haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlar ne güzel haberler var yine, bir günde 5 hamiş haberi
Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alamamızı nasip eylesin
Her aşaması ayrı endişeli ama bi o kadar heyecanlı ve güzel

sağol canım biraz büyüsünler de inşallah o zaman yaparım şimdi çok erken gibi geldi önce ben alışıyım da:))

Kalp atışları için ne zaman gideceksin? Sende benim gibi evhamlimisin yoksa birtek ben mi böyleyim. Ağrım oluyor neden oldu diyorum. Basım donmeyince neden dönmedi diyorum. Hala hep lavabodayim bir leke mi geldi kan mi geldi. Yoksa boş gebelikmi eyvah düşük mu. Sürekli böyle şeyler var aklımda. Delirmis gibi hissediyorum kendimi artık

Kızlar ohss yuzunden hast. Gittim.hamileyim.binlerce şükür allahım.24 haz.transfer ve degerim 55. Tüm isteyenlerin en kısa zamanda kucagı dolar inşallah.

Ayyy ne guzel yaa masallah. Valla ben de hevesleniyorum sizin haberlerinizi aldikca. Canim benim de transfer gunum 24 üydü. Senin cift embriyo mu transfer edilmisti? Offf carsambaya kadar sabredeyim yaa

Canım hepimiz öyleyiz emin ol. Bu ağrılar çok normal bir sürü işlemden geçtik. İlaçlar yumurta toplama transfer falan derken yıprandık. Doktorum 3 ay sürer dedi bu ağrılar telaş etme dedi. Ben de bugün keseyi gördüm nihayet. Görene kadar inanmamıştım desem yeridir. Çok şükür sıkıntı yok. Haftaya bugün de kalp atışlarını duymaya gidicem inşallah.

kızlar sperm azlıgında eşime de bişe kullandırmaları gerekmiyor muydu..

canım benim eşimde hiç bbi problem yoktu ama ben yinede daha iyi olsunlar diye dayadım keçi boynuzunu ve arkadaslarada söyledim çok faydası oluyo bide sen bol bol incir ye buara kuru incir yumileri hem cogaltıyo hemde kaliteli olmalarını saglıyo ben yerken dr a söylemiştim aferin sana demişti işe yarıyo yani

oh oh maaşalllah bugün baya güzel haberler varr arkadaşlar gerçekten sizin adınıza çok sevindim darısı bizlerin başına inşşşşşşşş

kızlar benim karnım da baya şişti hani bebekten olabilecek gibi desem daha dur testi bile yapmadık bugün 7 günümüz ama baya bi şişlik var dersinki 2 aylık bebek var içerde yada 3 aylık o derece oldu normalde göbekli biri degildim bide sağ yumi tarafına elimi bastırınca bi ağrı oluyo acaba bendede ohss olabilirmi ama ben dondurulmuslarla transferi yaptırdım bildiğim kadarıyla ohss dondurulmuşta olmaz bilgisi olan varmı

canım benim bende de karın şişmesi oluyordu doktor bana kabız olmama ya dikkat et sürekli kayısı suyu iç dedi kabızsan olabilir o şişmeler

saol cnm inş bende yiyeyimde işe yarar inş ama sanırım ben de yumurta olmuyo degil çok oluyo buda apayrı bir problem ...inş kalite için işe yarar..cnm çok teşekkür ederim tatlım
buarada az önce ilk gonal f 150 lik vurdum acıyormuşş Ve yarın nasıl tekrar yapacam korkuyorum yada bundan sonrakileri.. Mevlam bana ve sizlere dayanma gücü versin inş

Canim daha onda bisey yok ilerleyen surecte progestan ignelere kan sulandirici (hibor) ignelere gecince sen aciyi gör:) neyse simdiden gözünü korkutmayim daha yolun basindasin.belki senin doktorun igne degil fitil verir..hakkimizda hayirlisi olsun

cnmm yaa ilkti herhalde ondan..çok acıdı amaa..korkuyorm canım hemde çok..agladım inanki.dedim ya mevlam sabır versin..

mavipembe, lilyum, esas96 , flufem ve diğer yeni hamileler hepinizi tebrik ediyorum.Umarım bebeklerinizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsiniz.

Melekciğim sen de üzülme .Biliyorsun tek embriyo yeter.Ben bu işte şansa çok inanıyorum.Moralini yüksek tutmaya çalış.İnşallah bu sefer olacak.

Kızlar transferimizin 5. günü bu gün ve ilk günden beri sürekli gaz problemi yaşıyorum. Aranızda benim gibi olan var mı? Nelere dikkat etmek gerekir acaba bu sorunu yaşamamak için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…