haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

sozler bogazımda dugumlenıyor sankı ne zormus YARADANIM aglamak sankı hafıfletıyor yaramı ..olmadı arkadaslar bugun test sonucunu aldıgımda kagıdı acmadım arabaya bındım esımle sahıle gıttık ve kagıdı actım kocabır negatıf olsun dedık vardır bunda bır hayır demek kı hayırlısı boyleymış kendımızı avuttuk ama yurek dayanırmı goz yasları sel oldu.. cok caba verıyoruz bu yolda bır aylık bır omurluk hasret kucuk bır kagıtta yazıyor ne tuaf kader işte vardır bunda da bır hayır 2 tane dondurulmuslarım var artık onlarda umut bulucam ..bırde burdakı tum arkadasları hamıle olanları kendınıze dıkkat edın guzel bakın bebişlere işallah guzellıkle sagsalım kucagınıza almayı nasıp eder yaradanım sızler oldukcaa bızler bıraz daha umutlanıyoruz..ve negatıf olan arkadaslarım aynı kaderı yasadık ama umutlar hıc bırzaman bıtmez nekadar canımız yansada RABBIM nezamn nasp edecegı bellı olmaz ALLAHIM bizede nasıp eder işallah aminn

SAKINNNNNN YAPMAAAA BENCEEEE...
canım benim de bu gün 8. günüm ve 5 temmuz test tarihim.
test gününe 2 gün kaldı diye ben bu gün yaptım ve sonuç negatif çıktı.
az da olsa morali bozuluyor insanın. bence canını sıkmaya değmez.
az daha sabret.
bir de senin neden test günün 10 temmuz. Çok uzun bi aralık değil mi. yani 18 gün??

canım 27 haziranda 2.gün embriyoları transfer edildi bana ve 13.güne test için çağırdılar.ben transferi olduğu günü de sayıyorum:))ugün tam 1 hafta oldu aslında.ve bakmadım idrardan, haklısın kandan kesin sonuç almak en iyisi.

sozler bogazımda dugumlenıyor sankı ne zormus YARADANIM aglamak sankı hafıfletıyor yaramı ..olmadı arkadaslar bugun test sonucunu aldıgımda kagıdı acmadım arabaya bındım esımle sahıle gıttık ve kagıdı actım kocabır negatıf olsun dedık vardır bunda bır hayır demek kı hayırlısı boyleymış kendımızı avuttuk ama yurek dayanırmı goz yasları sel oldu.. cok caba verıyoruz bu yolda bır aylık bır omurluk hasret kucuk bır kagıtta yazıyor ne tuaf kader işte vardır bunda da bır hayır 2 tane dondurulmuslarım var artık onlarda umut bulucam ..bırde burdakı tum arkadasları hamıle olanları kendınıze dıkkat edın guzel bakın bebişlere işallah guzellıkle sagsalım kucagınıza almayı nasıp eder yaradanım sızler oldukcaa bızler bıraz daha umutlanıyoruz..ve negatıf olan arkadaslarım aynı kaderı yasadık ama umutlar hıc bırzaman bıtmez nekadar canımız yansada RABBIM nezamn nasp edecegı bellı olmaz ALLAHIM bizede nasıp eder işallah aminn

Arkadaşım yazını okurken çok duygulandım sanki ben de o anı yaşıyorum sandım. Dediğin gibi umutlarımız hiç bitmeyecek .YARADAN ol diyecek ve olacak inşallah. Böyle bir durumda üzülmemek elde değil ama toparlanmak lazım. İnşallah gerideki 2 yavrun seninle olur.Alllahh yardımcımız olsun arkadaşım...

kızlar merhaba :KK3::KK3:

geçenlerde sormuştum size tedaviye başlayacağız belki ramazanda zor olur mu falan diye. kist var mı, adet sökülmedi öyle böyle derken bugün yine kontrole gittim ve doktorum ne zaman alalım seni tüp bebeğe dedi. uygunsa hemen diyiverdim :KK1::KK1: vee bu akşam ilk iğnelere başlıyorum. kısa protokol olacak, günde 150 gonalf vurulacağım, çok heyecanlıyım. inşallah güzelce gelişir yumoşlarım ve güzelce döllenip göbüşüme konarlar :KK16::KK16:

bu topik çok bereketli ve acayip pozitif enerji dolu, eğer kabul ederseniz ben de süreci burada paylaşmak istiyorum :KK16::KK16:

