Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Dostlar şuan golden rose un kendi sitesinde supershine rujlar indirimde. indirimde birkaç ürün daha var. Ben 212, 223, 225, 226, 230, 232 ve 240 numaralı rujlarını aldım. tanesi 4,90.-TL Benim zevkimle uyuşanlar olursa bu numaralar elinde bulunmalı :)
Bu arada 30.-TL üstü Ups kargo ile kargo bedava.

Son düzenleme:
Kedicikler Golden Rose' un sitesinden alışverişimi yaptıktan bikaç dakika sonra fiyatlar eskiye döndü. yani aldığım rujlar 9.00.-TL oldu :)
millet birden aldı da talep patlaması mı oldu anlamadım :KK70:
şuan sadece bir çeşit ruju indirimde.

RİCA EDERİM! İNGİLTEREDEN İTHAL GELEN VE İNGİLTERE PİYASASINDA TUTULAN BİR BOYADIR....(VEGANLAR KULLANIR) KULLANABİLİRSNİZ HAMİLE DEĞİLSENİZ,,HAMİLEYSENİZ HİÇBİŞİY SÜRMEYİN KAFANIZA ZATEN! öjede gabrini diyorum,,,mükemmeldir,multivitamin serisi muhteşemdir....argesi türkiyededir,,rusyaya bolca ihracaatı var....kendim kullanıyorum,şuan bile tırnağımda var..golden rose,flormar,pastel önerilmez,,yurtdışında argeleri,,,,kesinkes kimse aman efem deney yapmıyorlar demesin....!

Lys bu arada golden rose önermiyordun. Ar-ge lerini Türkiye' ye (İstanbul'a) yeni mi taşıdılar? Hani ayar verirken insanlara dikkatli olmak lazım.
Bunları sen bilmek zorunda değilsin. Ama bildiğini iddia edip ortamı geren de sanırım sensin.
bir kaç ay öncesine kadar bu başlıkta bir sürü duyarlı kişi varmış. benim iş yerimin yer değiştirmesi, düğünüm, balayım falan filan derken girememiştim... şimdi ne olmuş bu canlara. sel mi almış götürmüş?
sözün özü vicdanlı olmak çok çok çoook önemlidir benim için. ama sağlıklı iletişim daha önemlidir. Tatlı dille ikna ediyorum ben insanları başlığımızda konuştuğumuz konular üzerinde. aşağılama, zorlama, bilmişlik taslama yok. yoksa panter emel gibi görünürüz milletin gözünde, aman!

arkadaşlar golden rose yaıyor die emin değilim ama önemli olan yapmıyor olmasından emin olmam..golden rose dan emin değilim o nedenle almıyorum ben..tavşan görene dek almam ya da ikna edici bir açıklama..bakın alix aviene süper oldu bu tavşanları bayıldım her rengini alasım var..

agiva soft markasının kremlerinde de tavşan gördüm diğer ürünlerinde de olduğunu düşünüyorum...

attachment.php

Eklentiler

• $agivaaaaa.jpg
    $agivaaaaa.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 682
alix avien dudak parlatıcısı aldım..728 değil 782ymiş numarası.. rengi pembeye kaçan şeftali ama çok güzel taze bir görüntü veriyor..bu gidişle herşeyim alix olacak..pudram da alix avien terracotta mucize pudrası 01 numara..

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $290420131116.jpg
    $290420131116.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 567
  • $290420131117.jpg
    $290420131117.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 620
superdrug bronzlaştırıcı ürünleri gelmiş watsonslara..

mendil, sprey, krem, pudra

392557_571809032851260_840484794_n.jpg

849363641_378643_img.jpg

16.04.2013 - Solait’ten Bronzlaştırıcı Seri: Cildiniz Güneş Gibi Işıldasın

Solait’ten Bronzlaştırıcı Seri

Cildiniz güneş gibi ışıldasın

Türkiye’de sadece Watsons Mağazaları'nda bulabileceğiniz Solait Bronzlaştırıcı Seri ile güneş ışınlarının zararlı etkilerine maruz kalmadan istediğiniz bronzluğa dilediğiniz zaman kavuşabilir, doğal güneş bronzluğunu teninize birkaç saat içinde taşıyabilirsiniz.

Solait Bronzlaştırıcı seri, içeriğindeki E vitamini ve gliserin ile vücudunuzu nemlendirmeyi sağlar. Farklı ihtiyaçlarınız için farklı formlarda ürünler sunan Solait serisinde; bronzlaştırıcı sprey, krem, pudra ve mendiller yaz gelmeden sağlıklı bronzluğun keyfini yaşamanıza yardımcı olur.

