haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar dün bhcg 31 di bugün hastaneye raporumu vermeye gittim ee gitmişken de bi daha test yapayım dedim 57 olmuş bir günde iyi dimi :) aslında ben ebeyim başkasının sonucu olsa bu tamam kesin hamilesin derim ama kendime diyemiyorum ya da daha inanamıyorum :)

:nazar::nazar::nazar::nazar: bebiş geliyor sanki :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

arkadaşlar yasinleri okudukça haber verirseniz düzenleme yaparım allahım kabul etsin aminnnnnnnn

safak_d

zinureyn

kardelen_27__________1 tane okudu

melek181

nurdanur

canan456

sea1905

elif_su06__________1 tane okudu

mıraclevalerıe

1demetumut_______1 tane okudu

destina38____________2 tane okudu

mavera19
cnm ben 1 tane okudum. 3 tane daha alabilirim. toplamda 4 olacak...

Kızlar merhaba. Biliyorsunuz bugün bebeklerimin kalp atislari için gidecektim hiç merak eden olmamış ama olsun :KK31: gördük Allaha şükür ikisinide sağlıklılar Suan darısı tüm hamilelerimizin başına inşallah :KK49:
Buarada yeni hamileligini öğrenen arkadaslarimi tebrik ediyorum.
Destina banada bir yasin yazabilirsin

Superisi kasikta batmalar iyidir tutunma işareti diyorlar inşallah birkaç güne kadar güzel haberlerini alacağız :KK16: Daha ne belirtisi olsun şeker şimdiden ben tuttuğunu öğrendiğim günün sabahı hiç bişey hissetmiyorum tutmadı diye oturup aglamistim :KK37:

Arkadaşlar,

Yarın test günüm, sonuna kadar sabrettim, ne idrardan baktım ne kandan baktırdım bugüne kadar.Yarın kliniğe gidip kan vericem ama böyle de insanın hiçbir fikri olmayınca çok heyecanlı oluyormuş.İnşallah yarın güzel haberler veririm size.Çok ÇOk heyecanlıyım ama.

hope 73 sen ne yapmayı düşünüyorsun ????herkese dansözleri oynatıyorsun seninkini ne zaman oynatırızz o zaman onlar değil ben oynarım onların yerine :))):KK8::KK8::KK8: benimki yarım kaldı ağustosun sonu eylülün başına kaldı :KK14: rabbim neyler neylerse güzel eyler bekliyorum umutlaaa!!!

ah canim benim sagol sordugun icin. hamis arkadaslara oynatiyorum bende mutlu oluyorum iste. 3 negatif deneme sonrasinda bilmiyorum yeniden kendi yumurtalarim ile denermiyim. ben donasyona daha sicak bakiyorum su anda. sizlerle zaten ayni yas kategorisinde bile degilim :) kismet artik. insallah bende birgün hamileyim diye yazarim. gerci son denememde hamilelik yasadim ama ne yazik ki devam etmedi. sizlerin güzel haberi moral oluyor. umarim sende en kisa zamanda hayirli haberlerini paylasirsin burada. eylüle birsey kalmadi hayirlisi artik.

İşlem Adı Test Adı Ölçüm Sonuç R Birim Sonuç Y Min D-D2 Max D-D2
HCG BETA BETA HCG 95,03 mIU/mL 0 5

merhaba;

dün transferimin 9. günüydü, dayanamadım test yaptırdım; beta hcg değerim 95,03 çıktı?
sizlerin değerleri nelerdi? düşük mü bu değer?

hayirli ugurlu olsun cok güzel bir deger bu. Allah sonuna kadar götürmeyi nasip eylesin insallah.

Eki Görüntüle 751586 Eki Görüntüle 751586

Superisi kasikta batmalar iyidir tutunma işareti diyorlar inşallah birkaç güne kadar güzel haberlerini alacağız :KK16: Daha ne belirtisi olsun şeker şimdiden ben tuttuğunu öğrendiğim günün sabahı hiç bişey hissetmiyorum tutmadı diye oturup aglamistim :KK37:

ahhh canımm benimmm:KK16::KK16::KK16:senin ikizler de öle sessiz sedasız gelmişş demek ki:KK9::KK9::KK9::KK9:

pıt pıtları duymuşsunnn:nazar::nazar::nazar: Allahımmm ne güzel mercimeklerine can vermişşş bundan sonra da tamamına erdirir inşallahh:KK49::KK49:

canım kasık batmalarıda da kalmadı hiçbişey yok:KK19::KK19: belirti falan kalmadıı,napıyolarr bu bebişler içerdee merak ediyorumm:KK55:

Arkadaşlar,

Yarın test günüm, sonuna kadar sabrettim, ne idrardan baktım ne kandan baktırdım bugüne kadar.Yarın kliniğe gidip kan vericem ama böyle de insanın hiçbir fikri olmayınca çok heyecanlı oluyormuş.İnşallah yarın güzel haberler veririm size.Çok ÇOk heyecanlıyım ama.

canımm nasıl dayandın tebrikk ediyorum wallaa,belirti falan var mı sende???

