haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

oooo sayfalar almış başını gitmişş :nazar:

bir hamilemiz var sanırımmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:aykizzzz tebrık ederimmmmmmmm :nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

Rabbim tamamına erdirsin hayırlı olsunnnn....darsı haziranda bekleyen tüm arkadaşlarıma olsun ınsallahhhh :KK49::nazar::nazar::nazar:

kızlar bgn gece adet olcakmışım gibi çok kötü bi şekilde karnım belim ağrıdı kesin adet oluyorum dedim ama bşy yok şimdilik. acaba bebeklerim tutunamadıda adetimi ilaçlarla durdurduğum içinmi vücudum tepki veriyo çok korkuyorum olmadı galiba:KK43:((

canım adet olacakmış gibi ağrı olması normalmiş merak etme bebeklerin tutunuyordur:nazar::nazar: benim de dün ağrım çok oldu endişelenme

Hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız? Geçenlerde yazmıştım ama bi süre giremedim foruma. Bende haziran yolcusuyum Bahçecide tedaviye başladım çok iyi bi merkezmiş aranızda Bahçecide tedavi gören varmı? bende pcos var

Merhaba,
Bende bu ayın sonuna doğru adet olunca iğnelere başlayacağım.Nerde tedavi oluyorsun ? Şu anda hangi ilaçları kullanıyorsun ?
Yaş ? İlk denemenizde neden olmadı sorun neydi ? Çok soru sordum ama aynı dönemdeyiz paylaşalım ? Sevgiler,

Mrbb cnm seninde tedavin hayirli ve sonucu guzel olsun insallah bende ankaradayum baskent hastanesi gogsen beyin hastasiyim..rezerv azligi var bende 28yasindayim.dger

günaydinn canlar.............. ayy zaman ne cabukk geçiyooo bugun 2.ignemii oluyoorumm......pazarteside kontrolimm var...benim dozumm 225 sizinkilerrr kaçç acabaa......

aynıı benimkide öylee...............kaç gün vuruldun igneleriiii...sterss yapmaa herşey güzel olcek

9 Gün gonal f 8 gün menagon 4 gün citrotid kullandım dün catlatma iğnesi yapıldı bide kan tahlillerini eklersek delik deşik oldum... inşallah hersey güzel olur.

canlar dün transferim yapıldı..bir tane 5. gün embriyosu konuldu..bebeğim şimdi benimle..inşallah sıkı sıkı tutunur ve annesinden hiç ayrılmaz..bu arada test tarihim 22 haziran..Rabbim şu cuma saati dualrımızı kabul etsin ve bebek hasretiyle yanan tüm arkadaşlarımızın göbüşlerini doldursun inşallah:KK9::KK9::KK9::KK9:

günler geçmio yine en sevmediğim dönemdeyim..yolun yarısını geçtik çok şükür..geriye kaldı 5 gün..bekleyemem öyle 12 gün falan..belirti bi his bi şey hala yok..arada batma oluyo o da daha çok erken olduğundan anlamsız bi belirti.. her gün iğneye gidiyorum progestan 2 tüp..mayın tarlası gibi oldum vuracak yerim kalmadı..Allaha şükür kabızlık yok,sanırım keten tohumu,zeytinyağlı incir ve akupunktur işe yaradı..embriyo fotolarına bakıyorum arada:) çok komikler..küçük baloncuklardan bir canlı..ne ilginç bi şey ya..:KK3::KK3::KK3:
var mı gün sayan..???siz ne durumdasınız??

meraba esraberat :KK3::KK3::KK3::KK3:

benimde transfer sonrası 5. günüm içim içimi yiyo oyalanacak bişeyler arıyorum o yüzden bütün gün nette takılıyorum

çok şükür iğne faslı bitti son progestanımı dün yaptırdım sadece jel estrofem bide elevit kullanıyorum

meraba esraberat :KK3::KK3::KK3::KK3:

benimde transfer sonrası 5. günüm içim içimi yiyo oyalanacak bişeyler arıyorum o yüzden bütün gün nette takılıyorum

çok şükür iğne faslı bitti son progestanımı dün yaptırdım sadece jel estrofem bide elevit kullanıyorum

progestanı test gününe kadar vurcaksın canım bi doktora sor istersen biterse tekrar alcaksın ben öyle biliyorum doktor 10. gün bırakcaz dedi.çok istedim ama jel vermedi iğne daha etkiliymiş..

günaydın kızlaarrrrr:KK9: bu sabah idrar testi yaptım ve 2. çizgi daha net çıktı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: artık sevine bilirim HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMM
Kızlar hepiniz için dua ediyorum inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım çok sevindim ne güzel ilk sensin sanırım hadi önümüzü aç bakalım :)

şu an ankarada sela ile ezan arası olan çok kıymetli bi vakit..bu vakitte duaların kabul olduğu söylenir arkadaşlar bol bol dua edelim..

kızlar bugün transferim oldu suan yatmaya gidiyorum haber vereyim dedim 24 haziranda kan testi yapacağız inş bende güzel sonuçlar bende veririm

progestanı test gününe kadar vurcaksın canım bi doktora sor istersen biterse tekrar alcaksın ben öyle biliyorum doktor 10. gün bırakcaz dedi.çok istedim ama jel vermedi iğne daha etkiliymiş..

