haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

uzun veya kısa olmasına yumurta rezervine göre karar veriyolar diye biliyorum. uzun protokole adetin 21.günü başlanıyo...

günaydın kızlaarrrrr bu sabah idrar testi yaptım ve 2. çizgi daha net çıktı artık sevine bilirim HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMM
Kızlar hepiniz için dua ediyorum inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

Gunaydin pqzartesi gunu icin randevu aldim esim icin emre beydn aldm kendim icin gurkan beyden aldim nasil doktorlar gidenler varmi acaba:)

canım çok sevindim allahım kucağına almayı nasip etsin

senin kaçıncı gün embriyosuydu canım sorun neydi ???

du bide halay çekiyim tey tey

canım tşk darısı başınıza sorun eşimdeydi sayı hız morfoloji ama yine de çok kaliteli embriyolarımız oldu 5. gün transfer edildi Allah isteyen herkese versin miniklerimizi kucağımıza alalım inşallah

kaç tane transfer ettiler canım belirtin varmıydı

eşine söyledinmi hamile olduğunu ayyy çok güzel inşallah rabbim burdaki bütün kızlarla beraber bizede nasip eder bu mutluluğu

günaydın canımseninde halayını çekeriz inş
tebrik ederim AYKIZİnş.darısı başımıza senin kaçıncı denemendi:26::26:

tebrik ederim çok çok sevindim senin adına,benimde aklımdaydı en yeni haberi ne zaman alırız< diye,Rabim yüzünü güldürsün.

kaç tane transfer ettiler canım belirtin varmıydı

eşine söyledinmi hamile olduğunu ayyy çok güzel inşallah rabbim burdaki bütün kızlarla beraber bizede nasip eder bu mutluluğu

canım pek belirtim olmadı ama ben hep bebeğimin benimle olduğuna inandım eşim hemen kendini kaptırma belki olmaz diyordu ben sonra üzülmeyeyim diye ama ben hep inandım sürekli dua ettim bebeğimle konuştum belirti olarak sadece çok hafif kasık ve bel ağrılarım oldu ama yaptırdığım progestan iğneleri de bu ağrıyı yapıyormuş onun dışında hiç belirtim yok

sabah saat 5:30 ağlıyorum bir yandan gülüyorum eşimi uyandırdım o da korkmuş adet oldum sanmış ben ağlayınca uyku sersemi sonra testi gösterdim hamileyim dedim çok sevindi şaşırdı ne yapacağını bilemedi o olacağına inanmıyordu sadece ben üzülmeyeyim diye denediğini söylüyordu o benden daha şaşkın şimdi 1 tane embriyo koydular ben 2 istedim ama yine de en doğru kararı doktorum bilir diye çok üstelemedim

Tebrik ederim arkadasim...Allah tamamina erdirsin Insa Allah....

Hasretin arkasından gelen mutluluğu tahmin edemiyorum,Rabbim burdaki herkesin yüzünü güldürsün. Ben 6 ayıldır adet olmaktan nefret ederdim ama ilk defa sabırsızlanıyorum sıra bana da hayırlısıyla gelsinnn

Bnm esimin morfolijisi %2 spermi 7 milyon ama bi kez kendiligimden hamile kalmistim 12 haftalikken kurtj oldym bebegim kendiliginden kndini parcalamis:-(

ayyy ne güzel yaaa....hayırlı olsun bebişiniz inşallah sizi hiç üzmez...darısı başımıza inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…