haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar slm transferden 12 de eve geldik bebelaklarla,içimde tuaf duygular yatmak biraz sıkıcı ama çok yatmanını debi anlamı yokmuş bir buçuk saate yakın hastanede yattım dualarınızı esirgemeyin bnmde dualarım sizinle rabbim inşallah kısmet edr test tarihim 15 temmuz inşallah burdan haykırarak ilk sizinle paylaşırım rabbim hepimin yardemcısı olsun

kızlar slm transferden 12 de eve geldik bebelaklarla,içimde tuaf duygular yatmak biraz sıkıcı ama çok yatmanını debi anlamı yokmuş bir buçuk saate yakın hastanede yattım dualarınızı esirgemeyin bnmde dualarım sizinle rabbim inşallah kısmet edr test tarihim 15 temmuz inşallah burdan haykırarak ilk sizinle paylaşırım rabbim hepimin yardemcısı olsun

Hayirli olsun guzelim rahat olmaya calis. Hic kalkmadan yatmak zaten iyi degil arada evde gez dolas disariya da cik yavas yuruyerek agir hareket ederek. Kan dolasimi icin harekete ihtiyac var. Insallah 12 gun sonra guzel haberler verirsin. Allah yardimcin olsun

hımm demek normal benim dozum da... doktorum 4 gün vur, pazartesi sabah gel dedi... ben çalışıyorum o yüzden sık doktora gitmek birazcık problem olacak ama idare edeceğim, yapacak birşey yok...
bir de kan alan hemşire değişmiş ve yenisi pek beceriksiz, çok korkuyorum :26::26:

bu arada kaç gün iğne oldunuz siz?

11 gün oldum ben

kız ben akşamları progestan için iğneye gidip geldiğimde bile yorulduğumu hissediyorum
kaldı ki dükkan dükkan dolaşmak:KK1::KK1:
amanın düşünürken bile yoruldum:KK9::KK9:
ama biri arabayla hafif tur attırırsa da bişi demem:KK55:
doğru vallahi ilk günler bende öyleydim :KK9::KK9: sende gebiş olabilirsin cnm bu kadar yorgunsan kaçıncı günün senin

Merhaba arkadaşlar,
Ben siteyi sesiz sedasız takip edenlerden biriyim. sanırım yazı yazma konusunda pek iyi değilim. bu ay pardon yani haziranda umut tüp bebek merkezinde tedavi oldum. bugün test günümdü. dün ilaçlarım bitti ve yenilerini almam gerekiyordu. ancak merkezden o kadar memnun kalmadım ki açıkçası olumlu bir sonuç beklemiyordum. dün akşam ilaçları almadan önce test yaptırdım ve sonuç kocaman bir 0. bunu beklememe rağmen yinede çok ama çokkkkk üzgünüm. eğer olumlu olsaydı bu benim ikinci çocuğum olacaktı. ilk denemeyi o zamanlar acıbadem hastanesinde olan Cem Demirel yapmıştı.
Herşey bir yana oğlumun "Lütfen anne bebiş kardeşi ikna edelim. bizimle kalsın. ben onu çok seviyorum. hem tabletimi bile ona veririm"sözleri beni daha da bir yıktı. onun o gözlerindeki hayal kırıklığı ve yalvarması beni mahvetti.
Bu merkeze gittiğim için çok ama çok pişmanım. Tabii ki Allah'a inancım sonsuz. Rabbim isteseyi olurdu. Kısmet de değilmiş ama merkezin son derece umursamaz tavırları, ilgisiz davranışları beni çok üzdü. Doktoruma birşey demiyorum ama gerisi bu olaya sadece ticari bir iş gibi yaklaşıyor.
Sonuçta bir sürü emek, umut, para. ve sonuç koca bir hiç. çok üzgünüm ve bugün beni teselli edebilecek hiçbirşey yok sanırım.
umudunuzu yitirmeyen hiçbir zaman dua edin ki bi tane yavrunuz var bi taneyi bulamayanlar da var Allah yavrunuzu bağışlasın.
kızlar benım olmadı dun 12.gun ogrendık..çok acı hemde cok ...ama sonra sonra ınsan nıye olmadı dıye duşunuyor..drun şuankı hastalarımın ıçınde en ıyısı sızsınız demesıne rağmen olmadı..hıc bır ışyapmadım..arada bır kalkıp evde yurudum..
rahatsızlık olarak çıkolata kıstı ve hasımato tıroıdı vardı..eutrox25 kullanıyordum..daha doğrusu 7cm kıstı aldırdım ..laporoskobıyle..
kendımde ıse transferden sonra obıkaçgun yattığım yerde uyrken uanırken hep karnım anıden gıren kasılmalar oldu...hepsındede çook korktum..mesela dınlenıyorsunuz uyumakıcın uzanıyorsunuz ve bırden kasıgınıza cıddı bır kasılma gırıyor...engel olamıyorsunuz ozellıkle uykudan uyanırken oluyor..yada sagondan soluna dönerken he akıl orda yaçok sıddetlı kasıgınızı bırısı geriyor sankıcok sıkılıyor kasık bolgeesı..buda bısebeb olabılırmı tam transfer olduğum o ılk 3-4 günlerde oldu...ıstemsız ama sıddetlı..herdefasındada enel olamadım..
ve ınsan cok korkuyor omur boyu evım neşesız kalacak dıyeee yaa...:KK43:(((((tekrar denemek yürek ıster sebebınde ne olduğunu bılmıyoruzkı gelecek sefere gıdıp osebebı engelleyecek tedavı olsak
dermansız dert vermez Allahım inşallah sende yavruna kavuşacaksın asla pes etme yeter ki umudunu yitirme cnm.
Mucizeme kavusma umuduyla hastane yollarinda...RABBİM HAKKİMİZDA HAYİRLİSİ NEYSE ONU GONLUMUZE RAZİ EYLE İNSALLAH...

