Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Makyaj aynam bugün bi ürününü yansıta bende tam ustune bu konudan kopyalayıp bildirdim
Ne guzel urunler var alternatif dıyorduk su markaların Çin sevdası bi bitmedi gittin

Heraklia ---- artık physicians formula kirli anlamına mı geliyor. daha önce kindarr ın da belirttiği gibi ve geçmiş forum sayfalarını okuduğumda bu bilgiye ulaştım.
"From 2010 to 2012, the export number of the first three supplier countries accounted for 95.16% of the total import number of Physicians Formula Cosmetics INC.. The top supplier countries are China(70.97 %) , Italy(14.52 %) , Hong Kong(9.68 %)"
görüldüğü üzere türkçe ye çevirmek gerekirse, "2010'dan 2012'ye ihracat yapılan ilk 3 ülke tüm ihracat yapılan ülkelerin %95,16'ya ulaştı. En çok tedarik eden ülkeler ÇİN(%70,97), italya(%14,52),hong kong (%9,68)"
Çin test edilmeyen ürünü ülkesinde kullandırmıyor sanırım, doğru mu? doğru ise makyajayam ve çirkinkadınyokturazmakyajvardır' a bildirmek lazım.

Makyaj aynam bugün bi ürününü yansıta bende tam ustune bu konudan kopyalayıp bildirdim
Ne guzel urunler var alternatif dıyorduk su markaların Çin sevdası bi bitmedi gittin

Makyaj aynam blogu bana dönüş yaptı sitesinde bu yazı yok ve peta listesinde varmış bu marka Çine satılsa peta onay vermez dedi doğurda canım bi yanlis olmasın sen bu yazıyı nereden kopyaladin kuzum

Son düzenleme:
Bu yazıyı ya bu sayfalarda ya da hayvan deneyi yapılmasını reddeden başka başlıkta okudum. du bi bakıyım.
bişi sorcam studio basics markalı makyaj fırçaları sentetik mi acaba? buycosmoda da satılıyor. merak ettim kıllarını.

[sıze=3]flormar fransada deney için para ödemektedir halen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dikkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/sıze]

[sıze=3]crueltfreeciler flormardan uzak durun!!!!!!!!!!!!!!!!!en güncel bilgi!!!! Sahte logo kullanıyor bazı ürünlerinde!!!![/sıze]

AŞKOLSUN,,,,O KADAR CADIMIYIM BEN GÖZÜNÜZDE:) RESMİMİ YÜKLEDİM....TÜM CRUELTY-FREECİLERİ ÖPÜYOM:) gabrini ben de kullanıyorum,sıkıntı yok.....FLORMARDAN UZAK DURUN ARKADAŞLAR!!! ALİX AVİEN,GOLDEN ROSE OK.....SIKINTI YOK BU MARKALARDA....PHYSİCİANS FORMULA TEMİZ DEĞİL....FORUMDA BİRİSİ SORMUŞ..ÇİNE GİDİYO ÇÜNKİ....DEĞİŞİKLK OLURSA ZATEN HABER VERİRİM..SEVGİLER...

kryolan ve bourjois temiz değil.....bi yerde yine biri sormuştu galiba....buarada novocrin markasının durulanmayan tüpteki saç kremini neden bulamıyorum ben? aynı sorunu yaşayan avr mı?

physicians formula petanın listesindeymiş öyle bir şey olsa bilinirdi yabancı vegam bloglarda tanıtıyor çok sıkı takip edenler var duyulurdu dedi makyaj aynam ben temiz değil yazınca sitesine bakmıs çine ihtaç ettikleri yazısını görememiş kısacası kanıt gerekiyor sorgulanıyor doğal olarak
golden rose için de aynı şey geçerli soruyorlar logo yok neye göre cruelty free diye
yardımcı olursan canım soranlara açıklama getirebiliriz biz derahatlıkla

