haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

inşallah nilcim..şuana kadar çok iyi geldim şükür moralim yerinde olumsuz birşey getirmek istemiyorum aklıma..çok fazla yatamam zaten arada kalkar dolaşırım evin içinde..tavsiyelerin için çok sağol canım...

transferin hayırlı olsun allah tamamına erdirsin, 35 yaş altına iki embriyo olmuyo diye duymuştum yapılabiliyormuymuş? bende istiyorumda sorayım dedim...

transferin hayırlı olsun allah tamamına erdirsin, 35 yaş altına iki embriyo olmuyo diye duymuştum yapılabiliyormuymuş? bende istiyorumda sorayım dedim...

canım bende yapmazlar heralde diyodum ama devlette daha sıkı özel biraz daha esnek

yaptır tabi ya bi avazda iki tane iyidir hehehehe

naptın canım yaa transferin oldu demi

Oldu canım evdeyim yatıyorum, salıya kadar yatmalısın dedi bizim dr. 2embriyo konuldu. İnşallah sıkı sıkı tutunurlar... Bizimde sabırlı olup bekleyebilmemz gerekiyor tabiii
20si test günüm
Hayırlı olsun senn bebişlerde bu arada, somsıkı tutunurlar sağlıkla dünyaya gelrler inşallah

35 Yasin altinda iki negatif denemen varsa ucuncude 2 taneye izin var Tv soylemisti doktor...

hayırlı olsun canım beraber gün sayıcaz banada 21 inde test yaptırabilirsin dediler bak şimdi yaaa aynı gün transfer olduk ama bir gün arayla test diyolar seninde 3. gün embriyosu demi?????????

neyse inşallah ard arda veririz ikiz haberini

başınız sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin.Allah yavrunuzu bağışlasın inş.

İnşallah canım, amin
Yumurta toplamanın 14.günü diyorlar canım, o da 20si yapar. Önemli değil hayırlısıyla allahım sabır bersin ve en önemlisi pozitif sonuçlarımızı alalımda

inş bebişlerin sana sıkı sıkı tutunur Allah yardımcımız olsun

İnşallah canım, amin
Yumurta toplamanın 14.günü diyorlar canım, o da 20si yapar. Önemli değil hayırlısıyla allahım sabır bersin ve en önemlisi pozitif sonuçlarımızı alalımda

hımmmmm neyse pozitif olsunda beklerim hem ne demişler şu andan itibaren aksi ispatlanana kadar hamişiz

teşekkür ederim canım,inşallah sizlerde en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşursunuz.dualarım sizlerle

canım bende yapmazlar heralde diyodum ama devlette daha sıkı özel biraz daha esnek

yaptır tabi ya bi avazda iki tane iyidir hehehehe

inşallah bizimkide esnektirde ikizlerim olur

35 Yasin altinda iki negatif denemen varsa ucuncude 2 taneye izin var Tv soylemisti doktor...

üçüncüye kadar beklemeyiz inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…