güzel haberlerle dön inşallah cnm

Beni hatırlarsın Ocak topigindeydim uzun zamandır girmiyordum bu gun seni gordum hamileymissin , tebrik etmeden geçip gitmek istemedim. Rabbim tamamına erdirsin Rabbim senin ve bebeginin yar ve yardımcısı olsun senin adına cok sevindim :nazar:

puffycim saolasın allah razı olsun canım :KK19::KK19::KK19::KK19:

doğru vallahi ilk günler bende öyleydim :KK9::KK9: sende gebiş olabilirsin cnm bu kadar yorgunsan kaçıncı günün senin

:KK9::KK9: valla canm 5.günümde artık naz mı yapıyorum psikolojik mi tembellik mi ya da bebişlerim mi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bilemicem
yok ya ama ben gerçekten halsizim senin yorgunluğun nasıldı inşlh sonuçlarımız da aynı olur:KK16:

kızlar transferim oldu çok şükürr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iki tanesi 1.kaliteydi,3.sü 4 hücreli ikinci kalite dedi onu tutunmayı kolaylaştırmak için koyuyorum dedi :KK8::KK8::KK8::KK8:

biz tüpçüler bir tane sağlıklı olsun bizimle olsunn diyenlerdenizz:KK14::KK14::KK14::KK14:illede kardeş diye sürüklerse:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: peşindenn ona da kapımız açıkk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

test tarihim 16 temmuz tabi ne zaman dayanamayıp yaparımm zaman göstrecekk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu zamana kadar sorunsuz gelmek de güzeldi çok şükür Allahım bundan sonrada tamamına erdirir inşallahh bütün anne adaylarının anneliği tatması dileğiylee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

iki tanesi 1.kaliteydi,3.sü 4 hücreli ikinci kalite dedi onu tutunmayı kolaylaştırmak için koyuyorum dedi :KK8::KK8::KK8::KK8:

biz tüpçüler bir tane sağlıklı olsun bizimle olsunn diyenlerdenizz:KK14::KK14::KK14::KK14:illede kardeş diye sürüklerse:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: peşindenn ona da kapımız açıkk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

test tarihim 16 temmuz tabi ne zaman dayanamayıp yaparımm zaman göstrecekk:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu zamana kadar sorunsuz gelmek de güzeldi çok şükür Allahım bundan sonrada tamamına erdirir inşallahh bütün anne adaylarının anneliği tatması dileğiylee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah telefon ve internetten uzak durmaya çalışın bide günde 2 tane kabuklu elma yeyin demişti hemşiremiz inşallah hayırlı sonucunu yazarsınız

su perisi canm hayırlı olsn öncelikle
şimdi işin en zor ama bir o kadar da güzel kısmındasın
inşlh sonuç da güzel olur:KK49::KK49:

rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah telefon ve internetten uzak durmaya çalışın bide günde 2 tane kabuklu elma yeyin demişti hemşiremiz inşallah hayırlı sonucunu yazarsınız

hmm bak ben bu elma olayını bilmiyordum neden acaba
interneti biliyordum da pek uyuamadım gibi
Rabbime emanet miinaklarım

Hayirli olsun tatlim.insallah annelerini birakmicaklar.

