haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

olurmu canım ya tabi birbirimize sorcaz :KK34::KK34:

şimdi bi hesap yaptım yanlışlık olmuş hemen düzeltiyim mayıs 26 da iğneye başladım 4 haziranda salı günü çatlatma iğnesini yaptım

çatlatma iğnesiyle puregon arasında bi gün var canım pazartesi kontrol vardı o gün iğne yapmadım salı yaptım

teskkürlerr simdii anladimm.....ay heycann sardii ben işte neyapayımm:KK53:

Kizlar bu sabah cok canim sikkin uyandim..transfer sonrasi 7. Gunum. Ama bende hicbir belirti yok sanki yavrum benimle degil:KK43:( hissedemiyorum onu, hissetmek istiyorum! Boyle hicbirsey hissetmeden hamile kalan var midir? Hicbir belirti yok, melegim beni birakti galiba:KK43:((((

canımsın olumsuz düşünme,benimde transferimin 10 günü değerim:164.9,bişey hissettinmi diye sorarsan hiç bişey hissetmedim.tahlilden sonra psikolojik olarak herhalde, bulantılarım başladı.çünkü daha çok erken.herşey gönlünce olsun canım

ben neden şekil yapamıyorum ya bak şimdi bunada takıldım evlilik çizelgemde yok ezikmiyimmm benn :KK34: aa yaptımmmm

Son düzenleme:
Evet muayenemi oldum güzel gidiyo dedi doktorum perşembe catlatma iğnemi olucam ctesi de yumoşlar toplanacak inşallah
inşallah bol bol yumoşun olur canım dilek hanıma çok selamımı söyle adımı sana özelden atarım bende nasipse 20 gün sonra falan gidicem kontrole

testinn bozuguda beni buldu kan negatiff arkadaslarr....tekrar ezcaciyi aradikk ilaçlarıı aldıkk..adet olmayıı bekliyorum adanayaa gitmekk içinn.....:KK31:
hayırlısı olsun canım neyseki hemen tedavine başlayacaksın inşallah bu bir işarettir.

Arkadaşlar merhaba,

Hepinizin sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza almanızı diliyorum. Bende Anakara Recai Pabuçcu da tedaviye başladım.Estrafom a yarın başlıyorum.Bu ayki adetimle İğnelere başlayacağız.Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.Sevgiler,
canım senin tedavi dondurulmuş mu ?

canım meraba benim transferin 2. gün ilk günü saymıyorum bizim 3. gün embriyosu

çok şiştim bi kere kasık ağrılarım var özellikle sol tarafta birz bel ağrım var ama artık onu yatmaya veriyorum bide akıntım var

canım benim ilk gebeliğimde sadece arı sokması gibi belirtiler vardı kasıklarımda iğne batar gibi oluyordu onun dışında adet sancısı gibi sancılarımda oluyordu hatta ben adet olucam sanmıştım ama hamileymişim.

Huuuuuuuuuhhhhhh kızlar jızınıza yetişemiyorum vallahi dün iş çıkışı 80 lerdeydi sayfa bugün 100 olmuş şimdiye kadar okuduklarıma cevap yazayım diğerlerinide şimdi okuyacağım maşallah size:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

merhaba arkadaşlar ilk önce hepimize geçmiş olsun diyorum.Umarım allah tüm dualarımızı kabul eder ve bizlere bir bebek verir :) ben 5 haziranda transfer oldum...evde yatıyorum ve hiç bir şey hissetmiyorum....ilk tüp bebek deneyimim benimde çok korkuyorum bugün alt karnımda değişik bir ağrı gibi bişi var nedir biliyormusunuz...

merhaba arkadaşlar ilk önce hepimize geçmiş olsun diyorum.Umarım allah tüm dualarımızı kabul eder ve bizlere bir bebek verir :) ben 5 haziranda transfer oldum...evde yatıyorum ve hiç bir şey hissetmiyorum....ilk tüp bebek deneyimim benimde çok korkuyorum bugün alt karnımda değişik bir ağrı gibi bişi var nedir biliyormusunuz...

çok az kalmış test gününe...ağrı hakkında bilgim yok ama sen bebeğe yor gitsin..hiç belirti olmaması daha kötü..