Hayırlı olsun arkadaşım. İnşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız:)))

büyük ALLAH im sabir versin bize kardeşim . benimkide cok aciydi Ogrendigin an..ilk basta belki bi yanlislik vargibi geliyo yada sen oyle olsun istiyorsun ama olmuyor...inanamiuorsun ya biz bide ikigunde bir bes saat gifip bes saat donus yaptik termi nallerde ddolmuslarda surunduk gece gündüz.. ...ama tesellin varsenin en azından dondurulmuş. .bizde oda yok ede var sifir.
Insan bidaha denemeye korkuyo
Bide niye olmadı ne sebeb oldu ben oniki gun banyo bile yapmadım. .arada bir kalkip evde yurudum dr cok kaliteli ydi demis..takdiri ilahidemis..tamam bidaha baslayalim diyorum ama niye olmadigini bilsem gelecek sefere ondan uzak dursam...

kızlar transferim oldu çok şükürr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iki tanesi 1.kaliteydi,3.sü 4 hücreli ikinci kalite dedi onu tutunmayı kolaylaştırmak için koyuyorum dedi :KK8::KK8::KK8::KK8:

biz tüpçüler bir tane sağlıklı olsun bizimle olsunn diyenlerdenizz:KK14::KK14::KK14::KK14:illede kardeş diye sürüklerse:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: peşindenn ona da kapımız açıkk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

test tarihim 16 temmuz tabi ne zaman dayanamayıp yaparımm zaman göstrecekk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu zamana kadar sorunsuz gelmek de güzeldi çok şükür Allahım bundan sonrada tamamına erdirir inşallahh bütün anne adaylarının anneliği tatması dileğiylee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ooh maaşallah :Nazar: dediğiniz gibi transfer gününü görüp sağlıklı embriyoları almak bile ne kadar önemli. inşallah yüzün sonunda da güler :KK16::KK16:

Ben hep 100 vurmuştum 18 tane yumurtam olmuştu. O değişiyor kişiye göre. Hayırlısı olsun canım...

teşekkür ederim :KK34: ne güzel 18 yumurtan olmuş azıcık vurulmana rağmen maaşallah

:KK14::KK14: çok üzüldüm sizin adınıza, ne umutlarla başlanıyor ve süreç iyi ilerledikçe kim bilir nasıl da artıyor o umutlar... ama işte insanoğlu görüyor ki herşey bizim elimiz de değil, O'nun elinde. Bu süreçte sabır ve güç diliyorum sizin için. Çok okuduğum şeylerden biri de dondurulmuşlarla şansın çok yüksek olduğu, benim iki arkadaşım öyle hamile kaldılar. inşallah siz de onlarla anneliği tadarsınız :KK16::KK16:

Hayırlı olsun arkadaşım. İnşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız:)))

teşekkür ederim... kocaman aminn diyorum :KK16: inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur

Merhaba hanımlar biz kese gormeye gittik 2 kesecik gördük. Nasib olursa ikizler geliyor :) Rabbim inşallah isteyen herkese nasib eder.

kızlar 0.2 negatif:KK43: olanda bir hayır,olmayanda bin hayır var derdi rahmetli babaannem.naapalım bidahakine..

ne desek boş biliyorum ama vardır allahın bir bildiği...hayırlısı canım.üzme kendini nasipse zamanı geldiğinde bir şekilde olacaktır.dua et rahatlayacaksın bak gör.çok üzgünüm senin adına .sevgiler...

Merhaba hanımlar biz kese gormeye gittik 2 kesecik gördük. Nasib olursa ikizler geliyor :) Rabbim inşallah isteyen herkese nasib eder.

:nazar::nazar: maaşallah yaaa. inşallah ikisi de sağlıkla gelişirler ve sağlıkla doğarlar :KK16:

kızlar 0.2 negatif:KK43: olanda bir hayır,olmayanda bin hayır var derdi rahmetli babaannem.naapalım bidahakine..

