutunmaya başlıyo ama bizim 5-6 gün sürüyo tutunduktan sonrada önce kana ordanda idrar geçmesi en az 5-6 günü daha alır seninki tekti bide yanlış hatırlamıyosam onun salgıladığı değer daha küçük olduğu için zaman alır brz idrar testi daha doğru sonuç vermez üzme bebişini

kızlar bgn gece adet olcakmışım gibi çok kötü bi şekilde karnım belim ağrıdı kesin adet oluyorum dedim ama bşy yok şimdilik. acaba bebeklerim tutunamadıda adetimi ilaçlarla durdurduğum içinmi vücudum tepki veriyo çok korkuyorum olmadı galiba((

Allah korusun belki ilacın tepkisidir bozma moralini adet olmayacakmış gibi düşün başka şeylerle meşgul ol.. dergi oku film seyret bişeyler yap

Merhaba, kontrolden geldim :) bugün tedavinin 7. günü.
yarın sabah yine gidicem :) çatlamayı önleyici iğne yaptılar .
yarın çatlatma için karar verilecekmiş.
Bu sefer bülent bey baktı. 5 yumurta 4 tanesi iyi dedi.
Yanlız odalardan birinden çok fena sesler geliyordu. Birisi sinir krizi geçiriyordu.
nedenini öğrenemedim.
biraz ona üzüldüm :/

evet ya bazen ben de unutuyorum adımlarım hızlanıyo hemen toparlanıyorum:)Bu arada bu gün dayanamadım yıkandım artık kokmuştum şu sıcakta..banyodan sonra akıntı gelmeye başladı şimdi korktum ya..keşke yıkanmasaydım..bizim 5. gün embriyosu ama yine de çok tedirginim..önceki de 5. gündü ama olmadı..pek bu işin günle münle alakası yok gibi..tamamen Allahın işi..Kaderimizde vardır inş.
Kabızlık olsa ı iyi olmasa mı iy bilmiyorum..genelde hamileler kabız olur hormonlarla alakalı galiba..
Şimdi kabız olmadan hamile kalmış birini bulmam gerekcek:)) olsa bi dert olmasa bi dert:))

Facebookta Baby SHOP diye adres var oraya bak biraz çok değişik ürünler var ben hep bakarım bebeğim olsun neler alacam ordan moralin yükselir sende vakit geçir biraz orda :)

Son düzenleme:

Merhaba,
Bende bu ayın sonuna doğru adet olunca iğnelere başlayacağım.Nerde tedavi oluyorsun ? Şu anda hangi ilaçları kullanıyorsun ?
Yaş ? İlk denemenizde neden olmadı sorun neydi ? Çok soru sordum ama aynı dönemdeyiz paylaşalım ? Sevgiler,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…