haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Superisi gözün aydın Allah zor olan herşeyini kolaylaştırsın.. bende listede yokum ama napıyım temmuzda başlayacağım için yokum heralde ama olsun

cnm senin bgn 8. gün galba ne zman test yapmayı düşünüyosun? benim 5. gün çıkcanı bilsem bgn yaptırcam:) beklemek ne zor şey seni merakla takip ediyorum cnm yolundan gelicem:))

Cnm bende seni takip ediyorum merakla, evet bugun 8. Gun.zor tutuyorum kendimi ama sanirim yarin idrar testi yapicam,pazar da kan..ama negatifi alicam diye o kadar korkuyorum ki anlatamam((sen ne zmn test yapmayi dusunuyosun?

hayırlı olsun annesiyle kalsın canım inş....görünce ağladım inan rabbim hepimize nasip etsin inş.... çok sevindim

Oh maşallah hami$$ var. Rabbim saglikli sihhatli yavrun (yavrularını)kucağına almak nasib etsin.benimde transfer yarin dualarinizda olmak isterim.Rabbim bu yolda mücadele eden tum kader arkadaşlarimin yüzünü güldürsun inşallah.

kızlar tedavinin bugün 6.günü.kontole gittim yumurtam çok ama öne çıkan yokmuş.doz artırdı dr.yavaş yavaş bikaç tanesini büyütcez dedi.ctesi tekrar gitcem..benim gibi olan var mı.canım sıkıldı sanki biraz

canım ben dün hakan hocaya muyane oldum. her şey normal dedi.zaten bizmkisi 2 aşılamadan sonra sebepsiz interfilite. adetin 21. günü lucrine başlayacağım. 10 güniçinde adet olman lazım dedi . adettinde 3. günü sabah burda ol dediler anatoliada

hayırlı olsun canım. allah kucağına almayı nasıp etsınnnnn

Superisi gözün aydın Allah zor olan herşeyini kolaylaştırsın.. bende listede yokum ama napıyım temmuzda başlayacağım için yokum heralde ama olsun

ekledim canım senidebazen kaçırıyorum ekleyin diye özellikle söyleyin diyorumm ya da özel msj atın diyorum.sen napıyosun nasılsın adetine çok var mı daha????

canım femara protokolünü bende sormuştum doktora.kabataslak bişeyler anlattı sadece sana uzun uygulayalım demişti.inşallahh yumiler aynı anda büyür de fazla yumim olur diyorum ama zaman gösterecek işte.bende adetimi bekliyorum gelmedi daha aynı zamanlarda başlayacaz gibi.kendimi çok kaptırmak istemiyorum hazırlıyorum herşeye kendimi.güzel olur inşallahh bu defa herşeyyy

eee yandik desene.ben normalde bile tutamam .tuvalete zor yetişirim.bir de o halde yumoş mu koyacaklar

yanımda yedek çamaşır götüreyim bari

benim en sevmediğim aşaması canım yaa,bu sefer çok içmeyeceğim heyecandan zaten hemen geliveriyor.transferden sonrasıda yatmak istiyorsun ama durdurmuyor tuvalete gidince de kendini kötü hissediyorsun.o dengeyi iyi ayarla canım aşırı sıkışık olma transfer sonrası ne kadar yatakta yatırır bu sıkışıklık diyeealtına bazı merkezler lazımlık veriyor ona yapmak da zaten bir meseleydi ahhh anılarım geldi aklımaa,gerçi yanımda eşim olsaydı daha rahat olurdu da kalınvalidem vardı lazımlığa da zor yapmıştım
bir arkadaşı forumda okumuştum bilmem kaçıncı denemesiydi diğerlerinde zorlanmış bunda da bakmış yine aynı problem salmış gitmiş yatağa.hamilede kalmış sonra okuğumda da

Son düzenleme:
Selammm kiZlarr adana yolundan donuyprum....buugimm ilk ignemo old pazartesii kobtrolll var..hepinizin yolu acik olsin....

korkma sikilma arkadasim belkide en rahat asama opu. Bende bayilmaktan fln cok korkmustum ama ohhh dinlendim ciktim anestezinin etkisi devam ediyo bide evde uyuyosun misss:) ben simdi gunler gecsun die anestezi alip uyuyasim var odaya aliyolar yatiyosun serumunu fln takiyolar herseyin farkindasin hoca geliyom dedimi bi ilac veriyolar damar yolundan fuat hoca geldi halimi sordu besmeleyi cekti gerisini hatirlamiyom:)) sonrada odaya almadan uyandiriyolar uykudan uyanir gibi oluyosun bilincin fln acik oluyo brz agrili uyandim bi igne yaptilar daha baska hic agrim fln olmadi ertesi gun okula gittim biraksalar o gun bile giderdim:)[/QUOTE]

Canım ne güzel rahatlattın bugün kontrolüm vardı ctesi toplanacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…