haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kaç dakika Sonra çıktı. 5 dk içinde çıkan sonuçlar doğru kabul ediliyor bildiğim. Inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Kan testi yapsan bugün çıkardı aslında

Biri endometriozis mi dedi ne cektik su endometriozisten çikolatadan soğudum masallah diyorum kızlar geçen aylardaki topikleride inceledim endometriozisliler genelde hamile bizim topigimizdede öyle. Ben umutsuzdum bu hastaliktan sebep doğrusu Allahim nasip edince hastalık falan islemiyor demekki. Benim halim ne olur bilemiyorum ama birçok arkadaşın hamileliği ilerlemiş oldukça. Inşallah bizede hayirlisi ile nasip olsun

bebiş geliyomu yoksa tatlım ayyyy inşallah

5.gün transferlerinde test tarihi transferden sonraki 10.gün bu demek oluyor ki asıl test gününde idrar testi yapmışsın hemde sabah idrarı ile değil gece yapmışsın bence gebesin tebrik ederim...Yarında pozitif sonuçla geleceksin belliki...Darısı tüm Tüp bebekçi hatunlara olsun inşallah

Son düzenleme:

Hiç düşünmeden değiştir tatlım

progestan iğne dedi ler. yaptırdım geldim şimdi. ama çok korktum neyse yok denece kadar az. yatıyorum robot gibi tek elle yazmaya çalıştım.kısa oldu

Ahh canim ben burda gebelik haberimi verirken her yasadigimi net yazdim gözüne takilmadi sanırım benim yazim.transferin 9-10-11 .ci gunleri lekelenme yasadim ki zaten ben transfer oncesinden baslamistim her gun progesteron igneye.yarin gebelik haberini yazicaksin buraya.bide dil altindan atesini olcermisin digital derece ile.

kızlar selam,
ben de 1. tüp bebek denemesi için iğnelerime başladım...
daha önce aşılama denememiz vardı ama olmadı maalesef.
çok heyecanlıyım ve en çok yumurta toplama aşamasından korkuyorum
hiç narkoz almadım ben , nasıl bi işlem olacak ? uyanmak falan çok zor oluyor mu ?

benim doktorum uzun protokolü pek uygulamadığını söyledi canım genelde kısa yapıyo..bizimki de öyle oldu..şu an kistim yok.. 4 cm lik bi kistimi aşırı ağrıdan dolayı laparoskopiyle aldırmıştım, sonra 6 ay sonra tüp denedik yine olmadı ama sonrasında ilaçlardan dolayı bende kist oluştu yine..1,5 cm lik kistten uğur akyolun macunuyla kurtuldum.bilmiyorum inanmayan var ama ben faydasını gördüm kist kayboldu..sonra kendiliğimden kalmak için 6 ay daha kullandım ama olmadı yine tüp denedik bu kez oldu çok şükür elhamdülillah.. kistim yine olsa yine ameliyat olmam en iyi doktorda olsa rezervler çok etkileniyo hormonlar bozuluyo..toparlamak çok zor tekrar. şükür ki bi şeyler bahane oldu ve aldık müjdemizi darısı sana ve bizim gibi zor hastalara inşallah..
bu macunu da kistle mücadele edip tüple de hamile kalamamış herkese tavsiye ederim.nasıl oluyo bilmiyorum ama kisti temizliyo ve kaliteyi artırıyo..face den takip edip kullanaları okuyabilirsin canım..inşallah bu kez sen de kurtulursun da gerek kalmaz hiç uğraşmaya..hayırlısı olsun canım..

Son düzenleme:
kızlar yaa morelim bozuldu benim 5.gün embriyosu konmuştu bana bugun 6.günüm idrar testi yaptım negatif çıktı

Ahh güzelim neden uzuyorsun kendini.ben 10.cu gun sabah ilk idrarimla test yaptim hayali 2.ci cizgi yoktu bile saatler sonra bile gidip baktim yok tek cizgiydi.ertesi gun 11.ci gunumde kan verdim negatif cikacak derken 148 di degerim.ustelik idrarda 20 nin uzerindeki degeri gosteriyor diyorlar benim neden gostermedi sencee?????

ayyy rahatlattın biraz beni:) nebileyim canım yaa insan okadar emek verince sabırsız oluyo allah hiçbirimiz emeğini boşa çıkarmasın çok zor zamanlar geçiriyoruz sağol desteğin için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…