haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

maalesef kan sonucu testim negatif

canım sakın üzülme rabbimin bi bildiği vardır elbet seni şuan çok iyi anlıyorum biraz dinlen daha sonra tekrar bebiş için tedaviler evde yapılan kürler çalışmalar falan pes etmek yok bende şuan seninle aynı kaderi yaşıyorum ve bebiş için ne gerekirse yapmaya hazırım

Bana doktorum ya günde 3 tane progestan ya da 1 tane progestan ve 1 crinone jel kullan dedi. Crinone kullandın mı?Ben 2. şıkkı tercih ettim :)

esraberat nasılsın cnm.sen hiç son zamnlarda kanda tekrar baktırdınmı.kese için ne zamn gidicennnnnnnn

Tekrar kan baktırmadım canım ya şimdi kanımız kıymetli mecbur kalmadıkça baktırmam artık..keselerimizi gördük çok şükür iki tane ama biri küçük,diğeri normal..küçük olan beni düşündürüyo şimdi inşallah ikisinin de kalbi atar bi sorun olmaz..10 gün sonra tekrar çağırdı bakalım hayırlısı..
Sen nasılsın canım sen de ne gelişme var??

kızlar selam beni de alır mısınız aranıza?
ilk tüp bebek denememiz. 29 yaşındayım.
sebep: erkek infertilitesi merkez: Antalya tüp bebek merkezi.
26 haziranda 2 embriyo transfer edildi. bu gün 4. günümüz hayırlısıyla
5 temmuz sabah 10 da test yaptıracaz inşallah. :18:
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Son düzenleme:
Negatif alan arkadaşlar Allahım sabrını versin inşallah ben o olumsuz sonucu 3 kez aldım ve her defasında ayrı yıkıldım..Şimdi hala inanamıyorum olduğuna..Rabbim size de böyle süpriz müjdeli haberler versin inşallah..

Peki nedenini sordun mu canım doktoruna? Bu arada doktorun kimdi? Hangi merkezdeydin?Bana transferden 3 gün sonrası için randevu vermişlerdi. O zamn da kan verdim tüm değerlerimne baktılar.

canım ben 3 ay önce eşimin işinden dolayı bingöle taşınddım bingölde tüp bebek merkezi yok elaziğda yaptık dr orhan özdiller bana transferden 12 gün sonra kan testi yaptır bebekler tutunursa 20 gün sonra gel demişti

ayy cnm hayırlı olsun.bende dün bi drdan randevu aldım.pazartresi için.hem heyecanlıyım hemde korkuyom.dün.yine kan baktırdım.gerek yoktu ama karışık duygular yaşadığım için.ay nolur dua edin.herşey yolunda gitsin.okul bitti ama ben bişeyleri netleştirmeden memlekete gidemiyom

bak cnm bişeyler kısmet işi. bende bundan once 3kere negatifi gördüm.inan şuan hamileyim kelimesini hala kullanamıyorum şaka gibi.ayrıca benm okuldan bi arkadaşım 2-3ay once tüp bebek yaptırdı.değeri 11küsür çıktı.daha sonraki testte değeri düştü.yani belli olmuyo.ben kayseri acıbademde yaptırdım.ilk 3ünüde aynı doktora yaptırdım tutmadı.nasip şi,mdiymiş.herkesin kullandığı ilaçlar farklı.bende progestan kapsül kullanmadım.tyransferden sonar 5gün progestan iğne jel.....vb.bu nedenle kendini üzme.dr ve merkez önemli,.düşünki kayserili deilim ve orda yaşamıyom ama o dr gittim.3 kere olmayıncada 4.yü yine aynı doktorda denedm.çünkü ona güvenmiştim.hamile kalmamam onun suçu deil.

ya mutlak öylede insan bi tuhaf oluyo sanki yüzde 100 tutucakmış gibi birde 4 yıl sonra biranda tüp bebek çok umutluyduk benden sonra evlenen arkadaşların hepsinin çocukları var bi ben böyle tek başıma kaldım akşama kadar evde tekim eşim sabah gidip akşam geliyo sıkılıyorum ailem bursada offf çok sıkıcı bi bebeğe o kadar çok ihtiyacım varki

canım ya sen nası hiç progestan kullanmadın bende anlamadım drun nası güveniyomusun druna

canım ya sen nası hiç progestan kullanmadın bende anlamadım drun nası güveniyomusun druna

ya drm kanaltürkte ender saraçın programınada çıkmış iyi biri bende fazla tanımıyorum bakın benim demek istediğim şu yalnış anlaşıldım herşey nasiptir ama bende pko var ve o kistler düşük yaptırıyo dr m bunu bilmesine rağmen bana düşük önleyici bişeyler vermesi gerkliydi diye dşünüyorum

canım seni çok iyi anlıyorum bende dra güveniyomusun derken iyi bi dr mu diye sordum cünki bendede pko hafif derecede var biliyosun ve dr bana önce progynex iğne verdi günde 1 taneydi o igneler beni çok kötü yapınca artık oturmak falan hak getire yatamıyodum bile dr igneleri bıraktırdı şimdi 200 mg günde 3 defa alttan fitil olarak progestan alıyorum bide günde 3 defa 100 mg agızdan progestan alıyorum sen hiç içmedim diyosun bence dru degiş derim ben canım

ya zaten dr başka şehirde ve burda tüp bebek merkezi yok açıkcası ne yapacağımı bilmiyorum nasıl tedavi gerekir ne olur hiçbir fikrim yok çaresiz bi durumdayım anlayacağın

cnm benm hiç üzülme.inşallah bi sonrakinde iyi haberler alırsın.belkide vbu arada kendiliğinden olur.inşallahhhhhh.

hiç sanmıyorum kendiliğinden olsun. ileri hareketli sperm yok, morfoloji sıfır, yumurta rezervi düşük nasıl olsun ki. tüp bebek bile tutmadı. ama hala neden tutmadığını anlayamıyorum. histereskopide de sorun yok. iki tane transfer ettiler ikisi de tutmadı

ya zaten dr başka şehirde ve burda tüp bebek merkezi yok açıkcası ne yapacağımı bilmiyorum nasıl tedavi gerekir ne olur hiçbir fikrim yok çaresiz bi durumdayım anlayacağın

canım benim allah yardımcın olsun öncelikle hepimiz yasıyoruz aynı zorlukları ama işte işin içine bide başka şehir girince maddiyat artıyo tabi ister istemez biraz dinlen maddi acıdanda toparlan bi 2 ay sonra bence ankarada falan deneyebilirsen dene çünki ben işt dayım burda daha farklı fiyatlar bide ankarada hulusi dr diye birinden bahsediyo kızlar diğer topikte herkes ondan gebiş hemde ikiz ikiz tabiki dr bi sebeb ama işte içimiz rahat etsin diye

öyle canım onlar sebep oluyo işte tek ümidim allah ondan istiyorum zaten rabbim isteyen herkese nasip etsin sonrada bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…