haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bilmiyorum kizlar. Ben acibademe cok guveniyordum. Hem doktora hem laboratuvara. Ama Allahim ol derse olacak tabiki. Benim anlamadigim neden ben hep 75 dozla devam ettim herkes 125 200 lerden bahsediyo. Ben yumurta sayimi ilaclara bagliyorum. Esimde zaten prob varken benim yumurtam da az olunca boyle oldu. Bu arada canimi sikan diger sey de bulent bey bize cep numarasini vermisti herhangi prob veya danismak isterseniz arayin diye, esim benim cok uzuldugumu gorunce bi arayayim olumlu biseyler solecekmi dedi. Aradi 5 dk sonra arayin dedi, bi sure sonra tekrar aradi, acmadi. Uzuldum boyle yapmasina sonucta biz umut bagliyoruz onlara kalkip istanbullara geliyoruz. Ama ne diyeyim bu ise ticaret gozuyle bakiyolar sonucta burdan ekmek yiyolar.

Gerçekten üzüldüm canım.Canını sıkmamaya çalış.Umarım olumlu sonuç alırsında bu sıkıntılar unutulur.Ben merkez ve doktorum konusunda şanslıydım.Çatlatma iğnem gece 1 de idi.Düşünün hemşire gece 1 de beni arayıp hatırlattı.Labaratuar her sabah arayıp embriyolar hakkında bilgi veriyordu.

Hasretin arkasından gelen mutluluğu tahmin edemiyorum,Rabbim burdaki herkesin yüzünü güldürsün. Ben 6 ayıldır adet olmaktan nefret ederdim ama ilk defa sabırsızlanıyorum sıra bana da hayırlısıyla gelsinnn

cnm aynı dert bende de var..bu ay adet olmak için sabırsızlanıyorum..ve acaba diyorum hani ben 30- 31 günde oluyorum ya adeti 21. günden sonra doğum kontrol hapı içip bırakıp hemen adet olsam mı?

cnm gözün aydın sen ne güzel haberler vermişsin öyle:nazar::emir_bebek:...inş kucagınada alacaksın çokk sevindirdin beni.. :KK52::KK52::KK52:
darısı hepimizin başına inş:nazar:

kızlar okadar yoğunum ki şu karneler bir verileydi...ve çok geginim.aklım hep burada..kendi tedavim içinbile odaklanamadım..
şimdi benim ki nasıl olacak hangi protokol uygulanacak bilmiyorum.. vee eger uzunsa bir ay daha beklemek istemiyorum.. ilaç içip hemen adet olsam yada ne kullanılacaksa hemen kullansam diyorum..dr u arasam ne der..? meraktan çatladım ya.. hadi bu hafta okul çok yogun akşamdan akşama sorular başımda dolanıyor haftaya ne yapacam::KK43:

Bilmiyorum kizlar. Ben acibademe cok guveniyordum. Hem doktora hem laboratuvara. Ama Allahim ol derse olacak tabiki. Benim anlamadigim neden ben hep 75 dozla devam ettim herkes 125 200 lerden bahsediyo. Ben yumurta sayimi ilaclara bagliyorum. Esimde zaten prob varken benim yumurtam da az olunca boyle oldu. Bu arada canimi sikan diger sey de bulent bey bize cep numarasini vermisti herhangi prob veya danismak isterseniz arayin diye, esim benim cok uzuldugumu gorunce bi arayayim olumlu biseyler solecekmi dedi. Aradi 5 dk sonra arayin dedi, bi sure sonra tekrar aradi, acmadi. Uzuldum boyle yapmasina sonucta biz umut bagliyoruz onlara kalkip istanbullara geliyoruz. Ama ne diyeyim bu ise ticaret gozuyle bakiyolar sonucta burdan ekmek yiyolar.
Musmutlukız seni çok iyi anlıyorum, ben ankarada bi merkezde tedavi oluyorum. Canım laboratuvar tekniklerini falan sen anlatınca benim kafamda da soru işaretleri oldu transfer çok iyi geçti falan demelerine rağmen bana sen embriyoların fotoğrafı çekiliyor diye anlatınca o kadar kendiminkinden umutlu olmama rağmen yetersiz mi acaba düşüncesi yerleşti banada aynı senn ilaç dozlarını düşünmen gibi bence. Biz elimizden geleni yapıyoruz maddi manevi gerisi nasip, böyle düşünmek lazım. Ne kadar kendm de sabırlı olamasam da olmaya çalışmak gerek. İnşallah diğer ikisi yüzünü güldürür canım

Musmutlukız seni çok iyi anlıyorum, ben ankarada bi merkezde tedavi oluyorum. Canım laboratuvar tekniklerini falan sen anlatınca benim kafamda da soru işaretleri oldu transfer çok iyi geçti falan demelerine rağmen bana sen embriyoların fotoğrafı çekiliyor diye anlatınca o kadar kendiminkinden umutlu olmama rağmen yetersiz mi acaba düşüncesi yerleşti banada aynı senn ilaç dozlarını düşünmen gibi bence. Biz elimizden geleni yapıyoruz maddi manevi gerisi nasip, böyle düşünmek lazım. Ne kadar kendm de sabırlı olamasam da olmaya çalışmak gerek. İnşallah diğer ikisi yüzünü güldürür canım

