haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canim esimin halasinda kaliyoruz gezdiriyolar sagolsunlar kuzenler bugun kontrolun vardi senin ne dedi doktor merak ettimm

musmutlu kiz canim nasilsin bugun bulent hocada randevun vardi galiba gittin mi ne dedi nasil gidiyor tedavin bugun bende ordaydim.yine cok yogundu bulent hoca bana cok guzel gidiyor yumurtlarin fuze gibi ucmus buyumus dedi cetrotal igne versi az once onu vurundum diger gonal fimi 75e dusurdu yarin muhakkak gel artik ince ayar yapmamiz lazim boool miktqrda yumurtan var dedi

Canim merhaba, bende simdi ciktim bugun catlatma ignesi verddi, cok stres oldum :18: 8 yumurtam iyi durumda bana az geldi ama Bulent hoca cok iyi sikinti yok dedi Allahin izniyle carsamba opu var. cok mu az acaba yumurtam tabi o toplandiktan sonra belli olur dedi ama bilemedim. Beni stres gorunce 14 tanenin 5-6 tanesi 1. Kalite olur zaten hepsi olamaz dedi. Dua edin kizlar bana hepiniiz :18:

tabii ki tatlım,yumurtanın kalitesi önemli.stres olmamaya çalış..hayırlısıyla güzel olacak herşey.

belki yasindan dolayi olabilir canim bence stres yapma onemli olan kalitesi bende pko oldugu icin yumurta fazla olusuyormus bastan oyle soyledi zaten seninki belki ondan oyle olmustur belki karsilasmisizdir canim kapali misin uzerinde ne vardi

belki yasindan dolayi olabilir canim bence stres yapma onemli olan kalitesi bende pko oldugu icin yumurta fazla olusuyormus bastan oyle soyledi zaten seninki belki ondan oyle olmustur belki karsilasmisizdir canim kapali misin uzerinde ne vardi

Bilmiyorum artil. Zaten benim dozum hep dusuktu ilk gunler 100 sonra 75 vurduk. Senin bugun vurdugun igneyi bana gecen hafta baslatti. Siyah elbise vardi, acigim canim ben 11.30 da gttim hemen girdim zaten. Orda hic denk geldinmi bilmiyorum ama opudan cikip yuruyemeyen arkadaslar vardi sancilaniyolar galiba

canım sayıya takılma gereken bi yumurta bi sperm

allah işini rast getirsin canım inşallah güzel haberlerle gel

günaydin..........çok mutluyumm raporum çıktıı....bugun adet günüm..................olursamm yarin adanaa yolcusuyum
hadi hayırlı olsun canım.tam zamanında çıkmış.süper
maşallah canım ne güzel .
naptın canım ya bi denk gelemedik
transfer zormuş be hele idarara sıkışık olmak offffffff
2 tane transfer yaptılar öbürleri dondurmaya dayanmaz 3. kalite dediler ona birz üzüldüm

nedir bu sıkışıklık durumu arkadaşlar:44:ben bilmiyorum.transfer için mi gerekli?

o zaman karsilasmamisizdir ben cunku 10 30da ciktim ordan evet opudan sonra sanci oluyor benim ilk denemmde olmustu ama bunda nasil olur bilmiyorum senin dozlarin gercekten dusukmus ama doktorumuz oyle uygun gorduyse bi bildigi muhakka vardir ben 175 le basladim 3 gun 175 vurdum sonra 2 gun 150 sonra 2 gun 100 simdide 75 e dustu yatin yine gidicem ne olursa olsun hakkimizda hayirlisi olsun

Benim dozlarım çok yüksekti kızlar 225 vuruldum 8 gün 9. gün 150 vuruldum.sonra çatlatma iğnesi vuruldum.18 tane yumurtam oluştu.. banada çok yüksek doz gibi geldi..ama belki uzun protokol olduğu için doz fazla olmuş olabilir çünkü aynı seviyede büyüsün diye lucrin kullanmıştım..

slm kızlar nasılsınızzzuzun protokolde bügün 4.iğnemi(lucrini) yapcam.bu aralar okul dolayısıyla yoğununmmmtransferi olan,opuları olan arkadaşlara hayırlı olsunn.göbüşleriniz dolsunnn bebişlerle inşallahhdarısıda bizlere olsunnn
tranferleri olan arkadaşlar test günlerinizi yazınızz o günler halayımız çekelimmm

Arkadaslarrrrr merhaba bugün transferden sonra 3. Günüm ama hala listede yokum bakiyorum :) ya bende adet agrisi hibi ağrılar kasiklarimda batmalar var normal mi bu doktoru aramam gerekir miii :)

Bence yarin sanada catlatma yapar aman tutsunda sanci cekmeye raziyim ben. Insallah bizede 2 tane embryo koyarlar yaa baksana kizlara koymuslar

canim doktorlqrimiz ne derse oyle yapiyoruz oyle yada boyle ins sonuclarimiz iyi olur once allaha sonra doktorlarimiza emanetiz

canım hayırlı olsun. uzun protokolle easy bebek farkı ne. tedVINE NERDE BASLADIN
kısa protokole adetin 2. veya 3. günü başlanıyor canım.uzuna ise adetin 21.günü lucrin diye bir iğneyle başlıyorsun.doktor karar veriyor kısa ve uzun oluşuna.arada bir hafta falan farkediyor.uzun protokolde yumurtalar önceden baskılanıp sonra birbirine yakın büyüklükte büyümelerini sağlıyorlar canımm

Arkadaslarrrrr merhaba bugün transferden sonra 3. Günüm ama hala listede yokum bakiyorum :) ya bende adet agrisi hibi ağrılar kasiklarimda batmalar var normal mi bu doktoru aramam gerekir miii :)

canım ekledim ama diğer eksik bilgilerini yaz istersen listeye bakıp

Sedenim bende seningibi ayin 8inde basladim ilk igneye kisa prptokol yarin kontrol var senindemi kisa protokol nerde yaptiriyosun ben ankarada yaptiriorum

canım doktorum kısa yada uzun protokol diye beni bilgilendirmedi.adetin 2. günü gonal f 112,5 ve menagonla başladık tedaviye.yarın 5.gün.ben de kontrole gidicem.heralde duruma göre doz ayarlaması yapıcaklar.izmirdeyim ben.

canimm üzülmee benimde prolaktin yüksekk çıktıı biraz....ben halaa hasta olmadim bekliyom.....benimkii carsambaya kadiii doktorum öyle dediii....ikimizinde 2zii olur inşaşalhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…