haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

En azından tazminatını almışsındır. Ben de bankadayım -ki aslında öğretmenim- ve işi bırakacaktım bebiş tutmasaydı.Ama o kadar çalıştım bebiş doğsun bırakacağım kesin.En azından şu süreçte masraflarımı karşılasın!! Stresten dolayı işi bırakacağım zaten.Bence bizim stresten dolayı bebiş olmuyor bence..Boşver ttalım bebeğin kısnmetinle gelir daha güzel işler çıkar karşına inşallah :)

aldım aldım bırakırmıyım zaten gunlerım doldu nerdeyse oncelık bebısımın sonrasına bakacagız ıs sıkıntım olmadı hıc ınsallah bu saatten sonrada olmaz yas da ılerledı bakalım artık belkı ev hanımı falan olurum bu saatten sonra :KK1: :KK1: :KK1:[/QUOTE]

Sen ve eşin nasıl mutlu olacaksanız canım. Benim yaşımı doldurmama en az 8-9 sene var :KK43:
Yaşın kaçtı bu arada)

hayırlı olsun cnm darıısı bizim başımıza...:)))
teşekkürler canımmm, darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah :)

hayırlı olsun kardelen sağlıklı sıhatli olsun kucağına almayıda nasip etsin rabbim inşallah..
canımm güzel dileklerin için çoook teşekkürler, inşallah tüm tüm hamile arkadaşlarım ve ben o güzel günleri görürüz inşallah...

evet canım bu arada hayırlı uğurlu olsun bebeğin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım allah bizlerede nasip etsin inşallah
amin canım inşallah, çok teşekkür ederim. darısı sana ve tüm isteyenlere olsun inşallah :)

canım net yoktu evde. giremedim 2 gündür. tamamen boşalttım mj kutumu. gönderebilirsin.
bu gün 12. gün tekrar test yaptırdım sonuç:1120 çıktı
kendi doktorum kese için 15 temmuza randevu verdi.
bu gün test yaptırdığım başla bi hastanedeki goktor 24 temmuza ancak görünür dedi.
ben 15 temmuzda gidecem yine de.
bulantım sabahları oluyo sadece. bi de mide yanmasıyla uyanıyorum.
ağrılarım biraz daha hafifledi çok şükür.
Allahtan hayırlısı canım. sen neler yaptın?
canım sonucun çok güzel yükselmiş. beni tüp bebek hemşiremiz arayıp sonucu söyledi ve 10 gün sonra keseyi görmek için çağırdı... hatta ben sordum 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırayım mı diye. 100 ün üzerinde çıkanlardan istemiyoruz dedi. (benimki 625 çıkmıştı bu gün) ama ben başka bir hastaneye gidip yaptıracağım 2 gün sonra :KK70:

gözün aydın arkadaşım. Rabbim tamamına erdirsin inşallah. :nazar::KK49::nazar:
inşallah bekleyen tüm arkadaşlarımdan alırız bu güzel haberi.
teşekkürler canımmmm, inşallah tüm isteyenlerden iyi, hayırlı haberler alırız :)

kizlar bugun 10. gunumdu dr 12. test yap demisti dayanamadim bugun yaptim sonucum 31.1 cikti ne dersiniz
canım 5in üzeri hamile demek oluyor diye biliyorum. hayırlı olsun diyelim, inşallah sağlıkla sonuna kadar devam eder hamileliğin :)

Son düzenleme:
kızlar geldimmm
çok şükür ramazan hediyem gelmişş kuzum canm:nazar::nazar:
:KK14::KK14::KK14::KK14: :KK16::KK16::KK16::KK16:

9.gün değerim 183 nasıl bir de eve gelinece çamaşırımda ne göreyimm:18::18:
kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
kızlar bu ne şimdi değerim düşük mü bu nedir
o nedenle itidalli olmaya çalışıyorum
bu arada gelmeden son progestanı vurunup da geldim
Rabbim sana emanetiz

ben sana demedim mi hamişsin diye bak :KK16::KK16: Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah canım rabbim bütün bekleyenlerin yar ve yardımcısı olsun.

cevap yazacagım yazacagım ama sana sıra gelmedı bı turlu hadi bakalım kızlar halay zamanı ben halay basıyım takılın bakem :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: tey :KK64: tey :KK64: (aman yavas yavaş bebislere dıkkat ağır hareket yok )

cnm çok şükür ne demıstım sana olumlu ol onlar sana sıkı sıkı sarılacak dıye çok sevındım rabbım kucagına da almayıda nasıp etsın ınsallah :KK64: :KK64: :KK64: darısı bızlerın basına

canmm ben de seni böyle tebrik edeceğim inşlh davullu zurnalı:118::118:
pardon halaylı :KK66::KK66:oyunlu

Canim gozun aydin hayirli olsun. Ben de öyle senden haber bekliyodum valla:KK66: cok sevindim Rabbim tamaminaerdirsin.

aldım aldım bırakırmıyım zaten gunlerım doldu nerdeyse oncelık bebısımın sonrasına bakacagız ıs sıkıntım olmadı hıc ınsallah bu saatten sonrada olmaz yas da ılerledı bakalım artık belkı ev hanımı falan olurum bu saatten sonra :KK1: :KK1: :KK1:[/QUOTE]