:KK14::KK14: üzüntünü hafifletmek mümkün değildir tahmin ediyorum, ama yeniden denemeye maddi manevi imkanınız olduktan sonra
umudunuzu hiç kaybetmeyin, olacak inşallah :KK16::KK16:

çarşamba transferim inşallah hayırlısıyla....çok heyecanlıyım umarım bu sefer tutar,kaygılıyım

kaygılanma canım, tabi bizim söylememizle olacak şey değil ama hep pozitif düşün, hamile kaldığını hayal et... inşallah bebek tutunur güzelce :KK16:

günaydın herkese
hayırlı cumalar olsun
sonucu negatifolan arkadaşlar için umarım Rabbim sizleri daha güzeliyle mükafatlandırsın

sonuç alacak olanlara da iyi şanslar diliyorum

tuana bu arada ikiz için tebrik ederim sağlıcakla devamı gellsin kucağında da gör inşlh
hayırlısıyla rabbim bizlere de nasip etsinnn

bu arada 6.günüm biraz da yürümüş olmak için eczaneden test aldım:))
ne dersiniz blast transferde idrarda az da olsa çıkar mı

canım 27 haziranda 2.gün embriyoları transfer edildi bana ve 13.güne test için çağırdılar.ben transferi olduğu günü de sayıyorum:))ugün tam 1 hafta oldu aslında.ve bakmadım idrardan, haklısın kandan kesin sonuç almak en iyisi.

Hayırlı olsun tedavin miracle ben de 2. gün embriyosu transferi olan var mı diye soracaktım. Nasılsın neler hissediyosun benim bugün transferin 2. Günü ne göğüslerde ne bişi hissetmiyorum?? Neden 2. Gün yapmışlardı sana? Hayırlısıyla bebişlerin haberini de paylaşalım inşallah

Başka 2. gün teansferi olan var mı arkadaslar neler hissediyorsunuz?

armaan;Hayırlı olsun tedavin miracle ben de 2. gün embriyosu transferi olan var mı diye soracaktım. Nasılsın neler hissediyosun benim bugün transferin 2. Günü ne göğüslerde ne bişi hissetmiyorum?? Neden 2. Gün yapmışlardı sana? Hayırlısıyla bebişlerin haberini de paylaşalım inşallah

Başka 2. gün teansferi olan var mı arkadaslar neler hissediyorsunuz?

cnm benım 3 gun transferi bugunde 3 gun hafıf kasık agrıları var ve bel agrıları yatmıyorum sureklı ılk gun yattım sonrasında kan dolaşımı saglansın dıye hafıf hafıf yuruyorum evınn ıcınde oturuyorum ara ara uyuyorum balkonda oturup ınsanları seyredıyorum kıtap okuyorum gunluk rutınlere devam ısten ayrıldıgım ıcın ev hanımlıgına alıştırmaya calısıyorum cok aklına getırme derım ama ara ara konus pozıtıf olmaya calıs olumlu oluyormus hastanede tup bebekle bı kızı olan arkadasım vardı o soyledı kasık ve bel agrısından baska bırsey yok anlayacagın su anda

kızlar slm transferden 12 de eve geldik bebelaklarla,içimde tuaf duygular yatmak biraz sıkıcı ama çok yatmanını debi anlamı yokmuş bir buçuk saate yakın hastanede yattım dualarınızı esirgemeyin bnmde dualarım sizinle rabbim inşallah kısmet edr test tarihim 15 temmuz inşallah burdan haykırarak ilk sizinle paylaşırım rabbim hepimin yardemcısı olsun

inşallah o güzel haykırışları duyarız cnm. Allah gönlümüze göre versin...benim transfer yarın dualarınızı bekliyorum.))

kızlar bugun transferden sonra 20.gün biliyorsunuz pozitif sonuç almıştım ama kese için gitmedik daha sabah cronel jeli uygularken hafif kan bulaşmış çubuğa korktum hemen dr aradım bişey olmaz dedi baya tedirğinim gitsem keseyi görürmüyüm sizce tecrubeli anneler yazın ne olur.en son kan degerim pazartesi bakılmıştı 586 çıkmıştı

Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki.Bende şubatta negatif sonucu aldığım gün 2 ay ruh gibiydim, kendime gelememiştim.Çok acıydı.Tekrar denemek için de okulun kapanmasını beklemek zorundaydım.4 ay o sıkıntıyla gün sayarak bekledim.Dondurulmuşlarım vardı ama pek umutlu değildim.Ama bu sefer oldu.Gerçi daha kese görmedim ama pozitif düşünmek istiyorum.Umarım seninde olur.Dondurulmuşta şans daha fazla diyorlardı ben inanmıyordum ama gerçekten öyleymiş.

X