Solait Maxi Bronzer Golden Glow Pudra 22gr: Teninize güneşin ışıltısını ve
bronzluğunu taşır. Pudrayı allık fırçası yardımıyla elmacık kemiklerinizhizasında yanaklarınıza uygulayabilirsiniz.Ton farkı yaşamamak için bronzlaştırıcıpudrayı dekolte ve göğüs bölgenize deuygulayabilirsiniz.

Fiyatı:18,90 TL

Solait 360°Dry Mist Bronzlaştırıcı Sprey 150 ml: Özel formülü sayesinde kolay uygulamasağlar.İçeriğindeki E vitamini ve gliserin ilecildinizi nemlendirmeye yardım eder.Bronzlaştırıcı etkisini 4 saat içerisindegöstermeye başlar.

Fiyatı:17,90 TL

Solait Instant Bronzer Losyon 125 ml: Hızlı, kusursuz ve doğal bronz görünümlübir ten rengine sahip olmanıza yardımcı olur.Açık ve koyu renk seçenekleri vardır.Özel formülü sayesinde kolay uygulanır.İçeriğindeki E vitamini ve Aloe Vera ilevücudunuzun nemlendirir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Paraben ve DHA içermez.

Solait Instant Bronzing Köpük 150 ml: Hızlı, kusursuz ve doğal bronz görünümlübir ten rengine sahip olmanıza yardımcı olur.Özel formülü sayesinde kolay uygulamasağlar.
E vitamini, Aloe Vera ve gliserin ile vücudunuzun nemlendirir. Dermatolojik olarak test
edilmiştir. Paraben ve DHA içermez.

Fiyatı: 17,90 TL

Solait Tinted Bronzing Jel 150 ml: Hızlı emilir ve kolay uygulanır.Açık ve koyu renkleri vardır.Hızlı bir bronzlaştırıcı etki içintasarlanmıştır.Birkaç saat içerisinde doğal
bronzlaşmış görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki Aloe Vera, Gliserin ve
E Vitamini ile cildinizi nemlendirmeye yardımcıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Paraben içermez.

Solait Self Tan Mendil 20 adet:
Güneşsiz bronzlaştırıcı mendillerdoğal bir bronzluk yaratır.İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserinile cildinize yumuşaklık kazandırır.Mendillerin bronzlaştırıcı etkisibirkaç saat içerisinde ortayaçıkmaya başlayacaktır.Tüm cilt tipleri için uygundur.

Fiyatı:4,99 TL

Solait Self Tan Corrector Mendil 10 adet: Güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler ile
yüz ve vücutta oluşan istenmeyen koyu rengi gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Fiyatı:2,99 TL

Güzelliğiniz ve kişisel bakımınız için aradığınız herşey Watsons Mağazaları'nda.

arkadaşlar golden rose yaıyor die emin değilim ama önemli olan yapmıyor olmasından emin olmam..golden rose dan emin değilim o nedenle almıyorum ben..tavşan görene dek almam ya da ikna edici bir açıklama..bakın alix aviene süper oldu bu tavşanları bayıldım her rengini alasım var..

agiva soft markasının kremlerinde de tavşan gördüm diğer ürünlerinde de olduğunu düşünüyorum...

attachment.php

agiva markasının yüz temizleme mendili de var tavşanlı.
Bu arada down under naturals kanada menşeili bir marka. benim şuan şampuanlarımdan biri bu markanın yeşil kaplısı. dün t-shop ta kocamannn şampuan ve kocamann duş şellerini gördüm :) 1 lt şampuan 14 lira idi. duş jelide epeyce büyüktü. aynı zamanda banyo köpüğü herhalde. çok bilmiş hanım kızımız ürünü tanıtmaktan ben ürüne doğru düzgün bakamadım. down' un aynı zamanda saç serumunu kullanıyorum. saçlarım yanıktı boyadan. benim kurtarıcım oldu. çook memnunum. down under naturals selen kozmetik tarafından ithal ediliyor. argan yağlı şampuan saç kremi ve maskelerini çok merak ediyorum. anneler gününde indirime girerse watsonslarda var ve almayı düşünüyorum inş.
yarın geleneksel tavşan günüm, kolaçan etmeye devam edeceğim, merkez.
aklımda iken...yarın büyük su kaplardan kestiğim ped şişe kaplarını yol kenarlarına başıma bi iş gelmezse, marjinal bir insan gibi yerleştireceğiz.

