haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar günaydın bişey sormak istiyorum.tedavi sırasında e2 değeri yükselen var mı ???benim dünkü dğerim 6000 lerde

Gunaydin arkadaslaaaaar.
Toplanan yumurta sayısı 10un altındaysa, tabi döllenende 5-6civarında oluyor risk almamak için (5.güne dayanamayabilir dış ortamda)
3. Gün transfer yapıoşar diye biliyorum. 5. Gün daha iyi diye söyleniyor, ama 3.gün embriyosuylada hamile kalan bir sürü kişi var, inancını kaybetme bebişlerin sımsıkı tutunsun inşallah
olabilir cnm dollenen sayisi 6demislerdi ztn en kalitelilerini veriolar onlar 5.gune cikmicaksa dierleri hic cikmaz diorum artik ins 3-5 farketmez hepimiz guzrl guzel haberler veririz burdan:)
ahha meraba test günlerimiz bi gün arayla benide 21 inşallah güzel haberler vermek nasip olur :KK49::KK49::KK49::KK49:[/

mrb destinacim amin cnm amin ins arkaarkaya sonuclari soyleriz arka arkayada dogururuz artik:KK66:) yalniz bende gunler gecmio sende durum ne?

Kizlar bu sabah cok canim sikkin uyandim..transfer sonrasi 7. Gunum. Ama bende hicbir belirti yok sanki yavrum benimle degil:KK43:( hissedemiyorum onu, hissetmek istiyorum! Boyle hicbirsey hissetmeden hamile kalan var midir? Hicbir belirti yok, melegim beni birakti galiba:KK43:((((

Kizlar bu sabah cok canim sikkin uyandim..transfer sonrasi 7. Gunum. Ama bende hicbir belirti yok sanki yavrum benimle degil:KK43:( hissedemiyorum onu, hissetmek istiyorum! Boyle hicbirsey hissetmeden hamile kalan var midir? Hicbir belirti yok, melegim beni birakti galiba:KK43:((((

Oyle dusunme tatlim zaten minicikler ne belirtileri olcak herkesin belirti die soyledigi seyler hep ilaclarin etkisi sadece biz onlari bi umuttur die hamilelik belirtisine yoruyoruz hem mayis topiginde boyle belirtisi olmayip uzulen sonra pozitif alan bir suru insan okudum elini karnina koy dua et ve melegini daha fazla uzme

günaydın canım, dur hemen moralini bozma bugün daha 7. gününmüş... Ayrıca herkes aynı belirtileri yaşamayabiliyomuş. bende diğer başlıklarda okudum hiç belirtim yok deyip hamile olanlar var yani sen stres yapmamaya çalış lütfen.. Stres bizim en büyük düşmanımız arkadaşım bunu unutma nolur :KK43:(

sakın öyle düşünme umudunu yitirme elini karnına koy 56 defa El Mübdi ismini zikret..
EL-MÜBDİ:Eşyayı yoktan ilk defa var eden,yaratn demektir.Yani mahlukatı,hiç yoktan,örneksiz,benzersiz yaratan demektir.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-MİBDİ isminin zikri(56) adettir.Zikir saati Müşteri, günü perşembedir.

Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur.
Bu ismin zikriyle meşgul olan kimse her istediğini rüyasında görür.
Bu isim aynı zamanda gönül teshiri içinde önemlidir.Çok kere tecrübe edilmiştir.
Bende bunu burda bi bayandan okumuştum faydası olsun inşallah...

sakın öyle düşünme umudunu yitirme elini karnına koy 56 defa El Mübdi ismini zikret..
EL-MÜBDİ:Eşyayı yoktan ilk defa var eden,yaratn demektir.Yani mahlukatı,hiç yoktan,örneksiz,benzersiz yaratan demektir.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-MİBDİ isminin zikri(56) adettir.Zikir saati Müşteri, günü perşembedir.

Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur.
Bu ismin zikriyle meşgul olan kimse her istediğini rüyasında görür.
Bu isim aynı zamanda gönül teshiri içinde önemlidir.Çok kere tecrübe edilmiştir.
Bende bunu burda bi bayandan okumuştum faydası olsun inşallah...

merhaba,

Ne güzel yazmışsınız ben bunları hiç bilmiyordum :KK43:(

bende bilmiyordum El mübdi isminin faziletini,bilen bir akadaşımız yazmış bende okur okumaz araştırdım bu sonuçları paylaşıyım dedim.

canım biz bugün 3. gündeyiz zaman geçmiyiiiiii :18::18::18:

tam 1 hfta iğne yaptım canım kusura bakma biraz geç cevap yazıyom kahvaltı yaptıkta

ayyyy amann olumsuzz düsünme karnını sevv bidee iyi beslenn cevizz yiii yumurta yiii.....1 haftaa iyyimis ya inşaalh benimkilerdee böylee hemen ilaca cevapp veririrr..bazılarıı 10 gün diyoo uzun geliyo bana......cok r-soruyorum yaa.1 hafta igne olduun yaa sonraa kaçç gün sonra yumurtan toplandıı...kaç gün sonra konduu:KK48:

ben ilk defa tedaviye başlıyorum temmuz adetimi bekliyorum o zamana kadarda vitamin demir,idrar yolu enfeksiyonu için bi ilaç ve krem verdi.. Doktorum nurettin bey Sen ne aşamadasın ilk denememi yoksa ?

bizimde doktorumuz turgut bey evet canım ilk deneme

inşallah kavuşursun miniğine :emir_bebek::emir_bebek:

ayyyy amann olumsuzz düsünme karnını sevv bidee iyi beslenn cevizz yiii yumurta yiii.....1 haftaa iyyimis ya inşaalh benimkilerdee böylee hemen ilaca cevapp veririrr..bazılarıı 10 gün diyoo uzun geliyo bana......cok r-soruyorum yaa.1 hafta igne olduun yaa sonraa kaçç gün sonra yumurtan toplandıı...kaç gün sonra konduu:KK48:

seviyom kız hatta konuşuyom onlarla hehehehe:KK9::KK9::KK9::KK9:

1 hafta iğne vurdum geçen çarşamba çatlatma iğnesini yaptım perşembe opu pazar günüde transfer yapıldı canım bizimkiler 3. gün embriyosu :KK34::KK34::KK34:

seviyom kız hatta konuşuyom onlarla hehehehe:KK9::KK9::KK9::KK9:

1 hafta iğne vurdum geçen çarşamba çatlatma iğnesini yaptım perşembe opu pazar günüde transfer yapıldı canım bizimkiler 3. gün embriyosu :KK34::KK34::KK34:

son bi soruu dahaa:KK17: kusura bakmaaa.............catlama ignesiylee normall vurdugun igne arası gun varmıııı

son bi soruu dahaa:KK17: kusura bakmaaa.............catlama ignesiylee normall vurdugun igne arası gun varmıııı

olurmu canım ya tabi birbirimize sorcaz :KK34::KK34:

şimdi bi hesap yaptım yanlışlık olmuş hemen düzeltiyim mayıs 26 da iğneye başladım 4 haziranda salı günü çatlatma iğnesini yaptım

çatlatma iğnesiyle puregon arasında bi gün var canım pazartesi kontrol vardı o gün iğne yapmadım salı yaptım

canım belirtilere takılma. belirti falan olmuyor. olanbelirtilerin hepsi de kullanılan ilaçların etkisi. hamile olanların çoğunda belirti olmuyor. kendine meşgul olacak bişeyler bul, film, kitap, hafif yürüyüşler, eğlenebeileceğin kafa dengi bir kaç kişi eve çağır vb. bu hissettiklerin çok normal. üzme kendini

X