haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arjin bütün sayfaları okudum ama o arkadaşı bulamadım,zaten pek de sesimi duyan olmadı

Canım ben buldum ama arkadaş daha sonra vermeye karar vermiş.Gebeliğinde bir olumsuzluk olursa tekrar lazım olur diye.Kusura bakma.Ben sonradan yazdığını görmemiştim.Eşiyle konuşup fikrini değiştirmiş.sayfa 210 da naz034 nickli arkadaş.

aynı ben de . ailemden de annem babam kardeşlerim biliyor. daha öbürlerine haber vermedim. inşallah hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alırız sağlıklı sıhhatli olarak .

ben de bursa pembe mavideyim doktorun kim benim nevin hanım. Ben de yarın test yaptırıcam

Benim doktorum da Necdet Bey ama takipleri Nevin hanım yapıyor,test sonucun umarım olumlu olur, senin transferin oldu değil mi?Ben sabırsızlıkla transferi bekliyorum, sanırım önümüzdeki haftaya kalacak yumurta toplama falan.

Kızlar ben bugün dayanamadım sabah idrar testi yaptım ilk 1 dakikanın içinde belirgin şekilde çift çizgi çıktı..Sonra eşime dedim kalk gidiyoz test yaptırmaya.Neyse az önce merkezden aradılar transfer gününü saymazsak bugün 8. gün ve değerim 76....zaten tek embriyo konulmuştu 5. gün embriyosuydu...Sanırım HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Sanki rüyada gibiyim.İnanamıyorum...
Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin.Tüm evlat isteyen herkese...

canım hayırlı uğurlu olsun inşalaaahh darısı başımaa dua et bizlere de

Canım hayırlı olsun hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla doğurmayı nasip etsin hepimize inşallah.. Tebriklerrr

hayırlı olsun topik şenlensin:)) gözünüzaydın Rabbim tamamına eriştirsin inşallah...

cnm hayırlı olsun mevlam kucagınada almayı nasip etsin inş..
ne güzerl hegün aramızdan biri hamileyim diyor..darısıda bizlere kızlar.hamişlerin duası kabul olurmuş unutmayınn

hay masallah ne bereketli bir topic burasi. her gün güzel ve hayirli haberler aliniyor. ahha bu göbekler de senin ve bebislerin icin.

Eki Görüntüle 740206 Eki Görüntüle 740207

Allah razı olsun arkadaşlar rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşaallah hep beraber hamile kalalım hep beraber doğuralııııııımmm

ben kimseye demedim daha cnm eşimle ben biliyoz. bizim tüp bebek olduğunu kimse bilmiyo ztn sdc annem ve ablama günüm geçti fln dedim ama ablam habire test yap diye ısrar edip durur kuzum kıyamam eşimin ailesine daha bi kaç hafta daha söylemem kayınvaldem herkese yayar şimdi bu kadar erken herkes öğrensin istemiyorum nazardan korkuyorum:18:
rabbim hepimizi korusun inş

evet cnm .10.gündeyim.sonuç 159,31.inşallah devamı gelir.ya sevinemiyom.ağrılarım var.normalmi.inşallah değerlerimde yükselir.allah herkese nasip etsinnnnnn.

hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin canım benim korkma ben hala geceleri ağrıdan uyuyamıyom rahat bırakmıyo eşşek sıpaları

tebrik ederim melişleriniz göbüşlerinize gelmiş

tşkr ederim yngecim sende abisine güzel bi kız kardeş müjdesini veririsin artık burdan hayırlısıyla

yekzeban hayırlı olsun cnm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

kizkar ben ayagi kalkinca sanki dusucekmis gibi geliyortransferimin ikinci gunu bu arada

Allah tamamına erdirsin inşallah
10 kişi oldu mu bilmeme maşallah
benim de yarın transfer var dua edin arkadaşlar
transfer nasıl yapılıyo can yanıyo mu biraz bilgi istiyorum lütfen

Canım ben transferden sonraki 3. Günü bitirdim.. transferin muayeneden hiçbir farkı yok 5 dakika sürüyor allah yardımcın olsun

hayırlı olsun.benide ekle.yaş29.4.deneme.kayseri acıbadem.tedavi başladı

merhaba arkadaşlar..ben de tüp bebeğe yeni başladım..2 aşılama yaptırdım.tutmadı ..tüp bebek yaptıracakken doktorum erteledi.hsg de tıkanıklık var gibi dedi.histeroskopi yapıldı.şimdi 3.günüm tüp bebeğe başladık.

canım tebrikler haziran ayı hepimize uğurlu geldi 64::aman nazar değmesin bize

kızlar aranızda crinone jel kullanan varmı, ne gibi etkiler yapıyo, benim şuan tahriş olmuş durumda ve sürekli akıntım var bi de kaşıntı..

cnm senin vajinal bölgende mantar olmuş hemen doktoruna danış ilerlerse sıkıntılı olur. ped kullanma sakın sık sık çamaşır değiştir ıslak bırakma çamaşırlarında pamuklu olsun. jelin neminden olmuş olabilir bende kullanıyom ama bende şimdilik olmadı inşda olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…