haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

tebrikler camnıııım:)
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Yeni hamileleri tebrik ediyorum. Rabbim sonuna kadar sorunsuz bir gebelik ile saglikli yavrularimizi kucagimiza almak nasib etsin. Bekleyenlere de pozitif sonuçla gelmek nasib olsun.negatif olanlara Rabbim dayanma gucu versin tekrar tedavisi icin hayirli kapıları acsin inşallah.
Hanimlar Ramazan-i Şerif hepimize hayirlara vesile olsun.Rabbim seneye oruc borçlarımizi odemeyi nasib etsin.

Canım ben günde 5 tablet kullanıyorum. Birdahaki kontrolde bırakacağımi soyledi.oda bebisler 7+4 oluyor.

1 günde 5 tane mi kullanıyorsun????bana doktr günde 3 tane iç dedi.bana cok gibi gelmişti o yüzden sormuştum...7 4 ne demek 11 haftalık falan mı:44:

cnm az kalmış hadi bakalım rabbım hayırlısını versin inşallah

cok teşekkürler canım ben daha önce kızımı kaybettim 28 haftalık rahimiçi gelişme geriliği nedeniyle erken aldılar yaşayamadı,nerdeyse 2 yıl olucak artık çok yıprandım rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah.bu sabah idrar testi yaptım dayanamadım ikinci çizgi silikte olsa çoktı inşallah kandada pozitifi görürüz 2 gün kaldı.

kan pıhtılaşma düzeyiniz nedir ? homozigotmu (pıhtılaşmanın sahibimi) , heterizigotmu? (pıhtılaşmada taşıyıcımısınız)

bencede devam edin ..ancak doğuma 3 hafta kala bırakmalısınız bunu zaten size doktorunuz söyleyecek,doğum esnasında kanınızı durduramazlar yoksa..

birde sabah orucu siz sormustunuz sanırım; oruc tutmayın 3 ay boyunca suyu çok tüketin 2.5-3 litreye yakın olsun.. zatende çok susayacaksınız damagınız kuruyacak su içmenize ragmen.. kışında olsa yine tutmayın derdim vucudun suya çok ihtiyacı oluyor bu aylarda artık sonradan 30 gunluk kazasını tutarsınız oruclu gunlerın..[/QUOTE]

Genel prosedür olarak verdiler sanırım. doktorum yeni hiçbir test yapmadı temkin olsun diye devam edelim dedi zaten. 30.haftaya kadar dedi zararı olmayacaksa kullanırım tabi bu arada midemi çok yakıyor malesef :KK43: doktor şurup verdi onun için de

hay masallah bir hamis daha. hamileligin hayirli olsun canim. Yüce rabbim tamamina erdirsin. koruyup gözetsin seni ve bebisini. degerin cok güzel hafif lekelenmeyi de takma kafana

Eki Görüntüle 751262 Eki Görüntüle 751262 [/QUOTE]

bu dansçı kızları görüp görüp mutlu imrenirdim
şimd, çok şükür benim için de oynuyolar:KK1::KK1:

hopecm çok sağol canm hem dansözler hem de duan için:KK16::KK16:

1 günde 5 tane mi kullanıyorsun????bana doktr günde 3 tane iç dedi.bana cok gibi gelmişti o yüzden sormuştum...7 4 ne demek 11 haftalık falan mı:44:

Evt canim 1gunde 5 tablet. Ilk baslarken 4 gunde 1tablet artirarak basladik en son transfer zamani 5 tablette kaldik ayni devam ediyoruz.7hafta 4 gunluk demek canim.

Lekelenmesi olan arkadaslar hic tedirgin olmayin benimde trsnsferin 9.10.11. Gunler lekelenmem oldu progestan igne ve fitil olarak kullandigim icin ayrica biseye gerek duymadi dr.zaten 11.gunden sonra birdaha olmadi cok şükür. Ama kan sulandirici igne hap ne kullaniyorsaniz bunu hatirlatin lekelenme varda dr bi surelik kesebilir.bende asprin 1 hafta ara ver sonra tekrar devam et demisti.suanda keselerden birinin yaninda kanlanma var dedi ultrasonda ve asprin yine ara verdim.hayirlisi inşallah Rabbim ikisinide korusun.

