haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar iki gün giremedim büssürü hamiş var hepinizi tek tek tebrik ederim çok sevindim du bi halay çekimmm

elifnaz sen nasılsın canım bugün kese görmeye gidicekmişsin gördünmü????????

ewt inş topikteki herkes hamiş olur ve halay ekibimiz çoğalırr.

destina cnm doktor sana aynı ilaçları kullanmaya devam dedi dimi, şu yuvarlak olan hariç. peki folik asit dedimi. ve sen kese görmeye gittinmi. bana 17 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi. am aarada kese görme yokmu? nasıl durcam okadar süre

seni çok iyi anlıyorum ama gercekten bıraz rahat olmak lazım
bende de mıde bulantısı olmadı hatta 9.haftada bıraz oldu gectı, basım hıc donmedı cok sık wce cıkmadım hele goguslerıme bastırınca bıle acımıyordu :)
ama cok susuyordum gercekten .

bu arada ikiz beklıyorsun sanırım şimdiden hayırlı olsun Allah bağışlasın .
diğer arkadasın nasıl oldu o da murat hocada yaptırmıstı sanırım değil mi?

SABIR CNM SABIR OLSUNDa geç olsun.gelince nazlı melegin poposunu ısırırız..ben benimki olursa öyle yapacam

tatlı sanırsam..acı eşiğim yüksek sanırdım ama iğneden korkuyorum.kan aldırıyorum serum taktırıyorum ama iğne den korkuyorum.. canım senin de mi kısa protokol ve hepsini göbekten mi yaptındın..amin cnm inş alıcaz güzel haberler

kimse yokmu tanışalım bende temmuzda tüp bebk yaptırcam ve korkularım var bana yardımcı olurmusunuz

Selam kızlar naber?????
Annelerimiz çoğalmış maaaşaalllaahhhh... :) işe başladığım için artık çok giremiyorum foruma ama takip ediyorum hepinizi.. tüm annelerimizi tebrik ediyorummmmmm :))))))

Son düzenleme:

sağol canım inşallah ikiz devam eder dediğim gibi biri baya küçük kaybolabilirmiş ya da diğrine de yetişebilir kısmet artık..bu arada susamak normal bi şey o zaman:) diğer arkadaşım eminem se sonuç bekliyo o canım..inşallah muradına erer..hayırlısı olsun inşallah..

TANIŞALIM Canım bizde sperm azlığı ve morfoloji problemi vardı bugün birde pko çıktı.bende bugün başladım ilk kez ilk iğne mi vurundum cnm.ya sen

TANIŞALIM Canım bizde sperm azlığı ve morfoloji problemi vardı bugün birde pko çıktı.bende bugün başladım ilk kez ilk iğne mi vurundum cnm.ya sen

bendede pco var 3 yıllık evliyim 1 bucuk yıllıkken tüp bebk denedik yarıda kaldı yumurta toplanamadı doktor hatasıydı şimdi adet olunca baslıycaz bakalım kısmetse adetin 3 günümü başladınız :18::18::18::18::18::18:

ınsallah canım kalp atısı ızlendı mı peki,
kalp atısı varsa kesenın kucuklugu o kadar da onemlı olmuyo sanırım
obur arkadasın da sonuc olumlu olur ıns ben de gebelık takıp takıplerımeorda devam edıyorum belkı karsılasıyoruzdur :))

canım bende de pko var 4yıllık evliyim mayıs 29 da tranfer oldu 10 haziranda düşüğüm gerçekleşti inşş sende bi sorun olmaz

canım bende de pko var 4yıllık evliyim mayıs 29 da tranfer oldu 10 haziranda düşüğüm gerçekleşti inşş sende bi sorun olmaz

gecmiş olsun canım benim ya cok uzuldum inş bidaha yasamssın bu sorunu bida düşünüyomusun tüp bebk yaptırmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…