haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

iyi geçti canım opu once odaya aldılar, damaryolu acıtılar ustumu giydim ameliyathaneye geçtik hemşireyle. bu arada eşim de sperm vermeye geçti. içeriye girince biraz stres oldum ama hemşireler çok tatlı rahatlatıyolar. Ayşe hoca geldi son kontrolleri yaptı, Bülent hocayı çağırdı. ben o an uyumusum zaten uyandıgımda 20 dk geçmişti ve odadaydım. eşim de yanımdaydı. parol verdiler agrın olursa iç diye bide progestan iğne 100 mg. kahvaltımı yapıp 45 dk dinlenip çıktım Bülent hocayı göremedim yaniii. senin kaç yumurtan var? :44:

kızlar sakın idrar testi yapıp moralinizi bozmayın çok merak ediyorsanız gidip kan verin

canim pek bilgim yok ama daha öncede duymustum spermlerin doduruldugunu sperm sayisi az ve ameliyatla alinanlar dondurabiliyormus...

odalar tek kisilik degil mi canim benim solda 13 sagda 13 dediler ama bugun tahtaya yazi yazarken 13 folikul yazdi o ilk odadaki bayan bilmiyorum artik verdogin bilgiler icinde tesekkur ederim bu arada progestan igneyi kendin mi yapiyorsun yani evde kullanim icin uygun mu yoksa saglik ocagina falan mi gitmek gerekecek

Tek kisilik canim oda. Onemli degil tabiki cevaplarim progestan kalcadan ne yazikki saglik ocaginda vurdurmak gerek

Meraba canım bende dilek hanımın hastasıyım benim 6. gün en büyük 17 olmuştu bence seninki de iyi

Kizlaaarr opudan ciktiiiim mis gibi dinlendimm simdi eve geciyoruuz 10 tane yumusum var, insallah cogu dollenir progestan igne verdi doktorr yarin baslicam. Hiiic agrim sizim yok Allahima sukurr hic korktugum gibi degildiii

Canim gecmis olsun insallah guzel guzel dollenir yumoslar. Senin tedavinin cogu gitti azi kaldi hayirli haberlerini bekliyoruz canim

bende eurofertilde yaptırdım cnm fuat ali hocaya takılma fazla yumurta buyukluğune bende çok takılmıştım fuat hoca ilk kontrolde 4 tane toplucaz dedi ağla ağla ölmüştüm ama opuda 11 tane yumurta toplandı hocada gördün mü ne düşündük ne oldu dedi yani herşey o güne bakar önemli olan transfer edilenlerin kaliteli olması inşda öyle olur kaliteli kaliteli bebişlerin olsun;-)

fiat soran bi arkadaşımız vardı bizimkide ilaçlarla toplam 6bin falan oldu ama hala ilaç alıyom ben crinone jelim bitti bgn 2 kutu daha aldım mesela inş pozitifi görürsem oda yetmezde önemli olan pozitifi görmek zaten gerisi yalaaaan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…