haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

[Tebrikler arkadaşlar Allah tamamina erdirsin inşallah :KK49: :KK16:[/QUOTE]

Cnm karısıklık oldu sanırım benım daha transferımın 6 gunu bugun daha var test gunume 17 temmuz

zannediyorum kardelen de ebruli de o güzel haberi aldılarr
:nazar::nazar:
Rabbim isteyen bekleyen mücadele veren herkese güzel kapılar açsın inşlh:emir_bebek::emir_bebek:

aysegul hadi yarın sende inşlh
gesma sence değer nasıl ve de lekelenme için ne diyosun
kızlarrr ne hissedeceğimi bilemiyorummmm
evet ben aldım o güzel haberi :KK70:

birazdan şükür namazı kılacağım arkadaşlar
ve dua edeceğim hepimize inşlh

biri beni çimdiklesin lütfennnnn :KK52::KK52::KK52:
Allah kabul etsin tatlım. İnanır mısın ben de hala rüyada gibiyim :)

canm değerin çok güzel maşallahh
tebrik ederim sağlıcakla devamı gelsin inşlhh:KK16::KK16:
Amin canım, çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıcakla devamı gelir hamileliklerimizin :)

kardelen ve ebruli
Tebrikler arkadaşlar Allah tamamina erdirsin inşallah :KK49: :KK16:
Teşekkürler canım, inşallah sonuna kadar sağlıklı ve hayırlı bir hamilelik ve doğum nasip olur inşallah hepimize ve tüm isteenlere... Amin...

kızlar geldimmm
çok şükür ramazan hediyem gelmişş kuzum canm:nazar::nazar:
:KK14::KK14::KK14::KK14: :KK16::KK16::KK16::KK16:

9.gün değerim 183 nasıl bir de eve gelinece çamaşırımda ne göreyimm:18::18:
kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
kızlar bu ne şimdi değerim düşük mü bu nedir
o nedenle itidalli olmaya çalışıyorum
bu arada gelmeden son progestanı vurunup da geldim
Rabbim sana emanetiz

hayırlı olsun ...Rabbim seni ve bebişini korusun ...Allah bizlerede nasip etsin inşallh:))))

kızlar geldimmm
çok şükür ramazan hediyem gelmişş kuzum canm:nazar::nazar:
:KK14::KK14::KK14::KK14: :KK16::KK16::KK16::KK16:

9.gün değerim 183 nasıl bir de eve gelinece çamaşırımda ne göreyimm:18::18:
kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
kızlar bu ne şimdi değerim düşük mü bu nedir
o nedenle itidalli olmaya çalışıyorum
bu arada gelmeden son progestanı vurunup da geldim
Rabbim sana emanetiz

cnm tebrikler rabbim tamamına erdirsin darısı bizlere olsun .....çok sevindim

kızlar bı yalnıslıga hemen el atayım benım transferımın 6 gunu bugun test tarıhım 17 temmuz yani daha pozıtıfı gormedım kızlar Allah mı soyletıyor sıze yoksa :KK16: :KK16: :KK16:

