haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

eskiden çok nadir görürdüm sanki arttı başarı oranı ya da benim dikkatimi daha çok çekiyo artık:)) neyse inşallah ilerer canım keseleri ve pıt pıtları görünce haber ver merak ediyorum bende çok..

esraberatçım karından ultrasonlamı baktı.dr tam olarak ne dedi.ya bende başka şehirdeyim.pazrtesi dr gideyim diyom.bide 2 kere kan testi yaptım tekrar yapımmi

Gesmaa daha 2 dk once diger topige yazmistim.naptin testi tekrarladinmi bugun?

Tuanacım doktorumum yanından geliyorum canım. Benim bugün 9. günüm aslında. Doktora bir gün önce gelsem olur mu demiştim olur demişti( Yarın ilk günüm ya işte eğer izin alsam beni strese sokarlardı kesin. Daha şimdiden aramaya başladılar; geliyorsun demi geliyorsun demi diye.)
11.35 çıktı değerim. Doktor hamilesin dedi. Ama değerin 20 üzeri olsa çok daha iyi olurdu,ama gününden bir gün öncesi de o nedenle birşey diyemiyorum dedi. İçeride yolunda gitmeyen birşeyler olmuşsa eğer kimyasal gebelik olur dedi.Cuma gününe çağırdı. Ben cumartesi tekrar gideceğim sabahtan eğer değerim, 30 lu 40 lı bir değer olursa ne ala. Hamileliğimin devam etmesi ve etmemesi
% 50 % 50 imiş tecrübelerine dayanarak konuştu.Umut verici konuştu ama . Sadece kesin diyemiyor. Ama ben umutluyum.İçimde huzur var şuan. Ve cumartesi gününe kadar hiçbir test yapmayacağım.Hayırlısı ile canım. Bende durum böyle ama ben hamileliğimin devam edeceğinden umutluyum. Aslında teorik olarak hamileyim ama değil mi:)
Benim Ahmet Bey ile konuşurken gözlerim doldu geldi sarıldı hamilesin işte niye ağlıyorsun sıfır da çıkabilirdi dedi. Sağlıklı ise devam edecek , bir problem varsa sonlanacak. Hayırlısı olsun canım. Tabi ki sağlıkla gelsin herşey.

Bu arada doktorumu çok seviyorum. Baba tam baba :)

Son düzenleme:
esraberatçım karından ultrasonlamı baktı.dr tam olarak ne dedi.ya bende başka şehirdeyim.pazrtesi dr gideyim diyom.bide 2 kere kan testi yaptım tekrar yapımmi

yok canım karından görünmesi için baya büyük olması lazım vajinal baktı..ama dediğim gibi çok üstünkörü baktı görünmez haftaya gel dedi..ben de dayanamıyorum ama naapcan dayanacan mecbuuur:))

Gesmaa ne yaptın yine test yaptın mı?Sabah uyanır uyanmaz bilgisayarı açtım.Belki haber vardır diye senden.

Yaptım tatlım yaptım.Tuananın iletisini alıntı yaparak yazdım az önce herşeyi. Dua edip bekliyorum başka yapacak birşey yok. Doktorum da takla da atsak uçsak da elimizden gelen sadece beklemek dedi. Ne olduğunu kendisi gösterecek. Cumartesi belli olacak herşey tatlım.

Canım benim çok sevindim.İnşallah artış devam eder.Belkide yavaş gelişiyordur.Bakarsın birden atağa geçer.Sen şimdi kendine çok iyi bak.İlaçlarını çok dikkatli ve düzenli kullan.Tutunması için çok önemliler.Çok sevindim.İnan sevinçten benimde gözlerim doldu.Bugün sabah ilk kalktığımda sen ve musmutlu aklıma geldi.Önce sizi düşündüm.Senden iyi haberi aldık.Umudumuz var.Ama ne yazık ki musmutlu test yapmadığı için bilemiyoruz.Ama bence ondan da sürpriz çıkabilir.

Son düzenleme:
Gesmaa canim benim olumlu dusun olumlu olsun inşallah. Ayrica degerler cok guzel katlanirken ilerleyen zamanda sonlanan gebeliklerde var.inanki bu durum kesinlikle nasib ve kismet Rabbim bize evladimizi bagisladiysa hicbir tibbi durum bunu degistirmeZ.Biz Rabbimizden sagikli bir bebege kavusmak icin dua edelim.Rabbim herkesin evladini annesine babasina bagislasin ama karninda ama kucaginda.acilarini gostermesin inşallah. Hamilesin ve dikkat ediceksin kendine onlemini alicaksin gerisi Rabbime emanet inşallah. Tebrik ederim bu arada insallah devaminda daha güzel haberler vericeksin.

