haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba hanımlar. Haziran da tüp bebek yapmaya karar verince sayfanın ilk günden müdavimi oldum. Kimseye soramadığım bir çok soruya sizlerin deneyimleri sayesinde yanıt buldum, ilk defa yazıyorum ama iyi ki varsınız😄 sorun hız ve morfolojiydi.transferden sonra 12. gündü bugün test yaptırdım 424😄 benim belirtilerim özellikle 7. günden sonra kasık ağrısı ve uyku haliydi, 5.gün tek embriyo, umarım bundan sonrası hepimiz için güzel ve hayırlı olur, hepinize tekrar teşekkürler😄

mrb kızlar... maşallahhh hamile sayılarımız artmış, RABBİM bize de nasip eder inşşş... benim bir sorunum var sizinle paylaşmak istedim, yaklaşık 3 hafta önce transferim olmuştu ve 9.-10. günü gibi adetim başladı normal oldum bitti, 4 gün temiz kaldım derken tekrar başladı, şimdi 3 gündür lekelenme şeklinde adet oluyorum, böyle bi durumla daha önce karşılaşan oldumu, geciktiğini çok duydum ama 4 gün arayla tekrar başlaması..... kadın doğuma da gitmeyi hiç istemiyorum ne hastane ne doktor görmeyeyim bu ara... normal mi sizce adet düzensizliğine mi girdim ne...

Selam kizlar 3. Gunumuzu de bitirdik ama bu sefer ben eskisi kadar dikkat etmiyorum eski hayatima devam ediyorum sadece cok agir isler yapmiyorum ama disari cikip geziyorum yemek yapiyorum :KK1: ne kadar dogru yapiyorum bilmiyorum ama kafama takmamaya calisiyorum.. sadece bu kan ignesini yaptiktan sonra adet olucakmisim gibi belim agriyor kasiklarima agri saplaniyor.. kafama takilan bunlar oluyor.. ne bilim icimi dokmek istedim size Yuce rabbim hakkimizda hayirlisini versin:KK16::KK16:

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:
canım çok tebrik ederim allahım tamamına erdirsin :nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

Mmalesef negatif:KK43:(

allahım sabır versin canım ne desek boş biliyorum inşallah bidahaki tedavinde kavuşursun bebeğine :26::26::26:

kizlar bugun 10. gunumdu dr 12. test yap demisti dayanamadim bugun yaptim sonucum 31.1 cikti ne dersiniz

ne diycem tebrikler derim :KK9::KK9::KK9::KK9:
allahım hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bugün test yaptırdım sonuç negatif doktorumda izzinde bide dondurulmuş larımızla denicez bakalım bu sefer olur inşallah sonuç:0,100

canım çok üzgünüm inşallah donmuş bebeklerin seninle kalır :KK16::KK16:

kızlar geldimmm
çok şükür ramazan hediyem gelmişş kuzum canm:nazar::nazar:
:KK14::KK14::KK14::KK14: :KK16::KK16::KK16::KK16:

9.gün değerim 183 nasıl bir de eve gelinece çamaşırımda ne göreyimm:18::18:
kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
kızlar bu ne şimdi değerim düşük mü bu nedir
o nedenle itidalli olmaya çalışıyorum
bu arada gelmeden son progestanı vurunup da geldim
Rabbim sana emanetiz

ohhh çok şükür canım ya allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ne güzel şubattan kalanlar tek tek müjde veriyo darısı meleğimle iskorpitime bide didem adaya olsun inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
arkadaşlar bi önerim var hamiş olan arkadaşlar hep beraber tedavisi devam eden ve test gününü bekleyen kızlar için 41 yasin okusak ne dersiniz katılmak isterseniz mesajı beğenin :KK34::KK34::KK34::KK34:

sağol canım.
inş bebeğim benimledir:emir_bebek::emir_bebek:
inş hamile çıkrsam bende isterim ama bu kızlardan.........

yok canım ya pgt ye giremedik maalesef...kalitesi yüksek olsaydı olacaktı ama olmadı dedğin gibi hastene baştan haazır olun gelin deseydi giderdik ama ne biliyim yinede rabbim istedimi hiç bişey engel değil......
o hepimizi yoktan var ettiyse bunada gücü yeter......
inş bebeğim bırakmamıştır beni:KK5::KK5::KK5::KK5:

kimi bebek gelişimini önceden tamamlar canım..buyuzden 4.gün transfer olmus vs bunları kafana takma.. hayırlısını düşün.. sabırlı ol..umutsuz olma.. :KK34::KK16:
kizlar bugun 10. gunumdu dr 12. test yap demisti dayanamadim bugun yaptim sonucum 31.1 cikti ne dersiniz

kızlar geldimmm

kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
Rabbim sana emanetiz
kızlarrrrrr :KK52::KK52::KK52: hayırlı olsunnnn,Rabbim tamamına erdirsin bebişlerinizin :KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

bugün test yaptırdım sonuç negatif doktorumda izzinde bide dondurulmuş larımızla denicez bakalım bu sefer olur inşallah sonuç:0,100