Son düzenleme:
hem de öyle zor ki:KK5::KK5::KK5:
bu benim 5 oldu yaşım 29 ama inan artık çok yoruldum herşey çok güzel başlıyo ama güzel bitmeyince çok yıkılıyorum :KK14::KK14::KK14:
inş benim ve hepimizin sonucu pozitif olur:KK43::KK43:
bu sefer pek umudum yok ama yinede ALLAHTAN umudumu kesmiyorum:KK14::KK14::KK14:
ama bunu yaşamayanlar bilmiyor
sanki diyolar çocuğu olanlar çok mu mutlu ......
ALLAHIM diyorum kuşların böceklerin yavrularını gördükçe
sokaklara kıymetleri bilinmediği için dilendirilmek için salınan çocukları gördükçe
niye diyorum ALLAHIM banada bu muhteşem duyguyu tattırmıyosun:KK43::KK43:
biliyorum herşeyde bi hayır vardır ama ömrümün sonuNA kadarda bu duyguyu tatmadan yaşamayı düşündükçe çok üzülüyorum çoooooook:KK14::KK14::KK14:
çektiğim tüm acılara katlanmaya :KK14::KK14::KK14:razıyım o mucize gerçek olduğunda ama gün geçtikçe herşey dahada zorlaşıyo benim için
:KK5::KK5:
inş haftaya bu akşam çok sevinirim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
RABBİM bu yolda mücadele edenlerin muradını versin benimde.....AMİİİİİİN......
İNŞ TÜM DUALARIM KABUL OLUR......

Canım ya benim duygularımı ne güzel anlatmışsın gerçekten çok zor isyan etmek istemiyorsun ama bazen okadar gücün azalıyorki ne yapacağını bilemiyorsun bu güzel duyguyu tadacagız çok özlemişim seni kuzum deyip koklayacağız ama bu süreçte güçlü olmalıyız ve hastalanmamalıyız inş hepimizin kucakları çok uzaklarda olmadan bir an önce dolar

kızlar öncelikle ramazanımız hayırlı olsun.bir sürü hamiş var.hepsine hayırlıuğurlu olsun. allahım şu güzel günler yüzü suyu hürmetine kucağımıza almayı nasip etsin.negatif sonucu görenlerde hiç üzülmesinler.allahım bir kapıyı kapatır.bir diğerini açar.beni örnek alın.çoğunuzun ilk yada 2. denemeleri.bana allahım 4.de nasip etti.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK55::KK55::KK55::KK55:

kızlar tedavim yarıda kesildi :KK14::KK14::KK14: yumurtalardan biri fazla gelişmiş diğerlerine göre, diğerlerinin gelişimini baskılar diye doktor tedaviyi bıraktı riske atmamak için :KK43: devlette yaptırıyordum eğer ki özel de yaptırsaydım belki de ona rağmen tedaviye devam ederdi sanırım :26:adet olcam bi sonraki adetime 20 gün kala başlayacam ... rabbim sizleri yarı yolda bırakmasın:KK16:

yaaa benim de korkum bu :KK14: doktorum bugün yine çağırdı ve şımarık yumurtanın biri önden gidiyor dedi. nasıl hocam dedim, iyi olacak dedi, yeni bir iğneye daha başlayacağız dedi. inşallah arkadan gelenler de büyür...yoğun çalıştığım için izin sıkıntı oluyor, sonraki aylar daha sıkıntılı :KK43:

bir dahaki sefere uzun protokol uygulayacak demk ki, onda bu sıkıntılar olmuyor...hakkında hayırlısı olsun canım, inşallah bir sonraki tedavin sorunsuz ilerler :KK16:

Ben opu olduğun gün 1 günlük rapor almıştım. Yeter diye düşündüm. Doktor demişti istersen 2-3 gün vereyim diye. Transferden sonra 10 gün almak istediğim için göze batmak istememiştim. Ama keşke 2-3 gün rapor alsaymışım. Çok zor geçti işyerinde çok ağrım oldu. Otururken ve özellikle tuvalette çok zorlandım. Bende 18 tane toplanmıştı ohss riskim vardı doktorumun söylediğine göre.
Bence 2 gün rapor al. İşyerindekiler bilse ne olur boşver. Önemli olan senin sağlığın.Hem bilirlerse sana destek olurlar. Zor işlerden uzak durabilirsin. Yorulduğunda dinlenebilirsin.

canım şimdilik 5-6 yumurtam var gibi, sanki sıkıntı olmayacak... izin alıp evde dursam kafayı yerim ben. işe gelsem daha iyi sanki.. zaten ofiste oturuyorum bütün gün. devlet memuruyum ben, yaz ve ramazan nedeniyle işler sakin... belki pazar gününe gelme ihtimali var. öyle olursa zten pazartesi gelirim işe... bakalım zaman ne getirecek

