haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Superisi_21

Muayeneye gittiğim Dr İbrahim Bildirici beni Bülent traş'a yönlendirdi. Düzeltme

Son düzenleme:
slm kızlar bebişimle bir günü geride bıraktık inşallah 9 ay 10gün benmle kalır.aynı şekilde diğer transfer olan arkadaşlarımızınkide

xok tesekkur ederim verdigin bilgiler icin

tavsiyen iyi ama daha önceki transferlerimde beklemediler.sadece sıkışıklık durumunu sordular.az sıkışık isemde sondamıdır nedir onunla doldurdular.inan o daha zor

günaydın yawyaw.naptın.hasta oldunmu.heyecan varmı?

elifimmmm bugun yada yarin adet günüm.......çokk heycanlıyımm......raporu çıktıı doktorun istedigi kan testlerinide yaptırdım proklaktin yüksekk cıktıı..birazdan doktoru arıycamm bişi olurmu diyee...bugunde ilaçlarimi alıpp buzdolanına koycamm....sen de keyifler nasıll

merhaba kızlar ben bir defa tüp bebek tedavisi oldum ve bir 23 aylık bir oğlum var bu tedaviden geriye 2 adet dondurulmuş embriyom vardı oğluma kardeş zamanının geldiğini düşündük ve emantelerimizi almaya karar verdik.Mayısın 25 inde adetimin 3. günü kontrole gittim ve kısmetse bugün ilk iğneme başlıyorum (lucrin 10 mg.) benide ekleyin listeye

parantenolllllll ne yaptın canimm raporun çıktınmııı

işlemleri başlattımda daha sağlık kuruluna teslim etmedim. mutsuzum ben.. tiroid değerlerimde sorun çıktı hızlı çalışmaya başlamışlar düşüğe neden olurmuş bugün hasta oldum yarın randevum var doktrum bu ay yapmayalım derse çok üzülücem .. öle işte.. benim iç karartıcı durumum sizleride sıkmasın diye yazmadım senden güzel haberler alırız inşallah.. ikiizler diye ölüp bitiyorum bakalım nelerimiz olucak..

kızlar merkezden aradılar az önce..18 yumurtam toplanmıştı..14 tanesi döllenmiş..şimdi ellerinde 10 sağlıklı embriyo varmış..bugün 2. gün embriyosu yavrucaklarım..yarın yine arayacaklar..herşey güzel gidiyor büyük ihtimal perşembe günü 5. gün embriyosu olarak transfer yaparız ama telefonunuza hep ulaşabilelim..farklı bir durumda gelişebilir dediler...belki dondurma işlemide yapılabilir şimdiden bir karar verin o zaman hızlı hareket etmemiz gerekir..düşünmek için çok vaktiniz olmaz dediler..şimdilik böyle işte dua edin kızlar..hakkımda hayırlısı olsun..canım yavrucaklarım şimdiden çok seviyorum onları:))

hoşgeldin mavipembe

tedavin hayırlı olsun umarım pozitif olur burda elifnaz arkadaşımda turgut beyin hastası tam yerine gelmişsin eheheheh

saol canım allahım sonumuzu hayır etsin ertık beklemedeyiz :26::26::26::26:

naptın canım ya bi denk gelemedik

transfer zormuş be hele idarara sıkışık olmak offffffff

2 tane transfer yaptılar öbürleri dondurmaya dayanmaz 3. kalite dediler ona birz üzüldüm
olsun canım bebeiş için değer ben sana demiştim ya idrrara sıkışık olacaksın diye iyi hadi 2 tanede koymuşlar çok sevindim.......müsaitsen faceye gelirmisn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…