Teşekkür ederim canım. Beni düşündüğünü hissediyorum. Bu çok farklı birşey. Burada bizi yanlız bizler anların. Eşlerimiz bile bizi bizler kadar anlayamaz. Benzer sebeplerden ötürü aynı şeyleri yaşıyoruz. Bu çok zor bir süreçmiş. Ben ilk defa yaşadım ama defalarca yaşayan arkadaşlarımız var. Rabbim kimseye 2. yaşatmasın. Herkese tez vakitte sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.
Ben annesiz büyüdüm. O evlat ve anne arasındaki ilişkiyi evladımla yaşamak istiyorum. Bu çocuğu istiyorum.
Bilemiyorum eğer şu hamileliğim kesinleşsin şimdiden başlarım deliler gibi alışveriş yapmaya :)
Yaaa dün arkadaşımla foruma gittik onun 5.5 aylık oğlu var. Ona birşeyler bakıyoruz . Yaa deli olacağım o kadar güzel şeyler var ki.
İnsanın daha yokken alası geliyor. :)
Ben işimi değiştirmeyi düşünüyorum. Eğer hamile kalırsam doğuma kadar hatta doğum iznimin sonuna kadar bu işte kalacağım. Eğer hamilelik devam etmezse de sanırım haftaya istifa mektubumu yazacağım. O zaman biraz rahatlarım.(Bebek olmadı ama işten çabuk kurtuldum gibi... :)

Son düzenleme:

Allah tamamına erdirsin
darısı tüm isteyenlerin başına

Doktorum istemese bile ben gidip başka hastanede kan değerlerime hormon değerlerime tiroidime falan baktırdım.Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Tek hatam arkadaşımın çocuğunu birkaç kez kucağıma aldım, biraz taşıdım.
Genelde bilgisayarda birşeyler yazarken de bilgisayarı kucağıma almak istemedim. Yatağın üzerine koydum Eğilip yazamadım( bel fıtığı var bende) yattım yüz üstü. İnşallah bunlardan dolayı birşey olmamıştır.İlaçlarımı hiç unutmadım arada folikasit dışında ama hep aynı saatte de almadım. Hep sakınan göze çöp batar dedim. İyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim :///

bana yanıt yazan ark. teşekür ediyorum ama hiç umudum kalmadı arkadaşların ki 5 saniye içinde çıkmış nasip başka elden bişey gelmiyor sağolun kızlar rabbim kimin yüreği annelik için yanıyorsa nasip etsin yinede kan sonucumu yazarım yarın.bu arada tek embrio konmuştu ((

canım Rabbim kucağına almayı nasib etsin.. cümlesine muradını versin.. korku ve heyecanla panik oldum oysa hep okumaya çalışıyorum.

İdrar testlerine güvenme tatlım.Aslında artık tutunmama ihtimali daha düşük. Baksana herkes hamile :)

Son düzenleme:
transferin 6 . günündeyim bu vajinal jel bir kaç saat sonra hafif turunculaşıp az bir şey çıkıyo
iyiye mi işaret sizce ne dersiniz

maşallah süphanallah ne güzel bi mutlu haber daha sizleri gördükçe çok umutlanıyorum Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin arkadaşım darısıda bizlerin başına inşallah

Tebrik ederim canım.Hayırlı olsun.

canancımmm çok sevindimm değerin güzel bence gelsinn senin halaylarr

topigin 15.ci hamilesi icin hay masallah süphanallah. kizlar kivirsin yandan yandan. hayirli ve ugurlu olmasini dilerim.

Eki Görüntüle 743331 Eki Görüntüle 743331 Eki Görüntüle 743331

yeni hamişimize hayırlı olsun diyorum.allah olmayanlarada nasip etsin

Allah tamamına erdirsin
darısı tüm isteyenlerin başına

teşekkür ederim arkadaşlar
Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.
burada birbirimize destek olduk,moral verdik.tereddtlerimizi ,korkularımızı paylaştık.bazen sadece okuduk beğendik.ama başkalarına soramadıımız herşeyi sorduk ,paylaştık.herşey için teşekkürler
hepinizi öpüyorum
siz benim sadece forum değil dua dostlarımsınız aynı zamanda

Transferden sonra halsizlik yorgunluk uyku hali hisseden oldu mu kizlar? Benim hic halim yok

Test günün nezamn? Memnun kaldın mı Acıbadem'den? Benim test günü 2 Temmuz .
Hiçbir belirti yok. iğnelerden popom acıyor ve karnım şiş gibi. Çok hafif göğüs uçlarım acıyor ama transfer Gününde de aynıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…