haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

2013 HAZİRAN ANNE ADAYLARI İÇİN BAĞIŞLANAN,
superisi_215 Yasin-i Şerif okundu
iskorpit5 Yasin-i Şerif okundu
destina385 Yasin-i Şerif
melek1815 Yasini-i Şerif
elifnaz20135 Yasin-i Şerif okundu
musmutlukiz5 Yasin-i Şerif
yekzeban5 Yasin-i Şerif
nil84746 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif
.
Arkadaşlar şimdiden kolaylıklar diliyorum geri kalanını almak isteyen arkadaşları bekliyoruz.okuyup bitirenler bitirince haber versin okundu olarak listemize ekleyelimm:nazar::nazar:

okuyan arkadaşlara teşekkürler Allahım kabul eylesinn:nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
Merhaba
Bende bir yildir bebek istiyorum olmuyo doktora gittim esimin sperm sayisinda sorun var 11 milyon yuzde ellisi ileri hareketli ozek bir merkezden randevu aldim aret kamer cok iyi bir doktor oldugunu duydum sizce asilamami denenir yoksa tup bebekmi yada onerebileceginiz farkli merkez doktorlar varmi kizlarr cevap lutfen benide ekleyin

Merhaba canim hosgeldin :) benim ilk tup bebek tedavim. 2 ay once asilama yaptik ama malum negatifti. Eger simdiki aklim olsa kesinlikle direkt tup bebek yapardim. Cunku eger forumdada gezersen biraz esinin morfoloji sayi ve harekette problem olup asilama yapanlarinki genelde tutmadi. Gecen ay 18 kisiden 2 tanesi tuttu mesela. Asilama bana zaman kaybi gibi geliyor, eger durumun musaitse iyi bir tup bebek merkezine gidip gorus. Doktor kadar labaratuvari da cok onemli arastirirken aklinda olsuuunn :KK66:

Merhaba canim hosgeldin :) benim ilk tup bebek tedavim. 2 ay once asilama yaptik ama malum negatifti. Eger simdiki aklim olsa kesinlikle direkt tup bebek yapardim. Cunku eger forumdada gezersen biraz esinin morfoloji sayi ve harekette problem olup asilama yapanlarinki genelde tutmadi. Gecen ay 18 kisiden 2 tanesi tuttu mesela. Asilama bana zaman kaybi gibi geliyor, eger durumun musaitse iyi bir tup bebek merkezine gidip gorus. Doktor kadar labaratuvari da cok onemli arastirirken aklinda olsuuunn :KK66:

Sagol canim zaten bendee direkt tup bebek dusunuyorum ii bir merkezde buldum doktor hasta tercihiyle tedaviyo yonlendirirmi yani bana asila deniyelim derse benim red etme sansim varmi? Ayrica fiyat ida 6-7 bin arasinda degisir dediler bilmiyorum korkularim var sen daha once yaptirdinmi agrili bi surecmi anlayabilirmisin birz

Sagol canim zaten bendee direkt tup bebek dusunuyorum ii bir merkezde buldum doktor hasta tercihiyle tedaviyo yonlendirirmi yani bana asila deniyelim derse benim red etme sansim varmi? Ayrica fiyat ida 6-7 bin arasinda degisir dediler bilmiyorum korkularim var sen daha once yaptirdinmi agrili bi surecmi anlayabilirmisin birz

Biz acibademe gidiyoruz ilaclarla beraber 6500 tuttu. Doktorun asilama deneyelim dicektir mutlaka ama sen tup istiyoruz deyince asilama diye direticegini de sanmiyorum. Sonucta belli bir ucret odeyeceksin. Ben asilamami cok rahat gecird sadece bel agrim oldu biraz . Ama tabiki bu tedavilere baslamadan once hsg diye bir film var onu cektirmelisin. Rahmin filmini cekiyorlar tupleri kontrol ediyolar acik mi herhangi bir sorun varmi diye. Hsg cektirdigin ay dinlenip diger ay tedavine baslayabilirsin. Ben hsgmi anesteziyle yaptirdim kolay oldu. Baska sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin :) bizi bizden baska kimse anlamiyo cunku :KK66:

Biz acibademe gidiyoruz ilaclarla beraber 6500 tuttu. Doktorun asilama deneyelim dicektir mutlaka ama sen tup istiyoruz deyince asilama diye direticegini de sanmiyorum. Sonucta belli bir ucret odeyeceksin. Ben asilamami cok rahat gecird sadece bel agrim oldu biraz . Ama tabiki bu tedavilere baslamadan once hsg diye bir film var onu cektirmelisin. Rahmin filmini cekiyorlar tupleri kontrol ediyolar acik mi herhangi bir sorun varmi diye. Hsg cektirdigin ay dinlenip diger ay tedavine baslayabilirsin. Ben hsgmi anesteziyle yaptirdim kolay oldu. Baska sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin :) bizi bizden baska kimse anlamiyo cunku :KK66:

Canim ben hgs cektirdim hemde anestezi almadan hicde acimadi radyomarda cektiler 400 lira verdim tupler ve rahim normal cikti ozaman bende dirkt tup bebek isterim bu ayin 15 de ilk randevuya gidicem muayne ucreti 250 lira .maddi durumu cok iyi olan bi aile degiliz ama heryerede guvenemiyorum transver sirasinda aci oluyomu yada sonta diye bi alet var ondam takiyolarmi benim asiri derece fobim var korkuyorum bilgin varsa aydinlatirsan sevinirim
Ilk muayne ucretini siz nejadar odediniz acibademi oneriyomusun ve tedavin nezaman oldu