ne kadar zor değilmi her aşamamız şimdi düşündüm de adet gelsin iğnelere baslayalım derız adet gelır ıgnelere baslarız cagırırlar gıderız yumoslar buyumusmu dıye bakarlar duruma gore ıyı derler şükrederiz mutlu oluruz ya da kotu derler uzuluruz ıyıyse su gun gel derler gıderız bakarlar toplarlar oh çok şukur bu aşamayı da hallettık deriz olusmaya baslar telefon ederler sankı dunyaları vermısler bıze sevınırız hadı transfere derler gıderız oraya kadar ay ne olacak sımdı derız hadı o da atlatılır yıne sukrederız transferden sonra acaba ne yıyelım de sıkı sıkı tutunsunlar derdıne duserız vucudumuzun doktoru oluruz ay su oldu ay bu oldu ıyımı acaba dualar ederız bu asamaya gelebıldık dıye sukurler ederız ben bu asamaya kadar geldım su anda pozıtıf olan arkadasları okurken aklıma gelen suydu sımdı sırada ne var kese gorulecek pıt pıtlar duyulacak gelışımıne bakılacak testlerı yapılacak ......bunu yazarken bıle heyecanlanıyorum ben.. Anne olabılmek gercekten zor bır surecmıs her asaması ayrı bır heyecan, annemın degerını kat kat daha fazla anladım ben sımdı hep dıyorlar ya anne olunca anlarsın daha anne degılım ama sanırım bu kadarıda bana yettı rabbım su mubarek aya gırdıgımız bu gunde herkese hayırlısını nasip etsin ısteyen kım varsa kucaklarını boş cevırmesın ıslerımızı zorlastırmasın kolaylaştırsın hepimize hayırlı evlatlar yetıstırmeyı nasıp etsın amin
hem de öyle zor ki:KK5::KK5::KK5:
bu benim 5 oldu yaşım 29 ama inan artık çok yoruldum herşey çok güzel başlıyo ama güzel bitmeyince çok yıkılıyorum :KK14::KK14::KK14:
inş benim ve hepimizin sonucu pozitif olur:KK43::KK43:
bu sefer pek umudum yok ama yinede ALLAHTAN umudumu kesmiyorum:KK14::KK14::KK14:
ama bunu yaşamayanlar bilmiyor
sanki diyolar çocuğu olanlar çok mu mutlu ......
ALLAHIM diyorum kuşların böceklerin yavrularını gördükçe
sokaklara kıymetleri bilinmediği için dilendirilmek için salınan çocukları gördükçe
niye diyorum ALLAHIM banada bu muhteşem duyguyu tattırmıyosun:KK43::KK43:
biliyorum herşeyde bi hayır vardır ama ömrümün sonuNA kadarda bu duyguyu tatmadan yaşamayı düşündükçe çok üzülüyorum çoooooook:KK14::KK14::KK14:
çektiğim tüm acılara katlanmaya :KK14::KK14::KK14:razıyım o mucize gerçek olduğunda ama gün geçtikçe herşey dahada zorlaşıyo benim için
:KK5::KK5:
inş haftaya bu akşam çok sevinirim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
RABBİM bu yolda mücadele edenlerin muradını versin benimde.....AMİİİİİİN......
İNŞ TÜM DUALARIM KABUL OLUR......

Son düzenleme:
Canim gozun aydin hayirli olsun. Ben de öyle senden haber bekliyodum valla:KK66: cok sevindim Rabbim tamaminaerdirsin.

amin canm hepimizin inşlh Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı da nasip etsin inşlh:KK16:

Değerin gayet iyi canım tebrikler :KK49::KK49: Suan daha erken bir asama olduğu için yerleşme kanaması.olabilir.tam bu zamanlarda oluyor. Tabiki.doktoruna yine danış ama herşey yolunda görünüyor Rabbim.tamamina erdirsin :KK16:

amin sağol canm
eğer lekenin devamı gelmezse ben de öyle düşüneceğim canm bakalım sabah ola hayrola

canım çok sevindimtebrik ederim:KK16::KK16::KK16:inş değerin katlanarak artar darısı başımıza inş bende sevinirim senin gibi
inşlh canm inşlh sizden de duyacağız bu haberleri şu güzel günlerin bereketiyle

ne kadar zor değilmi her aşamamız şimdi düşündüm de adet gelsin iğnelere baslayalım derız adet gelır ıgnelere baslarız cagırırlar gıderız yumoslar buyumusmu dıye bakarlar duruma gore ıyı derler şükrederiz mutlu oluruz ya da kotu derler uzuluruz ıyıyse su gun gel derler gıderız bakarlar toplarlar oh çok şukur bu aşamayı da hallettık deriz olusmaya baslar telefon ederler sankı dunyaları vermısler bıze sevınırız hadı transfere derler gıderız oraya kadar ay ne olacak sımdı derız hadı o da atlatılır yıne sukrederız transferden sonra acaba ne yıyelım de sıkı sıkı tutunsunlar derdıne duserız vucudumuzun doktoru oluruz ay su oldu ay bu oldu ıyımı acaba dualar ederız bu asamaya gelebıldık dıye sukurler ederız ben bu asamaya kadar geldım su anda pozıtıf olan arkadasları okurken aklıma gelen suydu sımdı sırada ne var kese gorulecek pıt pıtlar duyulacak gelışımıne bakılacak testlerı yapılacak ......bunu yazarken bıle heyecanlanıyorum ben.. Anne olabılmek gercekten zor bır surecmıs her asaması ayrı bır heyecan, annemın degerını kat kat daha fazla anladım ben sımdı hep dıyorlar ya anne olunca anlarsın daha anne degılım ama sanırım bu kadarıda bana yettı rabbım su mubarek aya gırdıgımız bu gunde herkese hayırlısını nasip etsin ısteyen kım varsa kucaklarını boş cevırmesın ıslerımızı zorlastırmasın kolaylaştırsın hepimize hayırlı evlatlar yetıstırmeyı nasıp etsın amin

