haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bende 6. Gündeyim. 21 Haziran'da mıydı transferin? Bana jel verilmedi. Ne içinmiş jel? .iğnelere devam ediyorum

22 haziran transfer tarihi 5. gün 6 diye yanlış hesaplamışım
crinone vajinal jel günde iki kere
gebeliğin 10. haftasına kadar kullanılacakmış

benim de karnım nası şiş 4 aylık hamile gibiyim

Test günün nezamn? Memnun kaldın mı Acıbadem'den? Benim test günü 2 Temmuz .
Hiçbir belirti yok. iğnelerden popom acıyor ve karnım şiş gibi. Çok hafif göğüs uçlarım acıyor ama transfer Gününde de aynıydı.

Test gunum 5 temmuz. Hastaneden Memnun kaldim sen? Igneler cok canimi yakiyo valla morardi hep oturupkalkarken bile canim yaniyo:KK43: karnimda sislik var benim de ama bi de dedigim gibi halsizligim cok. Goguslerim opudan beri hassas benim. Hakkimizda hayirlisi

arjin tebrikler sağlıcakla devamı gelsin inşlh
ben de transferi bekliyorum bakalım
bugün ikinci gün opu dan sonra
heyecanla bekliyorum

canım seninde az kalmış transfer için gün söyledilermi???????
bak şubattan kalanlar hep hamiş sıra senle melekte inşallah canım benim :KK19::KK19::KK19::KK19:

6 embriyonun 4 tanesi iyiymiş ve yarın transfer yappılacakk

hayırlı haberlerini bekliyoz canım kaç embriyo transfer edileceğini dedilermi ???????

selam kızlar!!!!:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bugün test günümdü.hastaeye gittim sonucu almak için.bir de baktk değerler cok düşük.olmadı dedik olmadı nerde hata yaptık die düşünmeye aşlarken yine de doktora bir soralım dedik.47.70....doktor baktı gebelik var ama cok küçük dedi:) (kendi doktorumuza gitmemiştik).ama cok da düşü bir değer doktorunuzu arayın isterseniz dedi.aradık...hayırlı olsun gebesiniz dedler.
rabbim herkese bu güzel haberi duyursun .nasıl hissedeceğimi bilmiyorum.cok mutluyum.:KK49::KK49:

Rabbim hepimizin tez zamanda kucağını doldursun arkadaşlar.
:nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canancım tebrik ederim allahım kucağına almayı nasip etsin canımm çok sevindim :nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba kızlar banada yardımcı olursanız sevinirim 5. gün blast. embriyosu transferi yapıldı ve ben dün gece idrar testi yaptım ama çok silikti yarın test günüm(12.gün) sizce tutmadı mı 2. çizgi biraz geç çıktı :KK43:

benimde 3. gün embriyosuydu idrar testinde çoook bekledikten sonra belli belirsiz pembe çıkmıştı bence hamilesin moralini hiç bozma :KK31::KK31::KK31::KK31:

Transferden sonra halsizlik yorgunluk uyku hali hisseden oldu mu kizlar? Benim hic halim yok

aaaaah ahh sorma iğnelere başladığım günden beri yorgunum uykum var ....transferden sonrada çok vardı hamileyim hala var :KK9::KK9::KK9::KK9:

22 haziran transfer tarihi 5. gün 6 diye yanlış hesaplamışım
crinone vajinal jel günde iki kere
gebeliğin 10. haftasına kadar kullanılacakmış

benim de karnım nası şiş 4 aylık hamile gibiyim

ay tek benim sanıyodum bende çok şiştim bi türlü geçmedi dediğin gibi 3-4 aylık gibi duruyo niye olduğunu anlamadım :44::44::44::44::44:

destina inşlh canm yaaa inşlhh
yoruldum demek istemiyorum ama psikolojik olarak düşünmekten yoruldum galiba
transferim hakkında yarın bilgilendirme yapacaklar bakalım

eskiden çok nadir görürdüm sanki arttı başarı oranı ya da benim dikkatimi daha çok çekiyo artık:)) neyse inşallah ilerer canım keseleri ve pıt pıtları görünce haber ver merak ediyorum bende çok..

Yarın benim kese görme canım bi seviniyorum bir üzülüyorum kafam karisti iyice. Sanki hamile değilim sanki doktor kese falan yok diyecek diye bile düşünüyorum yani :))

mrb arkadaslar benımde 22 sinde transferım oldu transferımin 2. gunu fenalastım karnımda sıslık mıde bulantısı felaket nefes darlıgı benden 29 yumurta taplanmıstı ve yumurtalarım su toplamıs sonra mıdem hastaneye kaldırıldım
3 hastane gezdım arastırma hastanesınde yattım ve bugun cıktım ve transferımmın 5 gunu 3 kerede alttan muane oldum cok korkuyorum

mrb arkadaslar benımde 22 sinde transferım oldu transferımin 2. gunu fenalastım karnımda sıslık mıde bulantısı felaket nefes darlıgı benden 29 yumurta taplanmıstı ve yumurtalarım su toplamıs sonra mıdem hastaneye kaldırıldım
3 hastane gezdım arastırma hastanesınde yattım ve bugun cıktım ve transferımmın 5 gunu 3 kerede alttan muane oldum cok korkuyorum

