haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

ewt arkadaş tavsiyesi üzerine gitmiştim turgut beye, kadaşımın kist ameliyatını turgut bey yapmıştı.
ben 1.5 yıllık evliiyim 8-9 aydırda bebek düşünüyoruz, süreç uzamadan doktora gitmek istedim turgut beyede gidince çikolata kistinin gebeliği etkileyebilecegıni söledi, amh de 1.27 çıktı.yaşımda 30 olunca beklemeyelim tüp bebek tedavisine başlayalım dedi.ben önce şok olsamda ağzımdan tamam başlayalım dedim, ve yarın 1 hafta olcak başlayalı.

canım çikolata kistinden dolayı yumurtalarının kalitesi düşük olabilir artırmak için biraz yediklerine dikkat etmelisin..adetten bir hafta öncesinden arı sütü bal polen,ezilmiş çörek otu (hepsi 1 çay kaşığı sabahları aç karnına) gün içinde ceviz,incir,koyu renkli kuru kayısı,fındık,badem ama kavrulmamış(çok abartmadan tabi)..her gün meyve,1 tane multivitamin( içinde folic asit olsun)..ayrıca bol sebze yemeği,az et bol yoğurt,kefir,ayrandan biri(her gün değil ama fazlası vücutta demiri tutuyo) tecrübeyle sabit..ebriyolar güzel ollsun da tutunması Allah a kalmış..

günaydın kızlaarrrrr:KK9: bu sabah idrar testi yaptım ve 2. çizgi daha net çıktı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: artık sevine bilirim HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMM
Kızlar hepiniz için dua ediyorum inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Aykizim dun ben sana sevin dediydimm ya tabiiki hamilesin silikte olsa o bebek bizim bebegimizdiiiir:KK66: Tekrar hayirli olsun nolur bizede dua eeeet
[QUAOTE=lilyum42;30787940]

benimde tedavide 8. günüm yarın çatlatma iğnesi olacak ctesi de yumurtalar toplanacak inşallah ama hep bi iç sıkılmsı var offf offf[/QUOTE]

korkma sikilma arkadasim belkide en rahat asama opu. Bende bayilmaktan fln cok korkmustum ama ohhh dinlendim ciktim anestezinin etkisi devam ediyo bide evde uyuyosun misss:) ben simdi gunler gecsun die anestezi alip uyuyasim var:KK66: odaya aliyolar yatiyosun serumunu fln takiyolar herseyin farkindasin hoca geliyom dedimi bi ilac veriyolar damar yolundan fuat hoca geldi halimi sordu besmeleyi cekti gerisini hatirlamiyom:)) sonrada odaya almadan uyandiriyolar uykudan uyanir gibi oluyosun bilincin fln acik oluyo brz agrili uyandim bi igne yaptilar daha baska hic agrim fln olmadi ertesi gun okula gittim biraksalar o gun bile giderdim:)

Günaydınnnnn ohhh sabah sabah ne güzel müjdeler duyuyorummm massallah aykız allah saglikla önce göbüsünde sonrada kollarında büYutmeni nasip etsin rabbim bizlerinde yüzünü güldürsün insallah

günaydın kızlaarrrrr:KK9: bu sabah idrar testi yaptım ve 2. çizgi daha net çıktı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: artık sevine bilirim HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMM
Kızlar hepiniz için dua ediyorum inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım yaa nasıl mutlu oldum anlatamam :KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9: Allahım saglıklı kucagın almayı da nasip etsin inşallahh :KK52: umut oldun hepimizee :KK19::KK19:

canım pek belirtim olmadı ama ben hep bebeğimin benimle olduğuna inandım eşim hemen kendini kaptırma belki olmaz diyordu ben sonra üzülmeyeyim diye ama ben hep inandım sürekli dua ettim bebeğimle konuştum belirti olarak sadece çok hafif kasık ve bel ağrılarım oldu ama yaptırdığım progestan iğneleri de bu ağrıyı yapıyormuş onun dışında hiç belirtim yok

sabah saat 5:30 ağlıyorum bir yandan gülüyorum eşimi uyandırdım o da korkmuş adet oldum sanmış ben ağlayınca uyku sersemi sonra testi gösterdim hamileyim dedim çok sevindi şaşırdı ne yapacağını bilemedi o olacağına inanmıyordu sadece ben üzülmeyeyim diye denediğini söylüyordu o benden daha şaşkın şimdi :KK1::KK1::KK1: 1 tane embriyo koydular ben 2 istedim ama yine de en doğru kararı doktorum bilir diye çok üstelemedim

Canim cok sevindim hayirli olsun!!!kacinci gunde idrarda cikti?