Sen ve eşin nasıl mutlu olacaksanız canım. Benim yaşımı doldurmama en az 8-9 sene var :KK43:
Yaşın kaçtı bu arada)[/QUOTE]

benım yastan tutmuyor senem tam gunumde 1200 eksık var 5825 mı neydı olması gereken bende 4700 var 19 yıl ama gırıs 1995 yasım 37 hıc ara vermedım yas ıcın bayagı bı bekleyecegım bunca yıl ıskolıktım ama artık bebekkolıgım yuce rabbım ol dıyecek bende olacagım ınsallah :KK49: :KK49: :KK49: hep bırlıkte

Mmalesef negatif:KK43:(

kızlar tedavim yarıda kesildi :KK14::KK14::KK14: yumurtalardan biri fazla gelişmiş diğerlerine göre, diğerlerinin gelişimini baskılar diye doktor tedaviyi bıraktı riske atmamak için :KK43: devlette yaptırıyordum eğer ki özel de yaptırsaydım belki de ona rağmen tedaviye devam ederdi sanırım :26:adet olcam bi sonraki adetime 20 gün kala başlayacam ... rabbim sizleri yarı yolda bırakmasın:KK16:

bugün test yaptırdım sonuç negatif doktorumda izzinde bide dondurulmuş larımızla denicez bakalım bu sefer olur inşallah sonuç:0,100

kızlar o kadar zorki bir şey söylemek, negatif sonucu aldığımızda ne kadar üzüldüğümüzü hepimiz biliyoruz. sabır ve sebat diliyorum. inşallah önümüzdeki ay sizin için hayırlı gelir ve inşallah sizlerden de hamile haberlerini alırız...

kızlar geldimmm

kızlar leke ama pembemsi gibi açık renk adet başlangıcı gibi değil ama leke yani:44::44::44:
Rabbim sana emanetiz

Değerin gayet iyi canım tebrikler :KK49::KK49: Suan daha erken bir asama olduğu için yerleşme kanaması.olabilir.tam bu zamanlarda oluyor. Tabiki.doktoruna yine danış ama herşey yolunda görünüyor Rabbim.tamamina erdirsin :KK16:

ızmırde dr u dilek aslan olan var mı aramızda?

cnm adını duydum ıyı bır doktor ona gıden akrabam vardı sonuc olumlu ıkızlerı var 5 yasında

kızlar geldimmm

Rabbim sana emanetiz
canım çok sevindimtebrik ederim:KK16::KK16::KK16:inş değerin katlanarak artar darısı başımıza inş bende sevinirim senin gibi
ızmırde dr u dilek aslan olan var mı aramızda?
bundan 5 yıl önce ilk transferimi dilek hanım yapmıştı irenbede

Tebrik tebrik tebrik tebrik teeebbbrrriiikkllleeeerrrrrr canım :)
Çok çok çooook teşekkürler canımmm :)

kızlar geldimmm

Rabbim sana emanetiz

Canımmm seni merak ediyordum bende, tek tek okuyorum dünden beri yazılanları ancak buldum seni :) Hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah lekelenmen korkulacak bir şey değildir. bu giibi durumlar için bir iğne veriyorlar, bir hemşireni ya da doktorunu ara sor istersen ihmal etme sakın... Tekrardan gözün aydın tatlımmmm :KK52:

ne kadar zor değilmi her aşamamız şimdi düşündüm de adet gelsin iğnelere baslayalım derız adet gelır ıgnelere baslarız cagırırlar gıderız yumoslar buyumusmu dıye bakarlar duruma gore ıyı derler şükrederiz mutlu oluruz ya da kotu derler uzuluruz ıyıyse su gun gel derler gıderız bakarlar toplarlar oh çok şukur bu aşamayı da hallettık deriz olusmaya baslar telefon ederler sankı dunyaları vermısler bıze sevınırız hadı transfere derler gıderız oraya kadar ay ne olacak sımdı derız hadı o da atlatılır yıne sukrederız transferden sonra acaba ne yıyelım de sıkı sıkı tutunsunlar derdıne duserız vucudumuzun doktoru oluruz ay su oldu ay bu oldu ıyımı acaba dualar ederız bu asamaya gelebıldık dıye sukurler ederız ben bu asamaya kadar geldım su anda pozıtıf olan arkadasları okurken aklıma gelen suydu sımdı sırada ne var kese gorulecek pıt pıtlar duyulacak gelışımıne bakılacak testlerı yapılacak ......bunu yazarken bıle heyecanlanıyorum ben.. Anne olabılmek gercekten zor bır surecmıs her asaması ayrı bır heyecan, annemın degerını kat kat daha fazla anladım ben sımdı hep dıyorlar ya anne olunca anlarsın daha anne degılım ama sanırım bu kadarıda bana yettı rabbım su mubarek aya gırdıgımız bu gunde herkese hayırlısını nasip etsin ısteyen kım varsa kucaklarını boş cevırmesın ıslerımızı zorlastırmasın kolaylaştırsın hepimize hayırlı evlatlar yetıstırmeyı nasıp etsın amin

X