Allah sabır versin canım
ızmırde dr u dilek aslan olan var mı aramızda?
bende özelde hastane ve doktor ararken dilek hanımın hasta mağdurları çoğunluktaydı benım kara listemde duruyor kendisi eline düşmeyelim diye yazmıştım.. irenbede çalışmış sonra çıkarmışlar ordan..
bi de kızlar ben coraspin kullanıyorum. Tüp bebek merkezindeki doktorum kalp atışlarını duyunca bırakabilirsin demişti. Bulunduğum yerde takip yapan doktorum 30. haftaya kadar kullanmalısın dedi risk almamalıyız dedi. Sizden kullanan var mı hiç? Bi de yarım kullanıyordum tam kullan dedi kafam karışıkkkk

kan pıhtılaşma düzeyiniz nedir ? homozigotmu (pıhtılaşmanın sahibimi) , heterizigotmu? (pıhtılaşmada taşıyıcımısınız)

bencede devam edin ..ancak doğuma 3 hafta kala bırakmalısınız bunu zaten size doktorunuz söyleyecek,doğum esnasında kanınızı durduramazlar yoksa..

birde sabah orucu siz sormustunuz sanırım; oruc tutmayın 3 ay boyunca suyu çok tüketin 2.5-3 litreye yakın olsun.. zatende çok susayacaksınız damagınız kuruyacak su içmenize ragmen.. kışında olsa yine tutmayın derdim vucudun suya çok ihtiyacı oluyor bu aylarda artık sonradan 30 gunluk kazasını tutarsınız oruclu gunlerın..

Kızlar yeni topiğimizde toplanalım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ilk defa yaptığımdan dolayı uğraştırdı beni
hepinize şimdiden bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyorum Allahım bizim yardımcımız olsunn

merhaba arkadaşlar ben daha yeni katıldım benide eklerseniz sevinirim.pco-1.deneme-eurofertilaltunizade-11 temmuz test tarihim.ALLAHım bu mübarek aya girdiğimiz günlerde hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

arkadaşlar bi önerim var hamiş olan arkadaşlar hep beraber tedavisi devam eden ve test gününü bekleyen kızlar için 41 yasin okusak ne dersiniz katılmak isterseniz mesajı beğenin :KK34::KK34::KK34::KK34:[/QUOTE]

cnm bende test gunu beklıyorum ama okuyabılırım :KK34: :KK34: :KK34:

kızlar geldimmm

Rabbim sana emanetiz
hayirli olsun canim Allah saglikli sihhatli kucagina almayida nasip etsin degerin cok yuksek sanirim ikizlerin geliyor inan cok sevindim hayirli olsun Rabbim tum isteyenlere nasip etsin su mubarek ramazan ayi hurmetine

[Merhaba hanımlar. Haziran da tüp bebek yapmaya karar verince sayfanın ilk günden müdavimi oldum. Kimseye soramadığım bir çok soruya sizlerin deneyimleri sayesinde yanıt buldum, ilk defa yazıyorum ama iyi ki varsınız sorun hız ve morfolojiydi.transferden sonra 12. gündü bugün test yaptırdım 424 benim belirtilerim özellikle 7. günden sonra kasık ağrısı ve uyku haliydi, 5.gün tek embriyo, umarım bundan sonrası hepimiz için güzel ve hayırlı olur, hepinize tekrar teşekkürler[/QUOTE]

cnm hayırlısı olsun rabbım kucagına almayı nasıp etsın

hayirli olsun canim Allah saglikli sihhatli kucagina almayida nasip etsin degerin cok yuksek sanirim ikizlerin geliyor inan cok sevindim hayirli olsun Rabbim tum isteyenlere nasip etsin su mubarek ramazan ayi hurmetine

aminn sağol canmm:KK16::KK16:
değerime artık iki gün sonra bakıcaz yükselme durumuna
artık ikiz mi tekiz mi rabbim sağlıcakla versin inşl:KK55:
duana ise içten koca bi am,innnn diyorum
bu arada seni de tebrikk ediyorumm
sağlıcakla devamı gelsin kucağında da gör inşlh

destinacm iskorpit canm çokkkk teşekkürler
iskorpit hadi senden hayırlı haberler bekliyoruz
destina siz de iyisinzdir i,nşlh meleğinle

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben daha yeni katıldım benide eklerseniz sevinirim.pco-1.deneme-eurofertilaltunizade-11 temmuz test tarihim.ALLAHım bu mübarek aya girdiğimiz günlerde hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

hayırlı olsun arkadaşım . ben de eurofertildeyim.Allah nasip etsin inşallah...

