haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

biliyorum canım tek embriyoda yetiyo ama
işte çok üzüldüm bu benim 5 oldu inş sonuç iyi olur ama olmazsa çok yıkılırım

biliyorum canım tek embriyoda yetiyo ama
işte çok üzüldüm bu benim 5 oldu inş sonuç iyi olur ama olmazsa çok yıkılırım

Melekciğim bence senin ilaçların dozu az olduğu için yumurtaların az gelişti.Ben hatılıyorumda şubatta bana 11 gün boyunca puregon kullandırttılar.İlk 4 gün 175 lik sonra 150 lik.Ayrıca bazı günler 2 tane bazı günlerde 1 tane meriaonal(her biri 75 lik) iğne yaptırıyordum.Kas içi.Yani nerdeyse senin 3 katı ilaç kullanmışım.

Kızlarrrr bugüne bi iyi haberde benden, 12. gün değerim 299.40

hala hamilemiyim die kendime soruyorum ama bebişim benle göbüşümde, inşallahta hiçbirzaman bırkmaz beniii

bütün hamişlere tebrikler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hayde halaya!!!!!!!!! ne bereketli bir gün!!!!!!!

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

keseyi görmk için altan mı muyene oluyor şafakçım????kese görmeye gidecez inşallah perşembe günü .kendi doktorum değil başka birine gidicem de o yuzden ısrarla soruyorum.bir cevap lütfen.

ayy çok heyecanlı yaaa kalp atışlarını o kadar çabuk mu duyuyoruz???

mavipembe38,esas96,flufem,gzde87,lilyum42

kızllarrr hepinizi çok tebrikk ediyoruummmm çok mutlu ediyorsunuzzz bizlerii darısı bizlere olsunnn en kıısaaa zamandaaa: sizee artık toplu halayy gönderiyorummmm canlarımm::

:

Son düzenleme:
kızlar adetin 3.günü doktora gittim kan verdim. e2 373 çıktı.yüksek dendi. ultrasondada geçen aydan kist oluştuğunu söylediler.moralim bozuldu. bu ay tedaviye başlayamıyorum.doğum kontrol hapı verdi.lücrini bırakıp hapı kullanacağım.. hakkımızda hayırlısı olsun. bu ay okul dönemi bitmişti. kendimi hazırlamıştım ama...sabır sabır sabır....

sen de benim gibisin son gittiğimde doktor kızdı bana..çok heyecanlısın bu kadar heyecan iyi değil dedi..biraz toparlandım keseleri görünce rahatladım biraz..aslında keselerden biri çok küçük ona da üzülüyorum ama her şey olacağına varır,hayırlısı olur inşallah..10 temmuz dedi ama biz haftasonu gidebiliriz ancak 13 ünde inşallah.. sen ne zaman gidiceksin??
ben de niye bi şey hissetmiyorum.bulanmıyorum,başım dönmüyo,belim ağrımıyo diye takıyorum..yani hiç bi hamilelik belirtim yok arada ağrım oluyo ama o da çok azaldı..sanırım çok erken ya da rahat geçicek inşallah..Ama benim herşeyim çok zor olur bu kadar rahatlık da normal değil diyorum bu kez:))
ha bi de bende çok fazla ağız kuruluğu var deli gibi su içiyorum..sende ne var??

şafakcım senin transfer tarihin ne zamandı?? ya da sat?

sağol canım inş ol der ve olur......
moral oldu bana da dedğin
benim 6 toplandı ama 4ü gelişti
2 si iyi dediler
ama bir tanesi transfer edildi
benim Allah a şükür pozitif
seninki de benden bir eksik moralini hiç bozma
yani 10 tane de gelişse transfer edilecek ya 1 ya da 2
kaderinde varsa 1 taneden bile olur
her şey kader

eğer 5. gün transferiyse bizimle aynı gün sayılırsın
çifse daha da güzel çıkar

cnmm yaa ilkti herhalde ondan..çok acıdı amaa..korkuyorm canım hemde çok..agladım inanki.dedim ya mevlam sabır versin..

Ay canm benim senin de canin tatli demek ki benim gibi. Ben de igneyi hic sevmezdim ama mecburuz ne yapalim. Kan da tutuyo beni, bayiliyorum falan yani baslayali tamm 33 tane igne vurunmusum simdi saydim da. Daha cumaya kadar 8 tane daha vuruncam Rabbim emeklerimizi zayi etmesin. Insallah guzel haberler aliriz da unuturuz bu acilari...

kızlar iki gün giremedim büssürü hamiş var hepinizi tek tek tebrik ederim çok sevindim du bi halay çekimmm

elifnaz sen nasılsın canım bugün kese görmeye gidicekmişsin gördünmü????????

merhaba kızlar nasılsınız ? hamiş haberlerinizi aldıkça çok seviniyorum.
inşallah tez zamanda darısı başıma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…