32 yasindayim canim bizim ki aciklanamayan infertilite 2, 5 yillik evliyim ilk denemem baskent hastanesi hulusi bey e yaptirdik

bizimki de aynııı, ben de hulusi hocanın hastasıyım :KK34: inşallah biz de mutlu sona ulaşırız :KK16:

kızlar geldimmm
çok şükür ramazan hediyem gelmişş kuzum canm:nazar::nazar:
:KK14::KK14::KK14::KK14: :KK16::KK16::KK16::KK16:

9.gün değerim 183 nasıl bir de eve gelinece çamaşırımda ne göreyimm:18::18:
kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
kızlar bu ne şimdi değerim düşük mü bu nedir
o nedenle itidalli olmaya çalışıyorum
bu arada gelmeden son progestanı vurunup da geldim
Rabbim sana emanetiz

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar: gözün aydın... sağlıkla kucağına al inşallah

Merhaba hanımlar. Haziran da tüp bebek yapmaya karar verince sayfanın ilk günden müdavimi oldum. Kimseye soramadığım bir çok soruya sizlerin deneyimleri sayesinde yanıt buldum, ilk defa yazıyorum ama iyi ki varsınız sorun hız ve morfolojiydi.transferden sonra 12. gündü bugün test yaptırdım 424 benim belirtilerim özellikle 7. günden sonra kasık ağrısı ve uyku haliydi, 5.gün tek embriyo, umarım bundan sonrası hepimiz için güzel ve hayırlı olur, hepinize tekrar teşekkürler

tebrik ederim :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar: darısı bizim başımıza :KK34:

cok teşekkürler canım ben daha önce kızımı kaybettim 28 haftalık rahimiçi gelişme geriliği nedeniyle erken aldılar yaşayamadı,nerdeyse 2 yıl olucak artık çok yıprandım rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah.bu sabah idrar testi yaptım dayanamadım ikinci çizgi silikte olsa çoktı inşallah kandada pozitifi görürüz 2 gün kaldı.

:KK14::KK14: üzüldüm çok kızınız için... hamileliğin ilerleyen zamanlarında kayıp da çok zor. Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah. idrarda silik de olsa pozitif çok güzel bir haber :KK9: inşallah kan testiyle de tescillenir ve sağlıkla doğar bebiş :KK16:

Canım ya benim duygularımı ne güzel anlatmışsın gerçekten çok zor isyan etmek istemiyorsun ama bazen okadar gücün azalıyorki ne yapacağını bilemiyorsun bu güzel duyguyu tadacagız çok özlemişim seni kuzum deyip koklayacağız ama bu süreçte güçlü olmalıyız ve hastalanmamalıyız inş hepimizin kucakları çok uzaklarda olmadan bir an önce dolar
AMİİİİİİİN......inş canım inş o gün çok yakındır:KK5::KK5::KK5::KK5:
ama bazen hiç umudum kalmıyo :18::18::18:

:KK14::KK14: üzüldüm çok kızınız için... hamileliğin ilerleyen zamanlarında kayıp da çok zor. Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah. idrarda silik de olsa pozitif çok güzel bir haber :KK9: inşallah kan testiyle de tescillenir ve sağlıkla doğar bebiş :KK16:[/QUOTE]

çok teşekkür ederim canım hemde öyle çok zor ki hele onun yaşadığını gördükten sonra ona dokunup kokusunu duyduktan sonra okadar zorki anlatamam,ama Allah ın takdiri asla isyan etmedik Rabbim bizim kızımızı cennetine layık görmüş bu çokta güzelbişey.test sonucunu çok merak ediyorum.sen tedavinin hangi aşamasındasın?

arkadaşlar bi önerim var hamiş olan arkadaşlar hep beraber tedavisi devam eden ve test gününü bekleyen kızlar için 41 yasin okusak ne dersiniz katılmak isterseniz mesajı beğenin :KK34::KK34::KK34::KK34:

valla hamile arkadaşlar okursa çok iyi olur liste yapalım öyle okusunlaR

belki bizim için de hayırlı olur

kızlar bugün 6.günümdeyimm yolu yarıladıkkk ama zamann çok zorr geçiyorr:18::18::18:

belirti olursa eğer dün özellikle bacaklarımda çok batmalar hissettim bıcak saplar gibi çok irkildiğim oldu,

onun haricinde bişey yok:KK19::KK19::KK19:umutsuzluğa kapılmaya başlıyorum gibi:KK14::KK14::KK14::KK14:

X