Allah kolaylık versin geçmiş olsun
zor şeyler yaşamışsın
inşallah değer

kizlar bugun transferimin sekizinci gunu.surekli belirti ariyorum kendimde.2gun once kasik agrim vardi. bugun hicbisey hissetmiyorum. ne olacak bu halimiz test gununun bile gelmesini istemiyorum cok korkuyorum:KK5:

kizlar bugun transferimin sekizinci gunu.surekli belirti ariyorum kendimde.2gun once kasik agrim vardi. bugun hicbisey hissetmiyorum. ne olacak bu halimiz test gununun bile gelmesini istemiyorum cok korkuyorum:KK5:

cnm benimde 7.günüm bende belirti arıyorum kendimde ama yok bişi. sadece karnım çok şiş, eşimle dalga geçiyoruz tüp bebek olunca direk böyle 4 aylık görünümlü göbüşmü oluyor diye.

selam kızlar bnde 21 haziranda transferimi oldum beklemedeyim :) 2 emriyo transfer edildi .. iğneeler mahfeti benii inş çektimiz emege deger halszlik yorgunluk var bide kabızlıkkk başa bela :KK43:( 3 temmuz test gnm bakalım neler olcak inş pozitifi görürümm kızlar ... Allahım hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın ..

Dört temmuz culardan biride benim.birbirimiz lcin dua edelim. Hepimiz hayirli haber veririz INŞALLAH.. ve saglicakla. Hayırla kucağımiza almak nasip olsun onları

bitanem hiç belirti arama.bnm ilk günlerde hiç ağrım yoktu.daha sonar adet ağrılarına benzer ağrılar oldu.şimdi vara ara hala var.senin yapman gereken bol bol dua etmek.kanda test yapsan blki çıkar

Yarın benim kese görme canım bi seviniyorum bir üzülüyorum kafam karisti iyice. Sanki hamile değilim sanki doktor kese falan yok diyecek diye bile düşünüyorum yani :))

hayırlısı olsun canım inşallah..biz de kendimizi mahvettik kaç gündür ağzımız yüzümüz uçukladı anneler dahil..inşallah bundan sonra hep güzel haber alırız artk..

Tuanacım doktorumum yanından geliyorum canım. Benim bugün 9. günüm aslında. Doktora bir gün önce gelsem olur mu demiştim olur demişti( Yarın ilk günüm ya işte eğer izin alsam beni strese sokarlardı kesin. Daha şimdiden aramaya başladılar; geliyorsun demi geliyorsun demi diye.)
11.35 çıktı değerim. Doktor hamilesin dedi. Ama değerin 20 üzeri olsa çok daha iyi olurdu,ama gününden bir gün öncesi de o nedenle birşey diyemiyorum dedi. İçeride yolunda gitmeyen birşeyler olmuşsa eğer kimyasal gebelik olur dedi.Cuma gününe çağırdı. Ben cumartesi tekrar gideceğim sabahtan eğer değerim, 30 lu 40 lı bir değer olursa ne ala. Hamileliğimin devam etmesi ve etmemesi
% 50 % 50 imiş tecrübelerine dayanarak konuştu.Umut verici konuştu ama . Sadece kesin diyemiyor. Ama ben umutluyum.İçimde huzur var şuan. Ve cumartesi gününe kadar hiçbir test yapmayacağım.Hayırlısı ile canım. Bende durum böyle ama ben hamileliğimin devam edeceğinden umutluyum. Aslında teorik olarak hamileyim ama değil mi:)
Benim Ahmet Bey ile konuşurken gözlerim doldu geldi sarıldı hamilesin işte niye ağlıyorsun sıfır da çıkabilirdi dedi. Sağlıklı ise devam edecek , bir problem varsa sonlanacak. Hayırlısı olsun canım. Tabi ki sağlıkla gelsin herşey.

Bu arada doktorumu çok seviyorum. Baba tam baba :)

canim benim gönlünü ferah tut. ayrica doktorunu da acayip tuttum. ne kadar güzel demis. saglikliysa devam edecek diye. sen elini koy karnina ve oksa bebisini. Yüce Rabbim insallah saglikli bir sekilde gelismesini saglar. ben olacagina inaniyorum sende inan.

bana yanıt yazan ark. teşekür ediyorum ama hiç umudum kalmadı arkadaşların ki 5 saniye içinde çıkmış nasip başka elden bişey gelmiyor sağolun kızlar rabbim kimin yüreği annelik için yanıyorsa nasip etsin yinede kan sonucumu yazarım yarın.bu arada tek embrio konmuştu :KK43:((

bes saniye bir anlama gelmez. testin üzerinde bile 5 dakika yaziyor olmali. sonra erken de yapmissin. emin olmak icin git bir kan testi yaptir ama bence senin hamile olma olasiligin son derece yüksek. simdiden hayirli olsun.

