haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bnm buyuk ihtimal obur esim ameliyat olucak bobrekten cnm bnm doktor obur ay dedi cnm ama hastaneyi degismeyi dusunuyorum bahceciyi dusunmeye baslatim bahcecinin yeri tm olarak nerde

Canim ne guzel demek sende dilek hanimin hastasisin cok sevindim dilek hanim ve diger doktorlar cok pozitif ben merkezimden cok memnunum insaallah sende hemen melegine kavusursun degerlerinde gayet normal bence yumoslarin buyumus ne guzel

hayırlı olsun canımmm ne zaman transferin yapıldı nasıl gitti süreç

bu arada bende eurofertilde tedavi görüyorum

Kızlar günler geçti ve transfer günü geldi..Yarın saat 12:00 de transferim gerçekleşecek 5. gün embriyosu olacak..Dualarınızı bekliyorum..Beni yalnız bırakmayın ve dualarınızı esirgemeyin arkadaşlarım..Rabbim herkesin gönlüne göre versin..tüm isteyenlerin minik meleklerini göndersin rabbim inşallah

Bu arada kızlar bugün konuştum 9 tane embriyom varmış.4. günleri bugün..hızlı önden giden yokmuş normal seyirde gidiyormuş yavrucaklarım..yarına ne olurlar bilmiyorum..embriyologum içinde 3 tane iyi görünen var gibi dedi..belki dondurabiliriz dedi..ama yarına ne olur bilemem dedi..daha önce donduran arkadaşlar kaç embriyo dondurmuşlardı..kaçıncı gün ve hangi kalitedeydi..paylaşırsanız yarın karar vermem kolaylaşacak..

Hayırlı olsun canım, inşallah 10 gün sonra hayırlı haberlerini de alıcazz. Ben 2tane dondurttum bi 6 bi 11 hücreli, 3.gün embriyosuydu

selam kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bugün opum vardı .4 tane demişlerdi ama 5 yumurta topladılar.ama 1 tanesi yeterli olgunlukta değlmiş.4 tanesini döllediler.yarın belli olacakmış olan olmayan artık.
elhamdülillah cok zor değil kızlar.bizim her ay çektiğimi adet ağrılarının biraz üstünde bir ağrı ile kendine geliyor insan.2 saatte bayağı azalıyor.şimdi oturup kalkarken sarsılmamaya çalışıyorum,hızlı hareket edemiyorum o kadar.
.doktor cuma günü transfer var dedi:)
hayırlısı:)))))))))

kızlar bugün 9. günüm az önce idrar testi yaptım 2. çizgi çok silik şekilde çıktı şimdi akşam idrarıyla yaptuğım için yanlış mı çıkmıştır yoksa sevinmeye başlayayım mı

9.gün büyük ihtimalle doğrudur, ama yarın mutlaka kanda baktr canım, güzel haberlerini bekliyoruz. Kaçıncı gün embriyosuydu bu arada. ilk hamişimiz öisin yoksaa

Kizlaaarr opudan ciktiiiim mis gibi dinlendimm simdi eve geciyoruuz 10 tane yumusum var, insallah cogu dollenir progestan igne verdi doktorr yarin baslicam. Hiiic agrim sizim yok Allahima sukurr hic korktugum gibi degildiii

canım çok geçmiş olsun sevindim haber bekliyodum bende

10 yumoş maşallah inşallah hepsi dolu çıkar bi güzel döllenirler

sevinelim tabi heyyyy.hayırlı olsun canım:118::118::118:

ayyy hayırlı olsun yekzeban.:118:
Alıntı musmutlukiz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
"Kizlaaarr opudan ciktiiiim mis gibi dinlendimm simdi eve geciyoruuz 10 tane yumusum var, insallah cogu dollenir progestan igne verdi doktorr yarin baslicam. Hiiic agrim sizim yok Allahima sukurr hic korktugum gibi degildii"i

geçmiş olsun canım.benim de korktuum gibi olmadı:)
inşallah güzel haberler alırız tez zamanda.yarın arayıp söyleyecekler di mi:)))))))))

9.gün büyük ihtimalle doğrudur, ama yarın mutlaka kanda baktr canım, güzel haberlerini bekliyoruz. Kaçıncı gün embriyosuydu bu arada. ilk hamişimiz öisin yoksaa

canım benim miniğim 5. gün embriyosu doktor 12. gün kanda baktır dedi ben belki çıkar deyip az önce idrar testi yaptım ama sabah yapmadığım için yanlış olabilir mi acaba dedim yarın sabah için de bir idrar testim var Kanda baktırmaya korkuyorum olumsuz sonuç çıkarsa diye hiç değilse birkaç gün daha kendimi hamile hissetmek istiyorum

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...5 haziranda transferim yapıldı evde dinleniyorum bu güne kadar ciddi bir şey yaşamadım ama bu gün alt karında ağrı hemde bi kaç saat önce sol kasık belki de daha aşağı da dehşet bir şekilde kramp gibim bişey girdi aklım çıkıyordu....sizce bunlar normalmidir yani küçükte olsa bir belirti olabilir mi ne dersiniz arkadaşlar :)

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…