Tövbe tövbe :) neyse Bencede işimize bakalım canım
Watsons alix de 8 Mart'a %50 indirim yapmış bakmak lazım anneler gunünde gratis de varmıydi alix avien benim gratis mahaz bana urun ayırıyor ona göre ayırayım hatırlamadım simdi yoksa watsons yoluna düşücem :)

Kızlar tavşanlı ürünlar var diye bir tüketim çılgınlığına girmiş gibiyiz sanki. Birşeyin üzerinde sıçrayan tavşan gördüğüm zaman alıp stokluyorum. Ne ara tüketeceğiz bunları? Tarihleri geçecek. Sizi bilmem ama bendeki vahim duruma ulaştı ve kendi adıma iyi birşey değil. Biri beni durdursun:KK37:

Son düzenleme:
agiva markasının yüz temizleme mendili de var tavşanlı.
Bu arada down under naturals kanada menşeili bir marka. benim şuan şampuanlarımdan biri bu markanın yeşil kaplısı. dün t-shop ta kocamannn şampuan ve kocamann duş şellerini gördüm :) 1 lt şampuan 14 lira idi. duş jelide epeyce büyüktü. aynı zamanda banyo köpüğü herhalde. çok bilmiş hanım kızımız ürünü tanıtmaktan ben ürüne doğru düzgün bakamadım. down' un aynı zamanda saç serumunu kullanıyorum. saçlarım yanıktı boyadan. benim kurtarıcım oldu. çook memnunum. down under naturals selen kozmetik tarafından ithal ediliyor. argan yağlı şampuan saç kremi ve maskelerini çok merak ediyorum. anneler gününde indirime girerse watsonslarda var ve almayı düşünüyorum inş.
yarın geleneksel tavşan günüm, kolaçan etmeye devam edeceğim, merkez.
aklımda iken...yarın büyük su kaplardan kestiğim ped şişe kaplarını yol kenarlarına başıma bi iş gelmezse, marjinal bir insan gibi yerleştireceğiz.

İyiki hatırlattın canım ya..ben de bi imza kampanyası başlatmak niyetindeyim sizlerden de fikir almak istedim..
kampanya şube önüne su koyma kampanyası..operatörler (turkcell, vodafone avea), kargo şubeleri (mng, aras, yurtiçi, sürat), market zincirleri (dia sa, bim, şok, migros, carrefour sa, a101, ucz ) gibi yurt çapında mümkün olduğunca dağılmaya çalışan markaların şubelerinin önüne bir kap su koymak..neden zincir, çünkü yayılma politikası izliyorlar..şimdi desek ki evinizin önüne koyun, koyan olur koymayan olur, belediyelerden istesek zaten koyduk çalışma yaparız der geciktirirler..ama bu şekilde bir kampanyayla birsürü hayvanın yaz boyunca susuz kalmasının önüne bir nebze olsun geçmiş sayılırız gibi bir düşüncedeyim...daha çok noktada suları olmuş olur..ki zaten turkcell ve ipragaz geçen yaz kap dağıtmışlardı..şimdi kendi şubelerinin önüne koymayalarını isteyeceğiz..ne dersiniz? sizce nasıl olur? aklınızda başka zincir şubeler var mı kampanyaya dahil edebileceğimiz?

Tövbe tövbe :) neyse Bencede işimize bakalım canım
Watsons alix de 8 Mart'a %50 indirim yapmış bakmak lazım anneler gunünde gratis de varmıydi alix avien benim gratis mahaz bana urun ayırıyor ona göre ayırayım hatırlamadım simdi yoksa watsons yoluna düşücem :)

o yüzde 50 indirimden pudramı almıştım..yoksa alix uçmuş fiyat olarak..satılıyor diye aşırı zam yapmak hoş değil.. dün watsons kataloğuna baktım netten pek kampanyası yok anneler günü için..gratise birazdan bakarım...bu arada evet hem gratiste hem watsonsta alix avienin ürünlerini bulabilirsin...

arkadaşlar bugun bir yere girdim, parfümeri tarzı bir yer. orda bir ıslak mendilde ve başka bir markanın kadın vucut spreyinde tavşan vardı :) acaip bişi ama kaplar önceden tavşanlı basılmaya başlıcak yakında :KK70: çok şaşırdım. ama olsun ses getirmişiz ki koyuyorlar. eğer test yapıp koyuyorlarsa da tüketiciyi yanıltmaktan davalar açılır tazminat vs. dediğim gibi sonra gelirler hayvan barınaklarına. yani sözün özü bir yola girdik hayrolsun.
alix avien anti ageing fondoteni çıkmış, 26 lira mı neydi. ve fakat tavşan yoktu :S yeni gelmiş ürün. sizlerde biliryorsunuz anti ageing ürünleri hayvan testlerinden geçiyormuş. ben çok tedirgin oldum. çübkü artık bütünnn ürünlerinde tavşan varken bunda neden yok. ve yeni üretildi. işkillendim. sizlerde bakar mısınız alix' in400 lü numaraları fondotenleri.