öncelikle duana aminn diyorum canm
yazdıkların çok doğru bi süreç herkese rabbim kolaylaştırsın inşlh

Kızlar yarın bebiklerimin kalp atışlarını duymak için gideceğim inşallah. Çok heyecanlıyım korkuyorum karnima agri giriyor. Sonucu aldığım gün kadar heyecanlanıyorum. Rabbim onlara can verdimi bilmiyorum. 1 aydır bekleye bekleye en büyük güne geldik. Dua edin bizim için lütfen bu mübarek gecede. Bende sizin için edeceğim..

amin canım inşallah. şükretmemiz için o kadar çok sebep var ki.... çocuk sahibi olmak isteyip tedaviye maddi durumu yetmeyen çok kişiler vardır.. yine biz çok şükür tedavimize gidebiliyoruz... tüm imkanlarımzı kullanabiliyoruz. Allahıma binlerce şükürler olsun verdiği tüm nimetler için...

kızlar bu gün biraz belim ağrıyor ara ara bu kötü mü demek. moralim bozk bugün yaa nedense hayırlısı bakalım

yatmaktan kaynaklanabılır bırde hareket edemıyoruz artık egılemıyorz uzanamıyoruz robot gbı bırsey olduk onlandır cnm kafana takma moralın neden bozuk senın derın derın nefes al gozlerını kapa guzel seyler hayal et beısın sen babası hep beraber bır denız kıyısında yada yesıllıkler ıcınde bır yerde (kısıye gore degısıyor) oturmussunuz gulerek bırseyler konusuyorsunuz falan ben bu kadarını hayal ettın senın yerıne gerısını sen hayal et cnm :) :44: :44: :44:

bende bugun tam formumdayım neden bılmıyorum ama acayıp neselıyım kaynıyorum valla

Yeni hamileler tebrik ederim.Allah cümlemiz için tamamına erdirsin kucağımıza da almayı nasip etsin. Ben bugün bebişimin kalp atışlarını duydum pat pat pat o kadar hızlıydı ki benim kalbimin çarpıntısıyla karıştı ses kulaklarımda :KK17::KK17::KK17: Eşim yarım saatle kaçırdı malesef bu durumu memleketten geliyordu otobüs yavaş gelmiş .Olsun bir dahakine kısmet. Bıdığım yavaş yavaş büyüyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bi de kızlar ben coraspin kullanıyorum. Tüp bebek merkezindeki doktorum kalp atışlarını duyunca bırakabilirsin demişti. Bulunduğum yerde takip yapan doktorum 30. haftaya kadar kullanmalısın dedi risk almamalıyız dedi. Sizden kullanan var mı hiç? Bi de yarım kullanıyordum tam kullan dedi kafam karışıkkkk

Yeni hamileler tebrik ederim.Allah cümlemiz için tamamına erdirsin kucağımıza da almayı nasip etsin. Ben bugün bebişimin kalp atışlarını duydum pat pat pat o kadar hızlıydı ki benim kalbimin çarpıntısıyla karıştı ses kulaklarımda :KK17::KK17::KK17: Eşim yarım saatle kaçırdı malesef bu durumu memleketten geliyordu otobüs yavaş gelmiş .Olsun bir dahakine kısmet. Bıdığım yavaş yavaş büyüyor