Kizlaaarr opudan ciktiiiim mis gibi dinlendimm simdi eve geciyoruuz:KK3: 10 tane yumusum var, insallah cogu dollenir :KK52: progestan igne verdi doktorr yarin baslicam. Hiiic agrim sizim yok Allahima sukurr hic korktugum gibi degildiii:KK9:

kızlar ben size deneyimimi alatayım benim 5. gün blastokist embriyolarım trnasfer edildi (2 adet) ve daha önce belirttiğim gibi iğne batmaları ve adet belirtileri hissetmiştim bne dayanamayıp 8. gün sabah kan verdim 3-5 bişey çıkar mutlaka dedim ve sonucum 32,80 çıkmıştı hamileydim ama bu bana yetmedi tek derdim o malum çift çizgiyi görmekti hemen eşime test aldırdım ve bir hevesle yaptım bekle bekle bişey yok malesef göremedim çift çizgiyi bir gün sonra birdaha yaptım yine yok bir gün sonra birdaha ve bu kez çoooooooooook çoooook silik hani ben hamile olduğumu bilmesem negatif derim o derece silik çıktı sonra giderek çizgi belirginleşmeye başladı yani idrar testinde geç çıkıyor sakın canınızı sıkmayın

MERSİN_OSMANİYE;
yaşadıkların zor bir sınav Rabbim yardımcın olsun Baban için çok üzüldüm Allah rahmet eylesin sen bu forumdakilere çok güzel bir örneksin Rabbim istedikten sonra olmayacak birşey yok o kadar üzüntü psikolojik çöküş yaşamışsın biz aman yatalım aman moralimiz düzgün olsun aman şöyle aman böyle derken sen neler yaşamışsın demekki bunun nasip kısmetten ötesi yok Rabbim ol desin yeterki neler olmaz

kızlar ben size deneyimimi alatayım benim 5. gün blastokist embriyolarım trnasfer edildi (2 adet) ve daha önce belirttiğim gibi iğne batmaları ve adet belirtileri hissetmiştim bne dayanamayıp 8. gün sabah kan verdim 3-5 bişey çıkar mutlaka dedim ve sonucum 32,80 çıkmıştı hamileydim ama bu bana yetmedi tek derdim o malum çift çizgiyi görmekti hemen eşime test aldırdım ve bir hevesle yaptım bekle bekle bişey yok malesef göremedim çift çizgiyi bir gün sonra birdaha yaptım yine yok bir gün sonra birdaha ve bu kez çoooooooooook çoooook silik hani ben hamile olduğumu bilmesem negatif derim o derece silik çıktı sonra giderek çizgi belirginleşmeye başladı yani idrar testinde geç çıkıyor sakın canınızı sıkmayın

Benim test yapacak cesaretim bile yok ... bu güne kadar ne ağrım oldu ne sızım ne de kanamam felan ama bu gün al karında değişik bi ağrı gibi bişey oldu ....test günüm pazartesi ama ben dayanamayıp c.ertesi yapacağım sanırım :)))

Kizlar demn doktormu aradim esim bu ay bobreginde tas var diye ameliyt olucak ayin 20de bnde o aralar olacagim buyuk ihtimal eger oncesinde olursam adetin 2gunu esinizle gelin esinizden sperm alalim donduralm esinizde ameliyat olabilir dedi boyle hic sperm donduran varmi yada bilgisi olan varmi

arkadaşlar ben bugün yumurta takibine gittim konya eurofertil dilek hanıma 8 tane yumurta var en büyüğü 13 mm en küçüğü 8mm
bu arada adetin 7. günü takibi
4 gün iğne olduktan sonra bu durumda
sizlerde nasıldı yum büyüklükleri

Kizlaaarr opudan ciktiiiim mis gibi dinlendimm simdi eve geciyoruuz:KK3: 10 tane yumusum var, insallah cogu dollenir :KK52: progestan igne verdi doktorr yarin baslicam. Hiiic agrim sizim yok Allahima sukurr hic korktugum gibi degildiii:KK9:

canim benim gecmis olsun nasik gecti opun banada cuma saat 10 30 da opu isl3mi yapilacqk bugun gece catlatma ignemi vurunucam nasil odu anlatsanq biraz cok.merak etyim.opudan sonra ayilinca mi.odaya getirdiler odaya esini aldilqr mi kac saat yattin opudan sonra bulent beyle gorusme imkanin.oldu.mu biraz anlat iste cqnim merak ettim

Bnm kafam karisti kizlar bahcecide tup bebek uaptiran oraya giden varmi orada testler isteniliyormus bizm doktor istemedi bahcecide yapiln testler tup bebek parasinin icindemi bide ne kadara yptiriyorsunuz bizim dktor.5,300 anlastik

kizlarr bugun 5.günüm ve ben hiiiiiic bisey hissetmiyorum hicbir belirtim yok halenn:KK43:( benim gibi olupta hamile oldugunu ögrenen varmi? bide bugun test yapsam cikarmi sizce?

X