benim doktorum 5 günkk progestan verdi jelde kullanıyorumya ondan heralde bide iğne bittikten sonra jeli sabah akşam kullancan dediler

canlar dün transferim yapıldı..bir tane 5. gün embriyosu konuldu..bebeğim şimdi benimle..inşallah sıkı sıkı tutunur ve annesinden hiç ayrılmaz..bu arada test tarihim 22 haziran..Rabbim şu cuma saati dualrımızı kabul etsin ve bebek hasretiyle yanan tüm arkadaşlarımızın göbüşlerini doldursun inşallah:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım hayırlı olsun transferin inşallah hamiş haberinide alırız :KK49::KK49::KK49::KK49:

off kızlar yaa kafam çok karışık. şu rahim okadar ilaça rağmen neden kalınlaşmıyor anlamıyorum.bugün kontrolum vardı. rahmin en kalın yeri 7.8 mm civarıymış.iptal de etmiyorlar yeni ilaç ilave ediliyor her seferinde.haftaya çarşamba kontrolum var eğer artış olursa cumaya transfer edeceklermiş.adetimin 30. gününe geliyo transferim.umarım herşey yolunda gider.

canım meraba transfer yapıldı çok şükür biz iki embriyo istiycektik zaten doktorumuzda öyle yapcam dedi 2 tane 2. kalite 3. gün embriyosu transfer edildi.... canım o idrara sıkışık olma durumu çok zormuş yaaaa sabahtan itibaren içtiğim 1 litre suydu 3 kerede vc ye gittim yinede çok zorlandım hatta doktorada dedim hocam fenayım her an kaçırabilirim die :)))))))))

diğer 2 embriyomuz 3. kaliteymiş dondurmaya dayanmaz dediler....

sıpalarımı aldım geldim canımcım :KK49::KK49::KK49::KK49:

canim benim bebislerin simdiden hayirli olsun. insallah gzel kan degerlerini müjdeli haberlerini de burada paylasirsin. su su icme olayi da ancak bizim Türk doktorlarda var. dünyanin baska hicbir yerinde duymadim o kadar yabanci forumlara da takiliyorum ve hatta bende 3 taneyi geride biraktim ...

kızlar 10. günde idrarda çıktı 1 tane embriyo koydular ikiz gebelikler riskli oluyor dedi doktorum eğer embriyon kaliteliyse 1 tane koyalım risk almayalım dedi 5. gün transfer olmasının nedeni eğer sağlıklı embriyo gelişimi varsa 5. güne kadar bekletip en kalitelisini seçiyorlarmış :nazar::nazar::nazar::nazar:Allah bu mutluluğu herkese hepinize yaşatsın bebeklerimizi kucağımıza alalım bir sürü bebeğimiz olsun:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hayirli ugurlu olsun canim. allah sorunsuz bir sekilde sonuna kadar götürmeyi nasip eylesin insallah.

Bilmiyorum kizlar. Ben acibademe cok guveniyordum. Hem doktora hem laboratuvara. Ama Allahim ol derse olacak tabiki. Benim anlamadigim neden ben hep 75 dozla devam ettim herkes 125 200 lerden bahsediyo. Ben yumurta sayimi ilaclara bagliyorum. Esimde zaten prob varken benim yumurtam da az olunca boyle oldu. Bu arada canimi sikan diger sey de bulent bey bize cep numarasini vermisti herhangi prob veya danismak isterseniz arayin diye, esim benim cok uzuldugumu gorunce bi arayayim olumlu biseyler solecekmi dedi. Aradi 5 dk sonra arayin dedi, bi sure sonra tekrar aradi, acmadi. Uzuldum boyle yapmasina sonucta biz umut bagliyoruz onlara kalkip istanbullara geliyoruz. Ama ne diyeyim bu ise ticaret gozuyle bakiyolar sonucta burdan ekmek yiyolar.

musmutlukiz lütfen böyle kendini yipratma. birbirinizin etkisinde kaliyorsunuz konu hormon dozajlarina gelince. herkezin bünyesi farkli herkez farkli cevap verir hormon dozajlarina. ama sundan emin olunki HORMON DOZAJI NE KADAR YÜKSEK OLURSA YUMURTA SAYISI ARTABILIR AMA YUMURTA KALITESININ DÜSME RISKI DE ARTABILIR. ben tam 3 tüp bebek denemesi ve bir de mini tüp yaptirdim. en kalite yumurtalar ki bunlar 3. denemede 5.güne kadar giden ve mükemmel sekilde bölünen yumurtalardi neredeyse sifir hormon ile elde edildi. sadece agizdan alinan tablete destek vermisti doktor (mini tüp). ve gonal F 300 birim aldigim ikinci tüp bebek denememde sadece tek bir yumurta elde edildi ve 2. kalitedeydi.

bu yüzden ne kadar düsük doz o kadar yi. kaldi ki önemli olan yumurtanin sayisi degil. önemli olan yumurtanin kalitesi. hepimiz tek bir yumurta ve tek bir spermden olustuk. insallah senin döllenen yumilarin de saa bebis olarak geri döner. benim doktorum bana demisti ki "ben ne 1. sinif yumurta gördüm ama sonuca ulasamadi ama 3. kalit olup da nurtopu gibi bebis olanlari da gördüm" sonuc olarak Yüce Rabbin taktiri. o OL dedikten sonra ne kalite ne de sayinin önemi kalir. sana da simdiden hayirli olsun derim :)

X