İyiki hatırlattın canım ya..ben de bi imza kampanyası başlatmak niyetindeyim sizlerden de fikir almak istedim..
kampanya şube önüne su koyma kampanyası..operatörler (turkcell, vodafone avea), kargo şubeleri (mng, aras, yurtiçi, sürat), market zincirleri (dia sa, bim, şok, migros, carrefour sa, a101, ucz ) gibi yurt çapında mümkün olduğunca dağılmaya çalışan markaların şubelerinin önüne bir kap su koymak..neden zincir, çünkü yayılma politikası izliyorlar..şimdi desek ki evinizin önüne koyun, koyan olur koymayan olur, belediyelerden istesek zaten koyduk çalışma yaparız der geciktirirler..ama bu şekilde bir kampanyayla birsürü hayvanın yaz boyunca susuz kalmasının önüne bir nebze olsun geçmiş sayılırız gibi bir düşüncedeyim...daha çok noktada suları olmuş olur..ki zaten turkcell ve ipragaz geçen yaz kap dağıtmışlardı..şimdi kendi şubelerinin önüne koymayalarını isteyeceğiz..ne dersiniz? sizce nasıl olur? aklınızda başka zincir şubeler var mı kampanyaya dahil edebileceğimiz?

o yüzde 50 indirimden pudramı almıştım..yoksa alix uçmuş fiyat olarak..satılıyor diye aşırı zam yapmak hoş değil.. dün watsons kataloğuna baktım netten pek kampanyası yok anneler günü için..gratise birazdan bakarım...bu arada evet hem gratiste hem watsonsta alix avienin ürünlerini bulabilirsin...

bulunduğum ildeki bulunduğum mahalle bu anlamda çok duyarlı. çoğu evin duvar kenarında su kabı var. yoğurt kabı yani :) belediye de anons geçti geçen yıl. evinizin işyerinizin yanlarına su kabı koyun diye. yerel yönetimlerin ne kadar önemli olduğunu anladım. her şey asfalt yapmak değil. çok basit bir şey ama benden tam not aldılar.
yalnız yan binamızda bir adamın karısı yoldaki bizim beslediğiniz (eşimle sabahları mamalarını veriyoruz) köpeklerden korkuyormuş!!! korktuğu köpekte sağır ve belediye tarafından küpeli. belediyenin kısırlaştırdığı aşılı bir köpek yani. karşımızdaki inşaatın bekçisine söylemiş; bu köpeği öldürücem karım korkuyor diye. o da; burada karşımda öldürmezsen erkek değilsin demiş. ben duyunca delirdim tabi, kimi öldürüyormuş diye. şimdi karısını benim öldüresim var. bazı kadınlarda pek bir hanım oluyorlar. hani saldırgan bişi olsa korksun ama köpek zaten korkak. bize bile zor alıştı. kaldı ki sokaklar onların yaşam alanları, bir köpek sokakta var ise hırsız arsız giremez oraya. off dertleniyorum, her sabah kontrol ediyorum köpeği.

Bodrum Migros'ta gördüm ben bunu su ve mama yeri yapmışlar otoparkın oraya tabela asmislar bii kap su mama diye suyu kendileri koyuyor markete alis verise gelenler mama alıp oraya koyuyor kopekler orda yatıyordu ezberlemeler orayı mutlular kimsenin bsy dediği yok mama getirip sosis fln yemek getirip koyanlarda vardı Migros'u cok takdir ettim bu konuda zatn Bodrum'da her esnaf kapısının önüne koyuyor her esnafında kapısında bi Kopek var keske Ankara'da oyle olabilirse marketler kabul etmeyecekti kopekler rahatsızlık verir müşterimiz kaçar rahatsız olan sevmeyen gelmez alis verisi keser diye bence bu olur çunku sadece parayı düşünen bi milletiz ne yazık ki