gecmis olsun canim zor günler atlatmissin. korkma alttan muayene bebise zarar vermez. bende transferin 5. günü alttan muayene olmustum hemde kendi doktorum yapmisti bir problem varmi diye. gönlünü ferah tut.

kızlar yaa morelim bozuldu benim 5.gün embriyosu konmuştu bana bugun 6.günüm idrar testi yaptım negatif çıktı:KK43:

canım hiç canını sıkma bebeğide üzme bende 6 gun idarra testı yaptım kocaman bır tek çizgi çıktı hiçbir belirtim yoktu hatta eşime dedim kesın tutmadı bak buda ispatı bndeki tek belirti sadece transferden sonra 3 gunu sabah aşırı bı sağ kasığımda agrı olmuştu oda kısa surelı başkada hiçbişey olmamıştı onuda belirtiden saymadım zaten.. annemle ogun dalga geçtim bak bebek yerleşio diye meğersem gerçekten yerleşiomuş ama bebek değil sadece kokskocaman bır boş kese (yani boş gebelik geçirdim düşük yaptım ilaçlarla )çok uzuldum çevremde herkes bebeği olurken neden die kendıme çok sordum isyan etmedım Rabbıme şukurler olsun hep ikizim olsun istemiştim ikitane dondurulmuşum var ve ıkısınıde agustos eylul gbi transfer ettirmeyi düşünüyorum inanıyorumki Rabbim bu kotu gunleri bana ikizlerimi vererek unutturacak olmazsa yine yol devam... bu arada birşeye cevap vereceğim derken hayat hikayemi anlattım :KK1: :KK1: canım hiç canını sıkma ve zamanını bekle ben kan testı yaptırmaya giderken ağlayarak gittim dedimki 8 gunluk seruvenım annelık hayalım bitiyo bugün gerçekleri duyucam dedim sonra pozitif oldu ama yine çok sevınemedım hep içimde bir acaba vardı oda oldu bebek oluşmadı ve düşükle sonuçlandı.. uzulme hersey olacağına varıyor. bu tedavılerın sonunda ben ınanıyorumki hepımız Rabbımın ıznıyle anne olacağız.Rabbım hayal ettırıyorsa demekkı nasıp edecek bizden sabır beklıyor.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbademtedavisi başladı:nazar:
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraşnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezi27 haziran test günü:KK9:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankadatransferi ağustos ayına ertelendi:nazar:
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:6 temmuz test günü:KK9:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğu1.denemetedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştransferi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraş2 temmuz test günü:KK9:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesiyumurtaların gelişmemesinden dolayı tedavisi iptal oldu
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertil1 temmuz test günü:KK9:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorialtedavisi başladı:nazar:
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuz ayında başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtemmuzun başında tedaviye başlayacak:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
53-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanımtedavisi başladı:nazar:
54.tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezikırmızıları bekliyor
55-ahha28morfoloji1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
57-umutturyasamyumurta rezerv yetersizliği2.denemeGata29 haziran test günü:KK9:
58-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
59-edagulHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
60-wildaa
61-chablisss2.deneme dondurulmuş embriyo27 haziran test günü:KK9:
63-xra3.deneme22 haziran test günü:KK9:
64-yrmz8223 haziran test günü:KK9:
65-asasasli2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
66-trkuaz
67-gunesbebekdondurulmuş embriyoHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
68-Gesmaa27sebepsiz infertilite1.denemeizmir irenbe26 haziran test günü:KK9:
69-gul_akmtedavisi başladı
70-karamel86sperm azlığı6.denemeumut hastanesi1 temmuz test günü:KK9:
71-sevilimmm27sebepsiz infertilite1.denemeAnkara anatolia tüp bebek merkeziadetini bekliyor
72-didem_ada25sebepsiz infertilite4.denemeistanbul tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
73-bebegimolsa
74-zeynoderkierkek infertilitesi1.denemeacıbadem eurofertil29 haziran test günü:KK9:
75-gzmliaakay tüp bebek merkezi
76-armaan36sebepsiz infertilite6.denemeanadolu sağlık merkezi
77-bambi34352.denemebahçecitedavisi devam ediyor:nazar:
z

[t[/tr]
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

Kızlar gebelik testi yaptırdım :))))) Sonucum 297,43 çıktı. Hamileyimmmm. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İnşallah herşey yolunda gider keseyide görürüz. Rabbim hepiniz gönlüne göre verir inşallah. Dualarım sizinle :)))))

Kızlar gebelik testi yaptırdım :))))) Sonucum 297,43 çıktı. Hamileyimmmm. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İnşallah herşey yolunda gider keseyide görürüz. Rabbim hepiniz gönlüne göre verir inşallah. Dualarım sizinle :)))))

canım tebrıkler çok sevındım valla :nazar: RAbbım devamını getırır ınşallah...

X