haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Duphalac verdi ama henüz ise yaramadı galiba. Yaparım dediklerinizi tesekkur ederim. Kasık ağrılarım oluyor sürekli.normal sanıyorum değilmi

Slm kizlar.herker kendi telasinda fakat herkesin dilegi bir.allahim hepimizin gonlune gore versin.hepimizin yuzunu guldursun insallah.bu arada destinanin bugun transferi vardi.na yaptiki.merak ettim. nasil gecti zorlandinmi????

Kısmet olursa yarın benim için büyük gün..10 haziran transfer günümüz..Yarın transferi olcak olan var mı arkadaşlar..?? Beraber bekleyelim sonuç gününü??

Esraberat arkadasim ben de yeni dun ignelere basladim.hayirla sonuclanir INŞALLAH. .hepimizede...nerde yaptiriyorsun ben ankarada murat sonmezer yapiuor ..transferide hrc hastanesinde yapcakmis...senindemi orda yapiuor kac yumurta toplandi kacini transfer etti sana.
Niz beş saat mesafedeyiz ankaraya yollardayiz yani git gel yapiuoruzz

baya var canım yarısı gitse bile kalanı sana yeter de artar bile hatta dondurursun inşallah..bizim donduracak kadar çok olmadı hiç..inşallah bunlar gayretli çıkar da dondurabiliriz:)..bi de biz 5. güne gittik o yüzden sağlıklı olanlar bile gidiyo maalesef..

aaa biz de murat beye yaptıryoruz canım..çok şaşırdım..kaçıncı denemeniz..hayırlı olur inşallahhh Rabbim yüzünüzü güldürür.bizim tahliller ultrason ankara tıp da oldu. toplama genartta.transfer de orda olcakmış. demekki özel hastalarını özel hastanelerde yaptırıyo. ben çok memnunum kendisinden 3. yü de ona yaptırmıştık olmadı ama yine de elinden geleni yaptığına inanıyorum ki bu kez de onu seçtik..İnşallah olur artık yollarda çok yorulduk artık..

bu arada bu kez kabız olmamak ve yumurtaların kalitesi için transferden önce zeytinyağında beklemiş inciri sabah aç karnına yiyorum.1 tatlı kaşığı keten tohumu,kuru kayısı,bol su,solgar multivitamin,arısütü polen bal karışımı,folic asit,sebze yemeği.. inşallah bu kez işe yarar.
fsh ve hormon dengesi için de adet döneminde aslanpençesi içmiştim..gerçekten çok işe yarıyor.hangi hormonuz sınırın üstünde ise toparlıyor..

kızlar Allah yardımcınız olsun
murat hocanın hastalarını gördüm bir selam veriyim dedim
ben kendısınden cok memnun kalmıstım , ben transferden sona cıkolata kistimin apse yapmasından sonra 2 hafta hastanede yattım murat hoca her gun geldi asistanları seferbe oldu benım ıcın ve acıl laparoskopik apse ameliyatımı yaptı murat hoca, benı cok rahatlattı
hiç bir hastamı yarı yolda bırakmam demişti bizi de bırakmadı sağolsun
gebelik takıbımı de kendısı yapıyor
inşallah sağ salim evlatlarımıza kavusuruz.

bu arada gebelik belirtisi ben de hiç olmadı onceden hamıle kalmışlığım vardı göguslerım fecı acımıstı o zaman bunda ıse hıc acımadı hala da acı yok midem de bulanmadı belim de agrımadı, sadece acayıp şiştim karnım patlıyacak gibiydi o da apsedenmiş zaten ..

Allah herkesin gönlüne göre versin...

