haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bir kaç gündür giremiyordum .Yeni hamile arkadaşları tebrik ediyorum.Umarım bebeklerini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirler.

Gesma canım tebrik ederim değerin çok güzel artmış.Seninki şimdiden sürprizler yapıyor bize.Çok azimli bir bebek.

Superisi canım ne güzel üçüzlerini almışsın.Umarım sana tutunurlar ve seni bırakmazlar.Güzel haberini bekliyoruz.

kızlar bugun transferden sonra 20.gün biliyorsunuz pozitif sonuç almıştım ama kese için gitmedik daha sabah cronel jeli uygularken hafif kan bulaşmış çubuğa korktum hemen dr aradım bişey olmaz dedi baya tedirğinim gitsem keseyi görürmüyüm sizce tecrubeli anneler yazın ne olur.en son kan degerim pazartesi bakılmıştı 586 çıkmıştı

Canim benim kan degerim 3500 uzeri keseler görüldü. Seninde pazartesi 4800 civari olur 2 gunde 2 kati hesaplayinca.vajinal bakiliyor zaten cok kucuk olduğu için.

Bu arada tebrikler icin tesekkur ederi m Rabbim insallah 2 hafta sonrasi ikisinin de kalp atislarini duyurur.

sozler bogazımda dugumlenıyor sankı ne zormus YARADANIM aglamak sankı hafıfletıyor yaramı ..olmadı arkadaslar bugun test sonucunu aldıgımda kagıdı acmadım arabaya bındım esımle sahıle gıttık ve kagıdı actım kocabır negatıf olsun dedık vardır bunda bır hayır demek kı hayırlısı boyleymış kendımızı avuttuk ama yurek dayanırmı goz yasları sel oldu.. cok caba verıyoruz bu yolda bır aylık bır omurluk hasret kucuk bır kagıtta yazıyor ne tuaf kader işte vardır bunda da bır hayır 2 tane dondurulmuslarım var artık onlarda umut bulucam ..bırde burdakı tum arkadasları hamıle olanları kendınıze dıkkat edın guzel bakın bebişlere işallah guzellıkle sagsalım kucagınıza almayı nasıp eder yaradanım sızler oldukcaa bızler bıraz daha umutlanıyoruz..ve negatıf olan arkadaslarım aynı kaderı yasadık ama umutlar hıc bırzaman bıtmez nekadar canımız yansada RABBIM nezamn nasp edecegı bellı olmaz ALLAHIM bizede nasıp eder işallah aminn

ha_ya_t allahım tez zaman da sana da bütün bebek isteyenlerede versin inşallah bende bekliyorum 9 temmuz test günüm bugün idrar testi yaptım tabi negatif allahtan umut kesilmez.allah yardımcımız olsun hepimizin çok üzgünüm:KK43:

kızlar bugun transferden sonra 20.gün biliyorsunuz pozitif sonuç almıştım ama kese için gitmedik daha sabah cronel jeli uygularken hafif kan bulaşmış çubuğa korktum hemen dr aradım bişey olmaz dedi baya tedirğinim gitsem keseyi görürmüyüm sizce tecrubeli anneler yazın ne olur.en son kan degerim pazartesi bakılmıştı 586 çıkmıştı

canım geçmiş olsun. çoğu hAmilede aynı şikayeti duyduk, korkma. devamı gelmiyosa önemli değildir.(inşallah)

ha_ya_t allahım tez zaman da sana da bütün bebek isteyenlerede versin inşallah bende bekliyorum 9 temmuz test günüm bugün idrar testi yaptım tabi negatif allahtan umut kesilmez.allah yardımcımız olsun hepimizin çok üzgünüm:KK43:

Doktorumun beni çağırdığı tarihe göre 64.000 lerde olacak değerim. Kalp atışı duyulur mu ki? Sanırım vajinal ultrosonda bakmayacak ...
Ne dersiniz..?

sozler bogazımda dugumlenıyor sankı ne zormus YARADANIM aglamak sankı hafıfletıyor yaramı ..olmadı arkadaslar bugun test sonucunu aldıgımda kagıdı acmadım arabaya bındım esımle sahıle gıttık ve kagıdı actım kocabır negatıf olsun dedık vardır bunda bır hayır demek kı hayırlısı boyleymış kendımızı avuttuk ama yurek dayanırmı goz yasları sel oldu.. cok caba verıyoruz bu yolda bır aylık bır omurluk hasret kucuk bır kagıtta yazıyor ne tuaf kader işte vardır bunda da bır hayır 2 tane dondurulmuslarım var artık onlarda umut bulucam ..bırde burdakı tum arkadasları hamıle olanları kendınıze dıkkat edın guzel bakın bebişlere işallah guzellıkle sagsalım kucagınıza almayı nasıp eder yaradanım sızler oldukcaa bızler bıraz daha umutlanıyoruz..ve negatıf olan arkadaslarım aynı kaderı yasadık ama umutlar hıc bırzaman bıtmez nekadar canımız yansada RABBIM nezamn nasp edecegı bellı olmaz ALLAHIM bizede nasıp eder işallah aminn

kızlar 0.2 negatif:KK43: olanda bir hayır,olmayanda bin hayır var derdi rahmetli babaannem.naapalım bidahakine..

