haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Hamile arkadaşlar bize umut oluyorsunuz maşallah hepinize... 9. 10. Günlerde herhangi bir belirti varmıydı

bana transfer yapıldı ben hiçbirşey hissetmedim hatta yola çıktık yol baya kötüydü sonra bütün yemek ve bulaşık işini ben yaptım sadece evi eşim süpürdü o kadar evde kalmak beni bunalttığı için komşularımla sürekli bahçede oturdum bu arada ev 3. katta in çık çok yaptım bu arada sürekli belirti aradım ama sıfır belirti vardı 11. gün kasık ağrısı ile uyandım olmadı kesin dedim bide 8. günden itibaren bulaşık yıkarken belim çok ağırıyordu 12. gün hgc 128 çıktı yükselir mi bilmiyorum ama tutunma var şimdilik inş. hayırlı sonuçla dönersin.kızlar bide günde 2 elma kabukla ye dedi hemşiremiz ananasta 1 dilim her gün yedim bu sayede kabız olmadım ben bol şanlar.

merhaba bayanlar bende tüp bebek yaptırdım 29 mayısta transferim gerçekleşti ama maalesef düşükle sonuçlandı ilk denememdi ilaçlar yumurta alımı o stresli bekleyiş aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyo bi tuhaf oluyorum

Tusemim saolasin canim darisi insallah sana ve bekleyen anne adaylarına nasib olsun.hep dualarimdasiniz.Rabbim kabul buyursun ins.
Canlar internette okudugum yeşil cayin gebelikte kesinlikle zararli oldugu ve icilmemesiydi.
Ayrica belki simdi degil bebislerimiz 3 aylik oldugunda asagida yazidaki duruma gore davranirsiniz.
Gebe olan kişinin 200 mg kafeine kadar tuketmesinde bi zarar yokmus. 1 cay bardagi siyah cayda 40 mg kafein. 1 fincan turk kahvesinde 60 mg kafein iceriyormus. Cayinizi cok acik kahvenizi de az telveli icmekte bi sakinca olacagini düşünmüyorum. Dedigim gibi bunu 3.cu aydan sonra uygulayabilirsiniz.

Şimdiye kadar hiç belirti yaşamadım. Ama dün ve bugün ara ara regl ağrısı gibi ağrılarım var. Hayırlısı inşallah...
Yarın sabah yine gideceğim kan vermek için.İnşallah herşey yolundadır...Dua edin, pozitif enerji gönderin kızlaarrr :)

Arkadaşlar merhaba benim de 22 Haziran günü transferim oldu,test günüm 2 Temmuz, transfer gününü saymaszak bugün 6.günüm ve bugün çok açık pembe akıntım oldu, normalde jelden kaynaklanan sıvı bir akıntım vardı birkaç gündür ama bugün pembe olması beni korkuttu, fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim, testleri pozitif arkadaşlara Allah sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı kısmet eder inşallah, benim gibi beklemede olan arkadaşlarım da inşallah hayırlı haberler alırız...

kızlar benim transferin 7 günüm dün saat 6 beri hafif hafif kanama var belim kasiklarim ağrıyor doktorum crione jel kes dedi iğnem protestan 2 tane yaptir dedi sizce normalmi yoksa adetmi oluyorum moralim çok kötü bu sabah yine pozitif düşünüyordum ama yine kan görünce moralim düştü ALLAH im hepimizin yardımcısı olsun hepinize dua ediyorum

benim hep kasıklarımda adet ağrısına benzar ağrılar oluyordu canım.transferden sonra devam etti şu an bile var.

merhaba canım bende mayıs 29 da transferim gerçekleşti 10 haziranda öğrenicektim ama kanamam oldu testte oranım 5 çıktı ve doktorum düşük yapıyorsun dedi eğer gördüğün leke kahverengiyse korkulacak bişey yok yerleşme kanaması bende de ilk kahverengiydi doktorum yerlşme kanaması dedi aspirinle iğneyi bırak dedi ama akşam kırmızıya döndü kanama vede düşük yaptım

Arkadaşlar merhaba benim de 22 Haziran günü transferim oldu,test günüm 2 Temmuz, transfer gününü saymaszak bugün 6.günüm ve bugün çok açık pembe akıntım oldu, normalde jelden kaynaklanan sıvı bir akıntım vardı birkaç gündür ama bugün pembe olması beni korkuttu, fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim, testleri pozitif arkadaşlara Allah sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı kısmet eder inşallah, benim gibi beklemede olan arkadaşlarım da inşallah hayırlı haberler alırız...

Benimde kahverengi ama kırmızıya dönüştü doktorum bekle dediklerimi yap dedi test yaptısam belli olurmu ki

benim hep kasıklarımda adet ağrısına benzar ağrılar oluyordu canım.transferden sonra devam etti şu an bile var.

canan slm.biz birer hafta arayla baslamisttik tedaviye galiba dimi?Senin sonuc pozitif sanirim ALLAH tamamina erdirsin INSA ALLAH.

Benim haftaya pzt ve crs test gunum.Bugun transferimin 5.gunu bugune kadar pek bisey hissetmedim bugun biraz usuyorum hafiften karnim agriyo doktor cok yumurta toplandi ondan olabilir demisti.Cok hafifte sag kasigmda batma var.Ama bunlar ilaclardanda olabilir...

sende ne gibi belirtiler oldu?

Benimde kahverengi ama kırmızıya dönüştü doktorum bekle dediklerimi yap dedi test yaptısam belli olurmu ki

bak canım hiç stres yapma benimki adet kanamasından da fazlaydı senin yerleşme kanaması olabilir bende test yapmıştım ama çıkmadı ve çok kötü etkilendim üzüldüm yani testte çıkmıyo yapma

canım benim seninde yerleşme kanaması olabilir stres yapma çok yorma kendini sırt üstü yat o pembe akıntı kahverengine de de dönebilir

canlarım yeni hamilelik haberleri var Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin olmayan arkadaşlara da en kısa zamanda kendiliğinden versin rabbim. tedavisi başlayıp transfer olanlarda en kısa sürede güzel haberlerle gelsin inş. bende bi değişiklik yok şimdilik kese görmeye gitmem gerek bu zamanlarda ama ben 32. günü bekleyip kalp atışlarıyla birlikte görmeyi istiyorum gitmicem o yüzden. inş 32.gün duyarız o güzel seside eşimle bana güpgüzel bir evlilik yıl dönümü hediyesi oluuuuur.
lilyum, ben 9. gün sabah idrar testinde silik ikinciyi çizgiyi görüp kan vermiştim aynı gün cnm ama herkeste aynı olcak diye bşy yok idrar testi yap ister ama negatif olursa moralini bozma daha erken çünkü. inş güzel haberlerle gelirsin

Üşümede hamilelik belirtisi canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…