Kızlar benimde bugun transfer edileli 9 gün 13/07/2013 de tahlil yaptırcam. bu zamana kadar her hangi bir lekelenme gelmedi acaba bundan sonra gelir mi yoksa tuttumu ?

Kızlar merhaba. Biliyorsunuz bugün bebeklerimin kalp atislari için gidecektim hiç merak eden olmamış ama olsun :KK31: gördük Allaha şükür ikisinide sağlıklılar Suan darısı tüm hamilelerimizin başına inşallah :KK49:

canım gözün aydın... bu topik o kadar kalabalık ki, takip edemiyorum ben :KK1::KK1: hamilelik takvimleriniz ve liste olmasa ben hergün tedaviyi sorarım sizlere :21::21::21:

inşallah bebeklerin hep böyle güzel gelişir, sağlıkla kucağına alırsın

Arkadaşlar,

inşallah buraya hamileyim diye yazarsın :KK16::KK16::KK16: :KK49::KK49:

beni de hemşire aradı, akşam çatlama engelleyici iğneye başlıyorum, gonalf de 150 vuruluyordum 225 yaptılar... inşallah ilaçlarım işe yarar da arkadan gelenler de büyür :KK16::KK16: perşembe yeniden kontrolüm var

arkadaşlar ben yapabildiğim kadarıyla bi liste oluşturuyum sizlerde kaç tane yasin okuyabileceğinizi yazın ona göre güncelleme yaparım

safak_d

zinureyn

kardelen_27__________1 tane okudu

melek181

nurdanur

canan456

sea1905

elif_su06

mıraclevalerıe

1demetumut

destina38

bende okurum :nazar: bence herkes bi tane okusun 41 kişi okumuş oluruzzz:KK52:

canım gözünn aydın maşallah onlara:nazar::nazar::nazar: Allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin
ben de sabırsızlıkla o günleri bekliyorum. transferin kaçıncı günü görmüş oldun kalp atışlarını canım?

kızlar ya çok aferdersiniz ama size bişe sormak istiyorum.şimdi biz tedaviye başlayalı cinsel perhizdeyiz.dahası dr başta demişti ama sonrasında bişe demedi..şimdi cuma opu var ve nerdeyse 13 gün olacak spermler okdar içerde bişe olmazmı zarar görürlermi.. hani bizde zaten sperm azlıgı var yaa:KK43: ayy kafama takıldı şimdii.. off yaa

canımm nasıl dayandın tebrikk ediyorum wallaa,belirti falan var mı sende???

Valla canım negatif birşey çıkar da moralim bozulur diye yapmadım, bir de hemşireye sordum telefonda pazartesi falan baksak diye, o da bana çıkacak olsaydı o gün çağırırdık sizi, çarşambayı bekleyin dedi.Bu arada birçok kitap okudum, akşamları eşimle kısa yürüyüşler yaptık, evde olmanın ve dinlenmenin tadını çkardım.bankacıyım ben ve yoğun bir iş hayatım var, evde kalmak iyi geldi.Tabi şu an heyecan dorukta, yarın sabah erkenden kan vermeye gidicez.Birkaç saat sonra da çıkacakmış, inşallah ikizlerin pozitif haberini alırım ve burdaki bekleyen tüm arkadaşlarım da olumlu sonuç alırlar.

Belirtilere gelince transferin ilk 4 5 günü falan kasıklarımda batmalar oldu, sonra geçti, 9.gün ise baş dönmesiyle uyandım, neredeyse düşecektim öyle bir dönmeydi.Onun dışında hiçbir belirtim yok.Artık hayırlısı olsun diyorum ve heyecanla yarını bekliyorum.Sende belirti var mı? belirti olmasa bile hamile olanları okudum, o yüzden pek de belirtilere takmıyorum.Doktorlar ellerinden geleni yaptı, bu süreçte Allah izin verirse can verecek bebeklerimize.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek: MAŞALLAH BEBİŞLERİNE TATLIM HAYIRLISIYLA GÖBÜŞÜNDE BÜYÜYÜP KUCAGINA ALICAKSIN İNŞ

X