Daha önce negatif sonuç almış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. Allah sizlere sağlık versin ,bebek zamanı geldiğinde mutlaka gelecektir.

canlarım kader arkadağlarım tedavş sürecşn en zor yanı beklemek olsa gerek transferşmşn 2, günü şnğallah 10, günü öaok güzel haberler alırırm bu sayfada olmasa konuğacaişm kşmsem yok öünkü kşmse bşlmşyor durumu bğy soracaişm bnm ğuan airım sızım yok transferden sonrada yoktu ğükürler olsun şöşm bş tuaf sşzde agrı falan var mı airı olmaması garşp bş durum mu

canlarım kader arkadağlarım tedavi sürecinin en zor yanı beklemek olsa gerek transferimin 2, günü inşallah 10, günü çok güzel haberler alırım. bu sayfada olmasa konuşacağım kimsem yok çünkü kimse bilmiyor durumu bşy soracağım bnm bugün ağrım sızım yok transferden sonrada yoktu şükürler olsun ama olması mı gerek olmaması mı olmamasının kötü bi sebebi yoktur inşallah sizlerde ağrı falan varmıydı

Doktorumun beni çağırdığı tarihe göre 64.000 lerde olacak değerim. Kalp atışı duyulur mu ki? Sanırım vajinal ultrosonda bakmayacak ...
Ne dersiniz..?

Gesmaa sanırım kese görüldükten sonra kalp atışları duyuluyo ben daha test bile yaptıramadım pekde umudum kalmadı sanki hayırlı haberlerini ulaştırırsın benden daha tecrübeli sin kib

günaydın herkese
hayırlı cumalar olsun

bu arada 6.günüm biraz da yürümüş olmak için eczaneden test aldım:))
ne dersiniz blast transferde idrarda az da olsa çıkar mı

kimse bişi yazmamış bari ben cevap vereyim kendi soruma
1-çıkabilir inandırıcı olmaz
2-çıkmayabilir inandırıcı olmaz

en iyisi kanda baktır zinnur sen:KK1:

armaan;Hayırlı olsun tedavin miracle ben de 2. gün embriyosu transferi olan var mı diye soracaktım. Nasılsın neler hissediyosun benim bugün transferin 2. Günü ne göğüslerde ne bişi hissetmiyorum?? Neden 2. Gün yapmışlardı sana? Hayırlısıyla bebişlerin haberini de paylaşalım inşallah

Başka 2. gün teansferi olan var mı arkadaslar neler hissediyorsunuz?

cnm benım 3 gun transferi bugunde 3 gun hafıf kasık agrıları var ve bel agrıları yatmıyorum sureklı ılk gun yattım sonrasında kan dolaşımı saglansın dıye hafıf hafıf yuruyorum evınn ıcınde oturuyorum ara ara uyuyorum balkonda oturup ınsanları seyredıyorum kıtap okuyorum gunluk rutınlere devam ısten ayrıldıgım ıcın ev hanımlıgına alıştırmaya calısıyorum cok aklına getırme derım ama ara ara konus pozıtıf olmaya calıs olumlu oluyormus hastanede tup bebekle bı kızı olan arkadasım vardı o soyledı kasık ve bel agrısından baska bırsey yok anlayacagın su anda

Ebrulicim hayırlı olsun canım ben de aynen evdeyim yatıyorum kalkıyorum dolaşıyorum elimden geldiğince pozitif olup dua ediyorum. Döllenmeden sonra 6-7. Günlere geliyormus tutunma zamanı asıl belirtileri ondan sonra beklemek lazım herhalde, 2. gün transferi için 5. günden sonra 3. Gün için de 4. Günden sonra sanırım. 5. Gün blastların tutunması 1 gün sonra olurmus Allah minik hücrelerimize can versin....

Son düzenleme:
canlarım kader arkadağlarım tedavi sürecinin en zor yanı beklemek olsa gerek transferimin 2, günü inşallah 10, günü çok güzel haberler alırım. bu sayfada olmasa konuşacağım kimsem yok çünkü kimse bilmiyor durumu bşy soracağım bnm bugün ağrım sızım yok transferden sonrada yoktu şükürler olsun ama olması mı gerek olmaması mı olmamasının kötü bi sebebi yoktur inşallah sizlerde ağrı falan varmıydı

en zor olan beklemek gerçekten benim de çok fazla bi ağrım olmadı hafif adet sancısı gibi başka bişe yok test günün ayın kaçında

kimse bişi yazmamış bari ben cevap vereyim kendi soruma
1-çıkabilir inandırıcı olmaz
2-çıkmayabilir inandırıcı olmaz

en iyisi kanda baktır zinnur sen:KK1:

:KK1: alemsin zinnur:):) bende meraktan çatlıyodum senin gibi. Allah 7. gün öğrenmemi nasip etti.Bence 10. gün öğrenirsin sabret. İdrar testine güvenme.:)

Ebrulicim hayırlı olsun canım ben de aynen evdeyim yatıyorum kalkıyorum dolaşıyorum elimden geldiğince pozitif olup dua ediyorum. Döllenmeden sonra 6-7. Günlere geliyormus tutunma zamanı asıl belirtileri ondan sonra beklemek lazım herhalde, 2. gün transferi için 5. günden sonra 3. Gün için de 4. Günden sonra sanırım. 5. Gün blastların tutunması 1 gün sonra olurmus Allah minik hücrelerimize can versin....

amin inşallah benim 5. gün transferi hala test negatif allahım ne zor bişey bu bekleyiş,bilinmezlik karanlık bir kuyu gibi 3 gün daha beklicez bakalım ramazanın ilk günü inşallah güzel haberler vericem burdan

Benim de test günüm 15i hayırlı olsun... Bemim de bi ağrım sızım yok sağlıkla gelsin bebeklerimiz inşallah

Son düzenleme:
X