peta abd içindeki ar-ge leri denetliyor oysa ki çoğu üretim maliyetini düşürmek için çin,kore,tayland gibi uzakdoğu ülkelerinde fabrika açmış drumda yada fabrikası abd de olsa dahi,ar-geyi ucuza getirmek için çindeki ar-gecilere para ödemekte.....dolayısyla petanın işlerine pek fzla güvenmem...oysaki buav en azında kolu kanadı daha kısa olsa dahi petaya göre daha katı kriterlerlerle çalışan ve daha kesin sonuçlar sunabilen bir stk....o nedenle açıkcası buava daha çok güveniyorum....örneğin en basitinden; physicians formulaya peta onay verirken ki pf nin çine ihraccatı vardır ve dolayısyla çinde hayvan deneylerine açık kapı bırakır; buav onay vermemiştir adı geçen kozmetik firmasına,,,vs..örnekleri çok.....ha ,,,,,logosuz ürün almaktansa peta logosu olsun en kötü,,kastım budur......kötünün iyisi yani,,,,,ama buav approved buldunuz mu atlayın,kaçırmayın,,,,örneğin;aubrey organics,avalon(AVON DEĞİL!!!!),superdrug vs...

lyssss kocamı boşıyım senle hollanda'ya gidelim, olu olu bence ))
bu arada golden rose de sorun yok mu? alabilir miyiz. dışarda test yaptırmıyor muydu. ben öyle hatırlamışım? sorun yok de havlu çekmecem kaldı boşta :) dolsun. ehe

slm:) teşekkürler,,,clorox deney yapan bir gruptur arkadaşlar....şüpheniz olmasın....hatta sanırım burt'S bees de cloroxa ait,,,,aklımda sanki öyle kamış,,,ya cotynindi ya cloroxın

hollanda da yaşamıyorum canım,,hollanda doğumluyum sadece,,,,türkiyede ikamet ediyorum,,,,golden rose,mevzuatıı uyguluyor şekerim hatırlarsan 11 mart....avcılar da fabrikası,,,,istersen gidip bi görüş,:)),,arkadaşlar dalga neye göre geçiyorsunuz bilmiyorum,,üst düzey firma yöneticileri ile iletişimde olan benim,,,yurtdışı örgütlerle çalışan benim...3 dil bilen benim....sokakta kedi köpek tedavi ettiren benim,,bence dalga geçtiğiniz insanın vasıflarını geçmeden,bu işe yeltenmeyin,,komik oluyoo:) hiç mütavazi olamıcam,,,,ben banlı değildim,,vakit bulamadığım için giremedim siteye,,,bakıyorum da hala en basit konularda bile takılanlarınız var....madem o akdar mükemmelsiniz,,,yabancı makalelerif elan çözebiliyorsunuz,,,,neden ben bir progress göremiyorum çoğu kişide acaba burda,,,,,bu da enteresandır.....

mailime sürekli forumun yazıları düşüyor,,,arkadaşlar çoğu firma konusnda hala hatalısnız,,,vaktim olmuyor,tek tek girip yanıtlamaya...üzülüyorum.....yabancı blogların çoğu doğru değil.....ille yabancı blog takip edecekseniz ki ben bu hanımla konuşuyorum,,,my beauty bunny yi takip edin,,,,,bloggerın adı
jen,,,,mail felan atabilirisniz de,,,döner kendisi,,,abd de tvlere konuk olur bu kadın cf konusunda,,,wampy varnish felan hep yanlış bilgiler geçiyor,,,bu ikisi çok bilinen bloggerdır....wampy yani kelly hep iyi araştırmdan yazıyor...

Estagfirullah lys. çok çekici bir bayansın resimden gördüğüm kadarıyla; seni beğendiğim için yazdım latife olsun diye. senle kim dalga geçmiş, ben anlamadım?

neyse,
tüm alınganlıkları bir yana bırakıp işimize bakalım.
bugun t-shop ta sarıkız markalı saç kremi ve şampuanda tavşan vardı. yine aynı t-shop ta alix avienin bazı fondotenlerinde %50 indirim vardı. anneler gününe özel dedi ordaki hanım abla. yalnız bu tip mekanlarda kendilerini güzellik uzmanı sanıp insana akıl vermeleri yok mu!!! çok bilmiş, yada bildiğini sanan insanlara uyuzum. sırf rencide olmasın karşımdaki diye saf' a yatıyorum.

Şuan kozmedshop sitesinde Golden Rose ürünlerinde indirim var. %30 gösteriyor. acaba anneler gününde gratis ve watsonslarda da mı büyük indirim olacak? tüm bunlar ona mı işaret acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…