İstanbul'da bası karakollar bakıyor besliyor karakolun köpeği yapıyor hatta karakollar olabilir böylelikle polislerde sıcak bakmaya baslar bence

$image.jpg vegan olması test edilmediği anlamına gelir mi arkadaslar
Rossmanda satılıyor

Eki Görüntüle 703975 vegan olması test edilmediği anlamına gelir mi arkadaslar
Rossmanda satılıyor

Ecover markasının sivrisinekler üzerinde deney yaptığı için vegan sertifikasını alamadığını duydum..veganlık sert vejeteryanlık yani hayvansal,hayvandan gelen hiç birşeyi tüketmemek..ama işte bu noktada kesin konuşmalı mı bilemiyorum..

attachment.php

henüz aratmadım ama golden rose ile ilgili şunu hatırlıyorum..erkul kozmetik in hayvanlar üzerinde test yapmak için bütçesi olmaz diye düşünmeyin denmişti sanırım..ama emin değilim konu içinde aratıp tekrar yazarım...

WATSONS' TA BU AY (29 MAYIS SON GÜN)

1- SOLAIT GÜNEŞ KORUYUCU ÜRÜNLER %20 İNDİRİMLİ

wat_0706.jpg

849363641_378643_img.jpg

t_85278dab23.jpg

yüz için spf li kremide varmış ondan almayı düşünüyorum

2- SOLAIT GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI ÜRÜNLERİNDE (KAHVERENGİ SERİ) İSE 1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASI VAR

solid%2Bwatsons.jpg

dün gittiğim bi watsons şubesinde şu pudrasından sadece 2 tane kalmıştı

200937_l.jpg

solait-self-tan-range.jpg

3- SUPERDRUG IN TRAJ JELİ VE TRAŞ KÖPÜĞÜ GELMİŞ..JEL 6, KÖPÜK 5 LİRA

(resimlerini bulamadım bulunca eklerim)

4- SUPERDRUG TRAŞ ÖNCESİ VE SONRASI LOSYONLARI 8 LİRA

443580_l.jpg
287050_l.jpg

5- SUPERDRUG BAY- BAYAN DEOLAR 3' ER LİRA

watsosn-superdrug-indirim-mayis.jpg

192119.jpg
c508e26f88306ed9f51b73eec50c68e8.jpg

2_12683_5160.jpg

6- TÜM SELESTA KATI SABUN ÇEŞİTLERİNDE 1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASI VAR.

Selesta-Life-Geleneksel-Zeytinyagi-Sabunu-170gr__60923402_0.jpg

(katı sabunlarında tavşan var mıydıhatırlayamadım)

selestada tavşan vardı sanırım. geçen baktım. dalanın yüz sabununu kullanıyorum çok da memnunum. ama selesta' yıda deneyebilirim.

alix avien ' in bronzlastirici pudralari cikmis..3 rengi var..kocaman..arkasindada kocaman tavsani var..baktim ama uretim tarihini goremedim.gorevli bayana sordum tam bilmiyorum ama yeni cikti dedi..kocaman tavsani var....

Makyaj temizlemek icin bebak in aci badem sutunu aldim..aslinda superdrug bebek sampuaniyla yikayip sonrasinda bunla silcem nemlendiriyor da.. Ama dikkatli kullanmak lazim gozenekleri genisletebilir..ayrica kil koklerini besledigine dair bir rivayet var amma kocaman da tavsani var..eklerim sonra smdi cepten giriyorum..bu arada bebak in turuncu ambalajli bir urunu var gunese karsi bir urunmus..havuc yagi ve kakao varmis sanirim..gunes urunu olarak kullanilabilir..

Her gratiste alix avien bulunmuyormus yeni fark ettim..carousel bakirkoydekinde var mesela ama bakirkoy meydandakinde yok.. Ilginc..

Gratiste valentina by kejal urunlerindeki "finished products" bitmis urunler hayvanlar uzerinde denenmemistir ibaresini paylastik..ama bir de treffina markasi var..birbirine karistirmamak lazim..treffinalarda against animal testing yazili tavsan logosu var..zaten arkasini cevirip baktiginiz da hemen gorursunuz..hayvanlar uzerinde teste karsiyiz diyorlar..

Down under naturals in argan yagli serisi cikmis..sac maskesi,kremi sampuani vs varmis tavsani da kocaman..bugun gordum..alicam en yakin zamanda..

Bu arada şubenin onune su koy kampanyasina metro gros market ve veteriner kliniklarinide eklemeyi dusunuyorum..veterinerler sart zaten..

X