Insallah. E zaten dusunursen ellerinde saglam 2 yumurta ve 2 tane sperm var, onlara Allahim ol demedikten sonra.. Dollenme isleminin ne laboratuvarla ne doktorla alakasi var, o zaten Rabbimin bir mucizesi. O isterse olacak. Hayirlisi olsun insallah ne diyeyim

Iyi degil yumurtalar. 10 taneden 4 u olgun cikmis ve 2 si dollenmis. Pek iyi konusmadi laboratuvar. Cok uzgunum agliyorum hala

Neden üzülüyorsun hiç yok değil ki ! Belki böyle daha iyidir. Daha kalitelidir yumurtaların. Merkez çok kalabalık. Vakitleri hep çok az gibi ! Yarın benim kontrolüm var. Tedavinin 7. Günü oluyor. İlk kontrolde Bülent bey bakmadı meşgulmüş! Ayşe hn baktı. Açıkcası bozuldum biraz. Bana telf haber verip saatimi değiştirebilirlerdi.
Yaşlı olduğum için 3 büyük yumurta var sadece. Şanstan biraz fazlasına yani yakın ilgi ve takibe ihtiyacım var.

Ama musmutlukız bence üzülme bir bebek için 1 yumurta yeter :)

Canim moralini bozma. Allah ol dedikten sonra hicbisey engel degil.o 2 yumurtan kaliteli olur ve hayirlisiyla tutunur insallah.
Canim sana bazi sorilarim var yine,Transfer ne zaman olacakmis bilgi verdiler mi? Bir de merak ettigim kontrollerini bulent bey mi yapti? Bu aarada sen doz olarak 75mi vurundun?

Neden üzülüyorsun hiç yok değil ki ! Belki böyle daha iyidir. Daha kalitelidir yumurtaların. Merkez çok kalabalık. Vakitleri hep çok az gibi ! Yarın benim kontrolüm var. Tedavinin 7. Günü oluyor. İlk kontrolde Bülent bey bakmadı meşgulmüş! Ayşe hn baktı. Açıkcası bozuldum biraz. Bana telf haber verip saatimi değiştirebilirlerdi.
Yaşlı olduğum için 3 büyük yumurta var sadece. Şanstan biraz fazlasına yani yakın ilgi ve takibe ihtiyacım var.

Ama musmutlukız bence üzülme bir bebek için 1 yumurta yeter :)

Merhaba canim. Benim de yarin kontrolum var. Ikinci kontrol. Ilkinde benim de bulent bey bakmadi. Ben de sasirdim acikcasi, bisey demedim ama. Sonucta biz bulent bey icin tercih ettik orayi, onun ilgilenmesi lazim diye dusunuyorum. Yarin da bakar insallah. Yoksa kulahlari degisecez:KK66: hakimizda hayirlisi...

Merhaba canim. Benim de yarin kontrolum var. Ikinci kontrol. Ilkinde benim de bulent bey bakmadi. Ben de sasirdim acikcasi, bisey demedim ama. Sonucta biz bulent bey icin tercih ettik orayi, onun ilgilenmesi lazim diye dusunuyorum. Yarin da bakar insallah. Yoksa kulahlari degisecez:KK66: hakimizda hayirlisi...

Sabah 08:30 da oradayım. Senin kaçta ? Daha önce denemen varmıydı ? Kaç yaşındasın? Yumurtan kaç tane? Ayyyh çok sordum özür dilerim ama napiiim çok merak ediyorum :))

Sabah 08:30 da oradayım. Senin kaçta ? Daha önce denemen varmıydı ? Kaç yaşındasın? Yumurtan kaç tane? Ayyyh çok sordum özür dilerim ama napiiim çok merak ediyorum :))

Onemli degil canim ben de soruyorum sora sora ogreniyoruz iste ne yapalim:KK66:
Valla bana 8.30-11.30 arasi herhangi bir saatte burda olun dediler.bi saat vermediler yani. Sana 8.30 mu dediler ozellikle? Daha once denemedim bu ilk denememiz. 28 yasindayim, valla yumurta sayisi yarin daha iyi netlesir canim..sen kac doz igne vurunuyosun?

Onemli degil canim ben de soruyorum sora sora ogreniyoruz iste ne yapalim:KK66:
Valla bana 8.30-11.30 arasi herhangi bir saatte burda olun dediler.bi saat vermediler yani. Sana 8.30 mu dediler ozellikle? Daha once denemedim bu ilk denememiz. 28 yasindayim, valla yumurta sayisi yarin daha iyi netlesir canim..sen kac doz igne vurunuyosun?