Son düzenleme:
Canim ben hgs cektirdim hemde anestezi almadan hicde acimadi radyomarda cektiler 400 lira verdim tupler ve rahim normal cikti ozaman bende dirkt tup bebek isterim bu ayin 15 de ilk randevuya gidicem muayne ucreti 250 lira .maddi durumu cok iyi olan bi aile degiliz ama heryerede guvenemiyorum transver sirasinda aci oluyomu yada sonta diye bi alet var ondam takiyolarmi benim asiri derece fobim var korkuyorum bilgin varsa aydinlatirsan sevinirim
Ilk muayne ucretini siz nejadar odediniz acibademi oneriyomusun ve tedavin nezaman oldu

Oo super hsg yaptrdiysan hicbiseyden korkma :) bende ilk defa yaptiricam cnm tup nasil olur bilmiyorum ama cok acili degildir korkmaa.. Ilk muayene 330 tl odedik. Ben cok memmunum acibademden. Bulent hoca cok tatli ve ilgili. Bir de ankarada anatolia tup bebek merkezinde Hakan Yarali var, o da cok iyi diye duydumn. Benim tedavim dun basladi igneleri vurduk :):)

Oo super hsg yaptrdiysan hicbiseyden korkma :) bende ilk defa yaptiricam cnm tup nasil olur bilmiyorum ama cok acili degildir korkmaa.. Ilk muayene 330 tl odedik. Ben cok memmunum acibademden. Bulent hoca cok tatli ve ilgili. Bir de ankarada anatolia tup bebek merkezinde Hakan Yarali var, o da cok iyi diye duydumn. Benim tedavim dun basladi igneleri vurduk :):)

Valla cok rahatladim insllah senin icinde Allahim hayirlisiyla tedavini olumlu sonuclandirsin surecle ilgili yaz mutlaka bilgilendir bizide bende tedaviyle ilgili kafams takilanlari sana yazarım

Valla cok rahatladim insllah senin icinde Allahim hayirlisiyla tedavini olumlu sonuclandirsin surecle ilgili yaz mutlaka bilgilendir bizide bende tedaviyle ilgili kafams takilanlari sana yazarım

Cook tesekkur ederim cnm, yazarim tabiki sen de yaz :) Bu isler moralle de ilgili sakin olmaya calis stres yapma. Gorusuruuzz

merhaba arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!:KK3:
şuan yoldayız.doktora gidiyoruz:KK55::KK55::KK55:
adetimin 2.günü tüp bebek tedavimiz başlıyor inşallah.:KK16:
cok mutlulum.:KK16:pozitif pozitif hislerle doluyum.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.
selamlar:KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
canım tedavin hayırlı olsun senin adına çok sevindimm:nazar::nazar:bu pozitifliğin tedavi boyunca devam etsinn:KK8::KK8::KK8:Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah

Evet dun basladik, ilk igneleeri vurduukk 
musmutlukiz senin de tedavin hayırlı olsunn Allahımm kolaylıklar versinn:KK55::KK55::KK55:

benideee listeye aklermisiniz.........30 yaşş...1.denemee pkoluyum....adana ankada yaptırcemm:KK54:
ekledim canım aramıza hoşgeldinn:KK16::KK16::KK16:tedavin hayırlı olsun
kızlar benide listenize alınnn:KK52:
dondurulmuş tedavisi oluyorum.bugun adetimin 12.günü ve rahim kalınlığım 6.8.:KK43:estrofemi günde 4 e çıkardı.haftaya pazartesi kontrolum var inşallah 10 mm e kadar çıkarım.ilk denememde 10 üzeriydi tuttu ama kalbi atmadı:KK43: kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdide rahimi kalınlaştırmakla mücadele:18:
canım sende hoşgeldin aramıza:KK16::KK16::KK16:inşallahh rahmin yeterli kalınlığa ulaşır hamile kalman sana bir umut olmuştur inşallah bu sefer aynı şeyleri yaşamazsın:KK49::KK49::KK49:

elifnaz2013 canım benimde tedavim kayseride oluyor bende nurettin beyi seçtimm:KK16::KK16::KK16::KK16:çok kanım kaynadı orda pozitif alan çok tanıdığım olunca seçtik bakalım.senin kaç yumoşun olmuş canım????

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis2.denemekayseri tüp bebeken kısa zamanda:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesi
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademtransferi olacak:nazar:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareketsizliği1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraştedavisi başladı:nazar:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifatedavisi başladı:nazar:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniği3 haziranda tranferi olacak:nazar:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemiz
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara Anatoliaperşembe opu var:nazar:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslantedavisi başladı:nazar:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.deneme
19-umut19832.deneme
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

superisi_21
bir sütun daha ekleyip kullandığımız/kullanacağımız ilaçlarımızı/iğnelerimizide yazsak nasıl olur?
uğraştırır mı seni?

yol gösterici olur hem bize hem merak edenlere..

Canim benim gittim.yumurtalarin dueumu iyi dedi.gonlfin miktaribi azaltalum dedi.fakat turgut beye soralum dedi ana ulasamadi.neyse sonradan burdaki dr aradi.turgut by donmus.yarin tekrar kan tahlili istemis.ogleden sonra yine muayene var.belki yarin ovitrali yaoariz.o zaman opu persembe olur.hayirlisi.karsilassak ne iyi olur.tanisirdikta.yarin bide uzin isleriyle ugrascam .sevk olmassa rapor bakalim.kizlar bol bol dua edelim.ben simdi yasin okuyacam.allahim kabul etsin

canım yumoşların iyi olmasına sevindim bizim bugün sabah kontrol vardı dordum sayıları kaliteleri nasıl die olgunlaşmışlar ve 15-20 tanelermiş bugün akşam çatlatma iğnesini yapcam perşembe sabahta opu var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

inşallah karşılaşırız dediklernde sanki karşılaşcaz gibi allah hakkımızda hayırlısını versin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X