walla ilk günden sıkılmaya başladımm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sağol canım elma aklımda kalmışş zaten ekstadan ananas,kabak çekirdeği.ceviz ve badem dedi doktor evi doldurduk.bende kayınwalidemde kalıyom bilmem hakkını nasıl öderim çok iyiliği dokunu.zamanı gelince bende sana bakıcamm diyorummm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gülüyor
su perisi canm hayırlı olsn öncelikle
şimdi işin en zor ama bir o kadar da güzel kısmındasın
inşlh sonuç da güzel olur:KK49::KK49:
sağol canım benimm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:bundan sonrasıda Allahın takdirii.inşallaahh biz bekleyenlere nasip ederrr:KK49::KK49::KK49:

walla ilk günden sıkılmaya başladımm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: sağol canım elma aklımda kalmışş zaten ekstadan ananas,kabak çekirdeği.ceviz ve badem dedi doktor evi doldurduk.bende kayınwalidemde kalıyom bilmem hakkını nasıl öderim çok iyiliği dokunu.zamanı gelince bende sana bakıcamm diyorummm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gülüyor

maşallah ne güzel kayınvalide muhabeti olan insanları o kadar az duyuyorum ki şanslısın yani :) bizimkiler yok ama çok tatlı görümcem var herkes senin ablan mı diyor yok eşimin diyince şaşırıyorlar :)) rabbim yar ve yardımcın olsun ananas bende yemiştim günde 1 dilim bu sayede kabız olmaktan kurtuldum :))

Son düzenleme:
arkadaşlar bugün benden kahverengi leke geldi adet günüme 4 gün var ve 24 gün önce düşük yaptım bu ne lekesi adetmi olucam allahtan ümit kesilmez ya acaba yerleşme kanaması olabilirmi ayy kasığımda da ağrı oluştu lütfen cevap yazın

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina3829sebepsiz infertilite1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbademtedavisi başladı:nazar:
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraşnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatransferi temmuz sonuna ertelendi:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeznegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemi1.denemebursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisi başladı:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankadatransferi ağustos ayına ertelendi:nazar:
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi4 temmuz test günü:KK9:
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:HAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
29-canobebek1.denemenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğu1.denemetedavisi başladı:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme10 temmuz test günü:KK9:
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştransferi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesiyumurtaların gelişmemesinden dolayı tedavisi iptal oldu
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesi5 temmuz test günü:KK9:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu var:nazar:konya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial8 temmuz test günü:KK9:
44-mavipembe3830endometriozis1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
45-incito31endometriozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatanegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuz ayında başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtedavisi başladı:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
53-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanım9 temmuz test tarihi:KK9:
54.tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezikırmızıları bekliyor
55-ahha28morfoloji1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
57-umutturyasamyumurta rezerv yetersizliği2.denemeGata29 haziran test günü:KK9:
58-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
59-edagulHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
60-wildaaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
61-chablisss29sebepsiz infertilite2.deneme dondurulmuş embriyoizmir kent hastanesiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
63-kardelen_271.denemegaziantep eurofertil tüp bebek merkezi8 temmuz test günü:KK9:
64-serenay341.deneme9 temmuz test günü:KK9:
65-asasasli2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
67-gunesbebekdondurulmuş embriyoHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
68-Gesmaa27sebepsiz infertilite1.denemeizmir irenbeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
69-gul_akmtedavisi başladı:nazar:
70-karamel86sperm azlığı6.denemeumut hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
71-sevilimmm27sebepsiz infertilite1.denemeAnkara anatolia tüp bebek merkezitedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
72-didem_ada25sebepsiz infertilite4.denemeistanbul tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
74-zeynoderkierkek infertilitesi1.denemeacıbadem eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
75-gzmliaakay tüp bebek merkezi
76-armaan36sebepsiz infertilite6.denemeanadolu sağlık merkezi
77-bambi34352.denemebahçecitedavisi devam ediyor:nazar:
78-oz_me3 temmuz test günü:KK9:
79-reyyan8726hafif pko,spermde iltihap,doktora kalırsa sebepsiz infertilite1.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
80-tusemim21hafif pko,tüplerde iltihap ve tüpünün birinin yukarıda olması1.deneme dondurulmuş embriyoistanbul cerrahi hastanesi6 temmuz test günü:KK9:
81-nil847427oligospermi-troid3.denemefrankfurt1 temmuz test tarihi:KK9:
82-flufem29pko ve sperm hız,sayı ve morfoloji bozukluğu2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
83-kuzey2829erkek infertilitesi1.denemeantalya tüp bebek merkezi5 temmuz test tarihi:KK9:
84-1demetumut
85-nurdanur30pkoseurofertil2.deneme
86-gzde87HAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
87-erva_nnur2.denemetest gününü bekliyor:KK9:
z

[t[/tr]
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin
canım ya böyle bi tabloyu gün gün incelemek çok güzell inan hepimize umut oluyoo :KK16::KK16::KK16:

Mucizeme kavusma umuduyla hastane yollarinda...RABBİM HAKKİMİZDA HAYİRLİSİ NEYSE ONU GONLUMUZE RAZİ EYLE İNSALLAH...
rabbim hayırlı haberler almanı ve almamızı nasip etsin:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:

X