haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Yeni hamileleri kutluyorum. anlaşılan ikisi de ikiz görünüyor :) Hayırlı uğurlu olsun inşallah.bekleyenlere de sabırlar diliyorum. Ben de bugün keseyi görmeye gidicem dua edin inşallah.

kuzey28 ve babex canlarımmmmm tedavileriniz hayırlı olsun
inş bebişleriniz sıkıca tutunur hiç ayrılmazlar sizden 9 ay boyunca
güzel haberlerinizi alıp halaylarınızı çekeriz burada inş
dualarım sizinle canlarımmmmmmm
inş sizin ve bu topikteki herkesin tedavisi olumlu sonuçlanır ve kavuşursun meleklerinizeeeeeeee

kızlarr iki gün önce idrara bakmıştım çıkmamıştı..kanda baktırdım vee şoklar içindeyimmmm değerim 415 rabbim herkesin gönlünün muradını wersin bütün isteyenlere

ayyyyy gözünaydın canım ve sanırım ikiz bebişlerin geliyor :)) maşallah değerin çok yüksek :))

ilk onu verdi dr zaten canım. günde 1 dedi ama tık yok.
sayıyı mı arttırsam ecep ??

bana önce yarım ölçekten biraz fazla iç dedi baktın olmadı 2 kere iç dedi yine mi olmadı 3 kadar çıkabilirsin dedi.bişey olmaz ya iç bence.

teşekkürler baharcım. seni burda görmek, iyi dileklerini almak çok mutlu etti beni.
sen biliyorsun ne kadar umutsuz ve zor zamanlar geçirdiğimizi.
Rabbime çok şükür bu günleri de gösterdi bize.
inşallah devamı gelir ve bizler de bebek sahibi olabiliriz.
sen ne yaptın canım. transfer yaptırdın mı bekleyen kuzucuklarından?

Son düzenleme:
ilk onu verdi dr zaten canım. günde 1 dedi ama tık yok.
sayıyı mı arttırsam ecep ??

saol canım yüreğin o kadar güzel ki eminim rabbim sanada tez zamanda çifter çifter bebişler nasip edecek inş seninde halaylarını çekeriz Allah yüzünü hep güldürsün canım.

kızlar hepimizde bi bel agrısı inşallah da bebişlerimizdendir

inan bende bu aşamalara geldiğini okuyunca çok mutlu oldum
babexciminde haberini yeni aldım...
biliyorsun ben ilk denememi geçen temmuzda yapmıştım...
o topiğimizde hala devam ediyoruz sohbetlerimize...
bizimde bazı sıkıntılarımız var oraya yazmıştım bazex görüp saolsun destek olmuş bana...
transferi olduğunu falan yazmış ona sevindim...
diğer yazılarını okuyayım diye bu topiğe girdim seni gördüm 2. bi şok daha yaşadım
çok mutlu oldum senin adına
ama bak tüm zorluklar geride kaldı bu aşamalara gelebildin çok şükür
inş de olacaksın bebişini kucağına da alacaksın
buarada sana özelden mesaj attım canım
canım bizde 2. tedavimize başlıycaz dondurulmuşlarla...
bu ay histeroskopi olucam diğer ay tedaviye başlıycaz inş güzel olur bizim içinde herşey

saol canım yüreğin o kadar güzel ki eminim rabbim sanada tez zamanda çifter çifter bebişler nasip edecek inş seninde halaylarını çekeriz Allah yüzünü hep güldürsün canım.

amin canım inş sağlıklı sıhatli ikizlerim olur
hem evimize neşe hem babalarına şifa getirirler inş

tebrik ederim canım
.cok yüksek bir değer ikiz olmalı.
maşallahhh

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

nil 8474 ve karamel86 sizin de test gününüz.hayırlı haberlerle gelin inşallah!!!!!!!!

mesajını gördüm, cevap yazdım canım.
inşallah senin de herşey gönlünce olur kader arkadaşım.
inşallah dediğin gibi de oluruz lerimizi de alırız kucağımıza

ayyyyy kızlar dua edin .bugün kese görmeye gitcem nasipse.hem seviniyorum hemde korkuyorummmm.inşallah herşey yolunda gider.
inşallah canım:)))))))))))
mide bulantısından öleceğim sanırım ben
tabiiki hamişliktendir o di mi yaaa:):101:

valla benim 2.gün embriyosuydu.şu an hamileyim:)
hayırlısı olsun canım.
canım perşembe günü test günün ise idrarda cıkmaması normal değil mi???moralini bozma lütfen.kaç yıllık evlisiniz?

Kızlar ben aranıza yeni katılıyorum. 26 haziranda yapıldı transferimiz, test tarihimiz 8 temmuz. ilk tüp bebek denememiz bu, inşallah olumlu sonuçlanır. Gaziantep eurofertil tüp bebek merkezinde yaptırdık. Hepimizin hakkımızda hayırlısı inşallah. Bu arada hamile olan arkadaşlar adına çok sevindim, hayırlı olsun. İnşallah sağ salim sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız

Son düzenleme:

bende bu ay ilk kez denedim 9 temmuz test günüm inşallah bebişlerimize kavusuruz

kızlar her açtığımda güzel şeylerler karşılaşıyorum hamilelerin gözü aydın rabbim sağ salim kucaklarınıza almayı nasip etsin darısıda bizlere olsun her zaman umut var

oo süper haberler var topik de hamile patlaması yaşanıyo hatta ikiz patlaması:)))))))))) bölünerek çoğalıyoruz:))) tebrikler arkadaşlar Allahım sağlıkla kavuşmayı nasip etsin meleklerimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…