o sesı hıc unutmayacagım bende kendımde duymadım ama amelyata gırerken tansıyonum yukseltı kı mıdeler bos arka arkaya tuvalete gırmem gerektı o sırada dogum yapacakların odasına gırdım amelıyathaneden cıkarmadıkları ıcın hamılelerın oldugu odadakı tuvalete gırdım kapı kapalı olmasına ragmen odada seslerı cok net duyabılıyordum bı guzel agladım rabbım dedım hadı bana yardım et de su amelyatıda atlatayım daha cok ısımız var bana guc vermıslerdı

cnm cogu gıttı en guzel donemıne gırdın sanırım rabbım kolaylaştırsın hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah bızlerede o gunlerı gostersın

bana da verdi merkezim üstelik tam
kalp atışı duyulana kadar yazıyo merkezin bilgilendirme yazısında
ama bence senin dr un dediği mantıklı onu ben de soracağım devam hususunda

Yeni hamileler tebrik ederim.Allah cümlemiz için tamamına erdirsin kucağımıza da almayı nasip etsin. Ben bugün bebişimin kalp atışlarını duydum pat pat pat o kadar hızlıydı ki benim kalbimin çarpıntısıyla karıştı ses kulaklarımda :KK17::KK17::KK17: Eşim yarım saatle kaçırdı malesef bu durumu memleketten geliyordu otobüs yavaş gelmiş .Olsun bir dahakine kısmet. Bıdığım yavaş yavaş büyüyor

o sesı hıc unutmayacagım bende kendımde duymadım ama amelyata gırerken tansıyonum yukseltı kı mıdeler bos arka arkaya tuvalete gırmem gerektı o sırada dogum yapacakların odasına gırdım amelıyathaneden cıkarmadıkları ıcın hamılelerın oldugu odadakı tuvalete gırdım kapı kapalı olmasına ragmen odada seslerı cok net duyabılıyordum bı guzel agladım rabbım dedım hadı bana yardım et de su amelyatıda atlatayım daha cok ısımız var bana guc vermıslerdı

cnm cogu gıttı en guzel donemıne gırdın sanırım rabbım kolaylaştırsın hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah bızlerede o gunlerı gostersın

İnşallah rabbim herkese sadece böyle güzel şeylerin sevincinden ağlamayı nasip etsin. Test sonucunda ben de çok fena olmuştum ağlamaktan bayılıyordum sevinçten nerdeyse. Sabah kalktım adet oldum derken öğlenden sonra hamileyim diye ağlamıştım. Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bu yolda çaba sarfeden, dua dua yalvaran tüm anne adaylarına bu duyguyu bu mutluluğu yaşatsın inşallah. :KK49::KK49::KK49::KK49:

benim iğnem kalem şeklinde olan, onun ucu çok ince, rahat vuruluyor. tüpten çekerek vurulanlar enjektörlerin iğnesi biraz daha kalın, eğer onunla yapıyorsan daha zor olabilir, haklısın, elinle sıkıca tut iğne yapacağın yeri, belki daha az acır.

e2 değerinden ben de anlamam, belki yumurta sayısıyla da ilgilidir...

bakalım benimki kaç çıkacak...

ya kızlar kaç gün daha iğne olurum acaba bir fikriniz var mı? sanki 5-6 gün daha olurum gibi geliyor bana. yani toplamda 9-10 gün

canım ben tüpten çekilendn vurunuyorum.iki tane olmuştu.birde şimdi menagon vurunuyorum popodan..ve çarşambaya kadar devam dedi.bu gece 8. günüm bitioyor ignelerde..yani seninde sürebilir cnm 9 10 gün

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:

:KK64: :KK64: :KK64: yuppiii önce göbüşünde sonrada kucagında büyütürsün inş cnm

Yeni hamileler tebrik ederim.Allah cümlemiz için tamamına erdirsin kucağımıza da almayı nasip etsin. Ben bugün bebişimin kalp atışlarını duydum pat pat pat o kadar hızlıydı ki benim kalbimin çarpıntısıyla karıştı ses kulaklarımda :KK17::KK17::KK17: Eşim yarım saatle kaçırdı malesef bu durumu memleketten geliyordu otobüs yavaş gelmiş .Olsun bir dahakine kısmet. Bıdığım yavaş yavaş büyüyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Cnm hayirli olsun.ya bisey sorcaktim.karindanmi baktilar.bide senin transferin ayin kacindaydi.kacinci gundu

X