haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar bende daha keseyi görmedim pazartesi görücem inşallah ama benim de ağrılarım devam ediyor. bi akrabam da hamile onun da çok sancısı varmış korkmayın Allahın izniyle olacaksa olacak zaten. Bugün aile eşrafı öğrendi benim de arayan arayana :) İnşallah kucağımıza da almak nasip olur.

bi de sabahları çok başdönmesi oluyor. Kahvaltıyı sağolsun eşim hazırlıyor kalkamıyorum diye. Tansiyon düşüklüğü herhalde bilemiyorum. Bu arada akrabam da tüp bebek ben biliyorum onu da o beni bilmiyor :) :KK49::KK49::KK49:

ah canım benim daha ne kadar gençsin
keşke 2 yıl kadar oluruna bıraksaydın belki doğal yoldan olurdu sen de biraz büyürdün
niye bu kadar acele ettin

Canim benim tedavim biraz farkli gelisti aslinda 1 sene vajinismusla ugrastim tam 1 senenin sonunda dra gidince atlattim ve esim gelmisken bebek icinde yapilabilecek bisey varsa yapalim dedi o zaman sebebi bilinmeyen infertilite dendi catlatma igneleriylede olmayinca bizfe tedirginlik basladi ben 4 sene tedavi gordum yara falanda yaktirdim 3 negatif asilamam oldu laporoskopi yapildi ve laporoskopide dr senin tupler bitmis dedi tup bebek yaptir dedi o yuzden beklemek istemedim canim

bak canım hiç stres yapma benimki adet kanamasından da fazlaydı senin yerleşme kanaması olabilir bende test yapmıştım ama çıkmadı ve çok kötü etkilendim üzüldüm yani testte çıkmıyo yapma

yaptıramadım zaten daha umutsuzluga kapılmıcam
beklıceem işallah hakkımızda hayırlısı olur

tusemim canım bende 21 yaşındayım 4 yıllık evliyim mayısın 29 da yaptırdık tüp bebeği düşükle sonuçlandı bendede pko var ve büyük ihtimalle pko yüzünden düşük oldu biraz araştırdım da pko olan kadnlar kolay kolay hammile kalamıyor ve hamile kaldığındada ilk 3 ay düşük oluyormuş maalesef ben bunları düşük yaptıktan sonra öğrendim sendede varsa dikkat et

yaptıramadım zaten daha umutsuzluga kapılmıcam
beklıceem işallah hakkımızda hayırlısı olur

aminn canım herkes için dua ediyorum tüp bebek başlı başına stresli bi iş ama bebişler için değer onun için stresten uzak pozitif düşün kanaman ne durumda canım çokmu

aminn canım herkes için dua ediyorum tüp bebek başlı başına stresli bi iş ama bebişler için değer onun için stresten uzak pozitif düşün kanaman ne durumda canım çokmu

oylle canım bende cok dua edıyorum herkeze stressız olmaya calısıyorum bebegım için.. kanamamda pemmemsı sulu bır sekılde oluyordum ıgneden sonra kesildi ama yınede adet olcakmısım gıbı sancım var sırt ustu yatıyorum kımıldamadan işallah ggecer

oylle canım bende cok dua edıyorum herkeze stressız olmaya calısıyorum bebegım için.. kanamamda pemmemsı sulu bır sekılde oluyordum ıgneden sonra kesildi ama yınede adet olcakmısım gıbı sancım var sırt ustu yatıyorum kımıldamadan işallah ggecer

canım kanaman kesildiyse yerleşme kanamasıdır inş bebişin tutunmuştr ewt aynı adet olucakmış gibi oluyo korkma bizler ,içinde dua et

Üşümede hamilelik belirtisi canım..

INSA ALLAH CANIM AGZINDAN BAL DAMLIYO ALLAH GONLUNE GORE VERSIN...ne bileyim pek belirtim yok gibi...bazi kizlar ates basmasi falan diyo ben yasamadim ilk uc gun karnim sisti simdi indi.Test gunu yaklastikca heyacanlaniyorum

inşallah görürüz bizim merkez uzakta sürekli çağırmazlar inşallah biraz cahilim bu konularda kusura bakmayın ne olur.
Ask olsun ne kusuru.Ben de 3.denemi yaptim forumlarda pozitif alan arkadaslarin tecrubelerinden daha yeni ogreniyorum bunlari.Bakalim haftaya testim var INSA ALLAH bana da hayirli sonuclar nasip olur senin gibi:)))

Ask olsun ne kusuru.Ben de 3.denemi yaptim forumlarda pozitif alan arkadaslarin tecrubelerinden daha yeni ogreniyorum bunlari.Bakalim haftaya testim var INSA ALLAH bana da hayirli sonuclar nasip olur senin gibi:)))

amin binlerce kez herkese dua ediyorum Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah.

Kızlar ya perşembe test günüm vakit geçmiyor evde istirahat deyim..gece ggündüz kendimde belirtti ariyorum. Kasik Agrim dün geçti. .varken niye geçmiyor diyodum simdiyse niye hiç ağrı yokdiyorum .özellikle pozitif cikanlar biraz ilk haftanizi anlatin lütfen. Devamlı açip bakıyorum neti.. bibelirti yazan varmi diye

kızlar benim transferin 7 günüm dün saat 6 beri hafif hafif kanama var belim kasiklarim ağrıyor doktorum crione jel kes dedi iğnem protestan 2 tane yaptir dedi sizce normalmi yoksa adetmi oluyorum moralim çok kötü bu sabah yine pozitif düşünüyordum ama yine kan görünce moralim düştü ALLAH im hepimizin yardımcısı olsun hepinize dua ediyorum

endişelenme tutunma kanmasıymış ben de oldum.. progestan iğne vuruldum ve durdu..

X