haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Toplanan yumurta sayısı 10un altındaysa, tabi döllenende 5-6civarında oluyor risk almamak için (5.güne dayanamayabilir dış ortamda)
3. Gün transfer yapıoşar diye biliyorum. 5. Gün daha iyi diye söyleniyor, ama 3.gün embriyosuylada hamile kalan bir sürü kişi var, inancını kaybetme bebişlerin sımsıkı tutunsun inşallah

Canim benim de 4. gunumdu bugun 150 puregon vurunuyordum bugun tahlil sonucuna gore175e cikarildi doz.cuma gunu tekrar kontrolvar.
Seninguzel haberini daha erken alicaz insallah canim. Yumurtalarinda guzelce dollenip annelerine sıkıca tutunurlar insallah.bi debisey daha sorcam, kontrole gittiginde bulentbey mi ilgileniyo yoksa baska doktor mu?

canim tesekkur ederim bende 9 gundur ogne vuruyorum.ilk uc gun gonalf 175 2 gun 150 iki gun 100 bigun 75 dunde 100 vurundum biraz sonra kontrole gidicem bakalim ne olacak rabbim hepimizin yardimcisi olsun

arjincim yinede doktorların dediğini tam yapıyom desem yalan olur çevre baskısı nedeniyle yatıyorum sıkılınca dolaşıyorum dün mesela sağlık ocağına iğnemi yaptırmaya yürüyerek gittim annemden büssürü azar işittm tabi böyle işte dediğin gibi hep yatmak insana iyi gelmiyo kafamda daha çok kuruyorum

hakkımızda hayırlısı canım ya inşallah bebişlerimiz bizimledir

ahha meraba test günlerimiz bi gün arayla benide 21 inşallah güzel haberler vermek nasip olur

günaYDİNNN canimm güzel anneler..bana destekk verdiginiz içinn sonsuzz tesekkürler........sukur adet oldum birazdan arayıpp randevu saatimi alcamm......yarin için bakalımm neler olcekkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…