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:

hayirli ugurlu olsun canim. Yüce rabbim kucagina almayi da nasip eder insallah :)

Eki Görüntüle 751262 Eki Görüntüle 751262

sağol canım.
inş bebeğim benimledir:emir_bebek::emir_bebek:
inş hamile çıkrsam bende isterim ama bu kızlardan.........

yok canım ya pgt ye giremedik maalesef...kalitesi yüksek olsaydı olacaktı ama olmadı dedğin gibi hastene baştan haazır olun gelin deseydi giderdik ama ne biliyim yinede rabbim istedimi hiç bişey engel değil......
o hepimizi yoktan var ettiyse bunada gücü yeter......
inş bebeğim bırakmamıştır beni:KK5::KK5::KK5::KK5:

kuzum sana dansözler oynatacagiz güzel haberinle. bebisin seninle gönlünü ferah tut.

hamileligin hayirli ugurlu olsun deriz. Yüce Rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah.

kızlar geldimmm

Rabbim sana emanetiz

hay masallah bir hamis daha. hamileligin hayirli olsun canim. Yüce rabbim tamamina erdirsin. koruyup gözetsin seni ve bebisini. degerin cok güzel hafif lekelenmeyi de takma kafana

:KK64: :KK64: :KK64: yuppiii önce göbüşünde sonrada kucagında büyütürsün inş cnm
inşallah güzel dileklerin hepimize ve tüm isteyenlere nasip olur canım....

Merhaba hanımlar. Haziran da tüp bebek yapmaya karar verince sayfanın ilk günden müdavimi oldum. Kimseye soramadığım bir çok soruya sizlerin deneyimleri sayesinde yanıt buldum, ilk defa yazıyorum ama iyi ki varsınız sorun hız ve morfolojiydi.transferden sonra 12. gündü bugün test yaptırdım 424 benim belirtilerim özellikle 7. günden sonra kasık ağrısı ve uyku haliydi, 5.gün tek embriyo, umarım bundan sonrası hepimiz için güzel ve hayırlı olur, hepinize tekrar teşekkürler
hayırlı uğurlu olsun canım. önceleri ben de sessiz sessiz takip ediyordum. ama burada ortam çok samimi, bir şeyler paylaşmak rahatlatıyor beni. kasık ağrısı bende de var, batma şeklinde ağrım oluyor ara ara. bir de ayakta 10-15 dk durunca bayılacak gibi hissediyorum hemen uzanıyorum. çok şükürki tatile denk geldi. hayırlısı hakkımızda canım...

canım çok tebrik ederim allahım tamamına erdirsin :nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:
teşekkürler canımmm, inşallah devamını da yaşarz sağlıkla hayırla :KK70:

benim değerim 47 mi neyd canı.doktor 0 dan yüksek olduu için gebelik var dedi.ama cok küçük demişti.(kendi doktorum değildi)senin de öyle inşallah canım.2 gün sonra tekrar test yapttır.değerinin 3 e katlandığını göreceksin inşallah:))))))))))))))))))
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

kızlar geldimmm

Rabbim sana emanetiz
maşallah tebrikler canım benim:))))))
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Yeni hamileler tebrik ederim.Allah cümlemiz için tamamına erdirsin kucağımıza da almayı nasip etsin. Ben bugün bebişimin kalp atışlarını duydum pat pat pat o kadar hızlıydı ki benim kalbimin çarpıntısıyla karıştı ses kulaklarımda :KK17::KK17::KK17: Eşim yarım saatle kaçırdı malesef bu durumu memleketten geliyordu otobüs yavaş gelmiş .Olsun bir dahakine kısmet. Bıdığım yavaş yavaş büyüyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar bi önerim var hamiş olan arkadaşlar hep beraber tedavisi devam eden ve test gününü bekleyen kızlar için 41 yasin okusak ne dersiniz katılmak isterseniz mesajı beğenin :KK34::KK34::KK34::KK34:
ben de okurum. canım.ranazanı değerlendirmek lazım.2 tane okurum.
kızlar tedavim yarıda kesildi :KK14::KK14::KK14: yumurtalardan biri fazla gelişmiş diğerlerine göre, diğerlerinin gelişimini baskılar diye doktor tedaviyi bıraktı riske atmamak için :KK43: devlette yaptırıyordum eğer ki özel de yaptırsaydım belki de ona rağmen tedaviye devam ederdi sanırım :26:adet olcam bi sonraki adetime 20 gün kala başlayacam ... rabbim sizleri yarı yolda bırakmasın:KK16:
cok üzüldüm canım.ama başlayıp negatif almaktnsa böylesi daha hayırlı olmuştur inşallah.gelecek aya güzel haberer verirsin bize Allah ın izniyle:))))

kızlar estrofemi günde kaç kez kullanıyorsunuz?ve ne kadar dvm edecek?

X