Slm kizlar.herker kendi telasinda fakat herkesin dilegi bir.allahim hepimizin gonlune gore versin.hepimizin yuzunu guldursun insallah.bu arada destinanin bugun transferi vardi.na yaptiki.merak ettim. nasil gecti zorlandinmi????

slm kızlar.1 haziranda transferim vardı,diğer konudan hatırlayanlar vardır.transferimden 2 saat sonra babamı kaybettim.hiç yatmadan sabaha kadar havaalanında bekledim.sabah 7 de adanaya indim ama cenazeye yetişemedim.o üzüntüyle bayılmışım.kötü düşmüşüm.kolum dirseğime kadar çatlak.ertesi gün dayımın eşini kaybettik,1 gün sonra bir akrabamızı daha kaybettik.okadar çok acı çektim üzüldümki anlatamam.bunları neden yazdım biliyomusunuz.bugün 8. günüm.eşim zorla tahlil yaptırdı ve betahcg:66.5 çıktı.transfer günüm babamın öldüğü gün.hamile kalmayı hiç istemedim o kabus günü hatırlamamak için, ama kısmet böyleymiş.5 kez dene olmasın babamın öldüğü gün olsun,dicek bişey bulamıyorum.kısmetinizde varsa kızlar,bunca şeye rağmen olabiliyomuş,tutunabiliyomuş demekki,allah sizleri benim gibi sınav yapmasın arkadaşlar

Başın sağ olsun canım insanın en yakınlarını kaybetmesi çok acı Allah c.c sabırını versin doğum ve ölüm kardeş derler ............... bebeğin hayırlı olsun kucağına da alırsın inşallah sana mutlu güzel günler getirir bebeğin için moralini yüksek tut

hayırlı olsun canım.her şey yolunda gider inşallah

Canim Önceliklle Baban ve diger yakinlarina Allah Rahmet eylesin...Mekanlari cennet olsun.Senin kolun nasil oldu iyimisin gecmis olsun.Bu anlattiklarini okurken bile zor Sen ne cok sey yasamissin canim benim...Rabbimin isine Akil Sır ermiyor onca acinin arasinda sana Mucizeni nasip eylemis vardir Muhakkak bi hikmeti...Allah Insallah bundan sonra yavrunla kocanla mutlu mesut yasamayi nasip etsin...Aminn.

kızlar transferleriniz olmuştur inşallah.Rabbm yardımcınız olsun

Allah rahmet eylesin canım.cok zor bir durumbu iş gerçekte nasip kısmet işi ,bize de sebeplere başvurmak sabretmek kalıyor.

amin canım,teşekkür ederim kolum daha iyi ağrım azaldı.iyi dileklerin için çok teşekkür ederim,inşallah sizlerde evlatlarınıza hayırlısıyla kavuşursunuz.bunları yazdımki kimse isyan etmesin.vakti saati var demekki...... ben şuan güleyimmi ağlayayımmı bilemiyorum.herzaman hayırlısını dileyin

cnm öncelikle başın sağ olsun.ama biliyosunki herşeyde bi hayır var.belkide bu durum acını azaltacak.ayrıca sonucuna çok sevindim.bizlerde dua et.kendini üzme.allah yeterki dilesin. herşey bi ol demesiyle.allahım bizlerde hayırlı evlat müjdesi yaşatsın...inşallah bu seferki tedavimizin sonucunda allahım anne olmamızı nasip eder.kendine iyi bak.sıkılırsan buraya takıl. aeo

canım meraba transfer yapıldı çok şükür biz iki embriyo istiycektik zaten doktorumuzda öyle yapcam dedi 2 tane 2. kalite 3. gün embriyosu transfer edildi.... canım o idrara sıkışık olma durumu çok zormuş yaaaa sabahtan itibaren içtiğim 1 litre suydu 3 kerede vc ye gittim yinede çok zorlandım hatta doktorada dedim hocam fenayım her an kaçırabilirim die :)))))))))

diğer 2 embriyomuz 3. kaliteymiş dondurmaya dayanmaz dediler....

sıpalarımı aldım geldim canımcım

Son düzenleme:

Hadi canım gözün aydın..inşallah yavruların sıkı sıkı tutunur sana..ve topiğin ilk hamilelerinden olursun...göbüşlerin kocaman kocaman olur..

insan yumurtası çok olunca daha şanslıymış gibi geliyor..ama bence biraz psikolojik durum bu..bazen bir embriyo ile hamile kalınabilirken bazen 10 dan fazla embriyo varken olmuyor..hakkımızda hayırlısı olsun ve elimizdekilerle rabbim hamile kalmamızı nasip etsin inşallah canım..dualarım seninle..allah yardımcın olsun inşallah:))

canım başına gelenlere çok üzüldüm başın saolsun canım yaaaaa

ama demekki tutacaksa hiç bişey engel olamıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…