canım sağol :KK9: Bahçeciye gidiyorum doktorum Güvenç Karlıkaya 5. gün embriyosuydu çokkk mutluyum darısı isteyen herkesin başına inanamıyorum biliyormusun rüya gibi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah tamamına erdirsin inşallah
hayırlı evlat olsun
5. gün transferi demişsin kaç tane yumurtan toplandı ve 5. gün olmasına neye göre karar verdiler

tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim sorunsuz güzel bir hamilelik nasip etsin inşallah

kızlar 10. günde idrarda çıktı 1 tane embriyo koydular ikiz gebelikler riskli oluyor dedi doktorum eğer embriyon kaliteliyse 1 tane koyalım risk almayalım dedi 5. gün transfer olmasının nedeni eğer sağlıklı embriyo gelişimi varsa 5. güne kadar bekletip en kalitelisini seçiyorlarmış :nazar::nazar::nazar::nazar:Allah bu mutluluğu herkese hepinize yaşatsın bebeklerimizi kucağımıza alalım bir sürü bebeğimiz olsun:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

uzun veya kısa olmasına yumurta rezervine göre karar veriyolar diye biliyorum. uzun protokole adetin 21.günü başlanıyo...

Merhaba,
bir şey soracağım bana kısa protokol dediler ama adetin 21. günü içi estrofem verdi zinko folibol coraspirin kullanıyorum.Ne zaman adet olursam 1. gün Gonof F 300 iğneye başlanacak.5 gün kullanıp kontrole gidecekmişim.Fikriniz varmı ? Tşk,

Merhaba,
bir şey soracağım bana kısa protokol dediler ama adetin 21. günü içi estrofem verdi zinko folibol coraspirin kullanıyorum.Ne zaman adet olursam 1. gün Gonof F 300 iğneye başlanacak.5 gün kullanıp kontrole gidecekmişim.Fikriniz varmı ? Tşk,

işleyiş böyle zaten..doktorun ne diyosa yap canım hayırlı olsun Allah yardımcın olsun..

cnm senin bgn 8. gün galba ne zman test yapmayı düşünüyosun? benim 5. gün çıkcanı bilsem bgn yaptırcam:) beklemek ne zor şey:KK43: seni merakla takip ediyorum cnm yolundan gelicem:))

kızlaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!

hastaneden telefon geldi elhamdülillah 4 ü de döllenmiş:KK16:.ama kalitelerini söylemedi doktor..
yarın transfer günüm.10 da hastanede ol dedi.
ayyy transfer olan arkideşleeer napçaz nasıl olacak.yine narkoz var mı???zor mu????
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!

hastaneden telefon geldi elhamdülillah 4 ü de döllenmiş:KK16:.ama kalitelerini söylemedi doktor..
yarın transfer günüm.10 da hastanede ol dedi.
ayyy transfer olan arkideşleeer napçaz nasıl olacak.yine narkoz var mı???zor mu????
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

gözün aydın arkadaşım. bu sefer narkoz yok acı da yok. tek sıkıntın fazla su içmekten sıkıntın oluyo tualetede izin yok en çok orda zorlanıyon yani:KK66: söylemişlerdir 2-3 lt su iç gel diye.

slm kızlar nasılsınızz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:bu aralar yoğunum:KK6::KK6::KK6: genelde okudum ama bişeyler yazamadımm.uzun protokol tedavime dün start verildi bugünde ikinci iğnemi yaptım:18::18:cuma günü Allahın izniyle başlamış oldumm:nazar::nazar:

yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum:KK16::KK16::KK16:birazdan ekleyeceğim onları.tedavisi ertelen arkadaşlar en kısa zamanda kendileri için daha hayırlı olan zamanda başlamalarını diliyorumm ve de ayrıca kızlar listemizden çıkarmıyorum sizleri:KK20::KK20::KK20:bizi bırakıp gitmek yok takipteyiz her zaman:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Hayırlı olsun superisi, başlamış tedavin. İnşallah çok güzel sonuçlanır::)) Allah emeklerimizin karşılığını versin dilerim...Ben de heyecanla bekliyorum 1 kaç gün içinde regl olunca gidicem 2 veya 3.gün. Benim kısa Femara protokolu olacak, bu ilk kez uygulanacak ilki farklı ilaçlara olmuştu ve toplam 4 yumurta oluşmuştu. Bakalım şimdi neler olacak çok heyecanlıyım::))Herkese başarılar ve sevgiler...

gözün aydın arkadaşım. bu sefer narkoz yok acı da yok. tek sıkıntın fazla su içmekten sıkıntın oluyo tualetede izin yok en çok orda zorlanıyon yani:KK66: söylemişlerdir 2-3 lt su iç gel diye.

eee yandik desene.ben normalde bile tutamam .tuvalete zor yetişirim.bir de o halde yumoş mu koyacaklar:KK53:

yanımda yedek çamaşır götüreyim bari:KK52:

X