haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaşlar dün transferim oldu 10 temmuz test günüm çok heyecanlıyım, bu bekleme sürecinde herhangi bir hamilelik belirtisi yaşayan var mı? Tecrübelerinize ihtiyacım var

Canım benim de bir önceki denememde 6. gün çok az kanama olmuştu.Doktor progestan kapsülü kesip hemen progestan iğneye başlatmıştı ve kanama durmuştu.

Canım benim de bir önceki denememde 6. gün çok az kanama olmuştu.Doktor progestan kapsülü kesip hemen progestan iğneye başlatmıştı ve kanama durmuştu.

ben progestan kullanmadım ki ya k.b benim ilk denemem ve hiçbişey bilmiyorum yoksa ben doktor yüzündenmi düşürdüm bebeğimi ilk kahverengi leke gördüm hemen tlf açtım bana kullandığım iğneyi ve aspirini bırak dedi daha sonra birden kanamam başladı tekrar tlf açtım düşük yapıyorsun dedi gidip kan testi yaptırdım oran düşük çıkınca ewt düşük ypysn dediler 2 sonra tekrar yaptırdı oran bi türlü sıfıra düşmedi 4 günn çok yoğun kanama gördüm 4. gün düşüğüm gerçekleşti

Canım ben de çok şükür hamileyim ben hâla daha aspirini de içiyorum,folbiolu de,progestanı da. hatta bende de kahverengi lekelenme başlayınca iğneye çevirdi progestanı şaşırdım nasıl böyle bişey yapar doktor. Mantığını anlayamadım. Hatta 5 aylık ikizleri olan bir arkadaşım var o da tüp bebek. geçen gün dedi ki benim hâla progestan kullanmam lazım da kullanmıyorum demişti. hemen nasıl bırak der anlamadım

eee peki doktor bana neden progestan vermedi progestan vitamin hapı mı? nedir ben şuan kendimi çok kötü hissedyorum

canım kan uyuşmazlığı için iğne vurulman gerekir sakın ihmal etme pko da nette araştır istersen ben okuyunca biraz kötü oldum daha yeni öğrendim bende pko anne karnında oluşan kistmiş ve kolay kolay hamile kalamıyormuş bayan hamile kaldığındaysa ilk 3 ay düşük yaptırıyormuş bende 4 yıllık evliyim heralde onun için hiç hamile kalamadım dikkat et canım

kizlar herkese merhaaabaa ben bu sefer girmicem dedim ama dyanmadim 3. dnemem oldu pazartesitest yaptrcsm cok dua edin.. bi de bisi sorcam pozitif cikan arkadaslar ewde test yapti mi idrarda cikiomu acaaba 10 gunde

kizlar herkese merhaaabaa ben bu sefer girmicem dedim ama dyanmadim 3. dnemem oldu pazartesitest yaptrcsm cok dua edin.. bi de bisi sorcam pozitif cikan arkadaslar ewde test yapti mi idrarda cikiomu acaaba 10 gunde

cnm meraba.ben 8. ve 9.gün evde idrarda baktım.çıktı.5.gün embriyosuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…