Çalışıyorum. İşten izin almam gerektiği için en erken gitmek istedim. 43 yaşındayım :/
150 gonolf 2 toz 1 su merional iğne oluyorum. 5 tablet femara dün bitti. Senin daha az olmalı ilacın.
Gençsin maşallah :KK66: kaçıncı gün tedavinin ?
Ayşe hn. mı baktı öncesinde? Bişey demediler mi yumurtalar konusunda ?

Çalışıyorum. İşten izin almam gerektiği için en erken gitmek istedim. 43 yaşındayım :/
150 gonolf 2 toz 1 su merional iğne oluyorum. 5 tablet femara dün bitti. Senin daha az olmalı ilacın.
Gençsin maşallah :KK66: kaçıncı gün tedavinin ?
Ayşe hn. mı baktı öncesinde? Bişey demediler mi yumurtalar konusunda ?

Ben de 175 puregon vurunuyorum. 8 haziranda basladik tedaviye, 7. Gunu oluyor yarin.ilk kontrolde aysehanim bakti, yumurtalar konusunda cok iyi dediler 8 tane saydi..yarin ne diyecekler bakalim. Kac gun daha vurunucaz acaba merak ediyorum opu-transfer ne zaman olacak meraklabekliyorum.sana bi bilgi verildi mi bunlarla ilgili?

Ben de 175 puregon vurunuyorum. 8 haziranda basladik tedaviye, 7. Gunu oluyor yarin.ilk kontrolde aysehanim bakti, yumurtalar konusunda cok iyi dediler 8 tane saydi..yarin ne diyecekler bakalim. Kac gun daha vurunucaz acaba merak ediyorum opu-transfer ne zaman olacak meraklabekliyorum.sana bi bilgi verildi mi bunlarla ilgili?

Yani öğreniriz galiba. erken gelirsen belki karşılaşırız :KK66: iyi geceler

[
Iyi degil yumurtalar. 10 taneden 4 u olgun cikmis ve 2 si dollenmis. Pek iyi konusmadi laboratuvar. Cok uzgunum agliyorum hala

canım arkadaşım Rabbimden ümidini kesme lütfen:KK50:
2 tane döllenmiş inşallah onlarla yola devam edersin.Rabbim ol der oluverir.

QUOTE=superisi_21;30797948]benim en sevmediğim aşaması canım yaa,bu sefer çok içmeyeceğim heyecandan zaten hemen geliveriyor.transferden sonrasıda yatmak istiyorsun ama durdurmuyor tuvalete gidince de kendini kötü hissediyorsun.o dengeyi iyi ayarla canım aşırı sıkışık olma transfer sonrası ne kadar yatakta yatırır bu sıkışıklık diyee:KK52::KK52::KK52::KK52:altına bazı merkezler lazımlık veriyor ona yapmak da zaten bir meseleydi ahhh anılarım geldi aklımaa,gerçi yanımda eşim olsaydı daha rahat olurdu da kalınvalidem vardı lazımlığa da zor yapmıştım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bir arkadaşı forumda okumuştum bilmem kaçıncı denemesiydi diğerlerinde zorlanmış bunda da bakmış yine aynı problem salmış gitmiş yatağa.hamilede kalmış sonra okuğumda da:KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]
:) inşallah onu da sağ salim atlatır güzel haberler duyarız.gerekirse yatağa da yaparız napalım:KK52:
yok canım aynı merkez değil.beddua etmediğime şükretsinler,benim çikolata kistim vardı yumurta toplarken iğneyi kistime batırmış yanlışlıkla kistim apse yaptı:KK5::KK5::KK5:transferim falan oldu hiç anlamadık sonra ben bir ateşlendim bir ateşlendimm ve çok kötü ağrılarım başladı 6.günden sonra.9 gün test yaptım pozitifti.birgün sonra nasıl kanamam başladı.sonra öğrendik başıma gelenleri ameliyat oldum apseli kistimi aldılar ama çok tehlikeleri vardı şükür iyi geçmişti.bu sefer iyi bir doktor seçtiğimi düşünüyorum hayırlısı inşallahh
yaa ne kadar zor olmuştur senin için superisi.boşuna mı birsürü şey imzalatıyorlar bize.bir sürü risk var gerçekten.Rabbim hayırlı sonuçlar nasip etsin.yüzümüzü güldürsün:)
kızlar okadar yoğunum ki şu karneler bir verileydi...ve çok geginim.aklım hep burada..kendi tedavim içinbile odaklanamadım..
şimdi benim ki nasıl olacak hangi protokol uygulanacak bilmiyorum.. vee eger uzunsa bir ay daha beklemek istemiyorum.. ilaç içip hemen adet olsam yada ne kullanılacaksa hemen kullansam diyorum..dr u arasam ne der..? meraktan çatladım ya.. hadi bu hafta okul çok yogun akşamdan akşama sorular başımda dolanıyor haftaya ne yapacam::KK43:

hayırlısı olsun canım:KK16:yeter ki sonuç güzel olsun beklersin biraz ...napacan mecbuuuuur:KK49:

X