Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

siz Ankara'da yaşıyordunuz değil mi?Allığı nereden aldınız?

Bir tek goz kremi var bnin bildigim superdrug un onda mk pırıltı varmış bende deneyim o zaman
Bende anneler gunünü bekliyorum gratisden daniel la rocheydo sanırım onun kremininalmayi düşünüyorum
Sora en son gelen buav Logolu f pirrre mı pirrre f mı onun maskelerini fln alıcam inşallah indirimde :)

inş. canım. anneler günü için ben de birkaç ürün belirledim kafamda. bu arada o aldığın allık mı yüzünde koyu durdu?

inş. canım. anneler günü için ben de birkaç ürün belirledim kafamda. bu arada o aldığın allık mı yüzünde koyu durdu?

Rapsodi cok koyu durdu bileğimde denediğimde guzel ama yüzümde resmen kahverengi durdu değiştirir inşallah cok tozunu bi de

Çok sağolun.Haftasonu bakmak lazım şeftali rengi varsa süper olur.
ARKO deney yapan firmalardan birine ait.Dikkatli olun.Unilever ya da herhangi bir marka.Arkasına bakınca anlarsınız.

ARKO deney yapan firmalardan birine ait.Dikkatli olun.Unilever ya da herhangi bir marka.Arkasına bakınca anlarsınız.

Canım ARKO evyapın. activexten ötürü bu markadan soğumuştuk.ama Türk malı tabiki. Diğerlerinin yanında pür-ü pak kalır. asla unilever P&G loreal vs almam. asla.
bu arada az önnce watsonstan güneş koruyucu 50 spf yüz kremi (17 lira) ve güneş koruyucu vucut kremi (200 ml 29 lira) aldım. gelirken sürdüm. kollarımda alerji çıkıyor kaşınıyor normalde. beni çok rahatlattı, yağlı değil ve vucudu nemlendirme özelliği var.

Watsonsun kataloğunda superdrug erkek traş köpüğü ve jelini görüyorum, hemde çok uygun fiyata. biri 5 biri 6 lira. ama bizim watsonsta yok. sizler de bi bakar mısınız sizin watsonslara var mı imiş? hem sevindim superdrugın var diye, hem bulamadım üzüldüm

Enişte bey kızdırma heraklia yı

Nyx in şeftalisini alacaktım bende tester yok denemedim riske girmedim ama onuda alcam cok guzel bi seftali
canim ben bakıyim eğer senin oldugun ilde ki watsonsa yoksa Twitter Dan yaz hemencvap veriyorlar stoklarını düzenliyorlar

Watsons 8 yasına girmiş bugünden başlayıp 1 mayıse kadar kendi markalarında superdrug da var icin de %30 indirim var kaçırmayın alacaklarınız varsa
Ayrıca kızlar 8 Mart da watsons superdrug ürünlerinde indirim yapmışsınız yüzde kaçtı hatırlayanınız var mı anneler gunünde yapılmasını bekliyorum bende

Watsons 8 yasına girmiş bugünden başlayıp 1 mayıse kadar kendi markalarında superdrug da var icin de %30 indirim var kaçırmayın alacaklarınız varsa
Detaylı markalari sitesinden bakın kızlar
Ayrıca kızlar 8 Mart da watsons superdrug ürünlerinde indirim yapmışsınız yüzde kaçtı hatırlayanınız var mı anneler gunünde yapılmasını bekliyorum bende

Flor mar mı golden rose mu hangisini bi marka almıştı almayın diyordunuz kızlar Golden rose bi objesini beğendim de soruyum dedim gerçi flor marinda beğendim eğer yapıyorlarsa almiycam

Flor mar mı golden rose mu hangisini bi marka almıştı almayın diyordunuz kızlar Golden rose bi objesini beğendim de soruyum dedim gerçi flor marinda beğendim eğer yapıyorlarsa almiycam

Flormarın yarısını deneyci yves rocher aldı. golden rose de sanırım yurt dışında test yaptırıyor. gloden rose ve flormarı boşver. alix ten ya da pastel den al. gabrini rapsodi golden lady ojede seçenek fazla :)

catherine arley' in terracotta allığındaki tavşan (audreyinsekerleri.blogspot' tan alıntıdır.)

bu hafta denk gelip çektiğim catherine arley' in tavşanlı ikili allıkları. Fiyatı 4.5 tl 'ydi alsaydım bir tane diyorum ama denemeden alamıyorum zamanım da azdı alamadım..birdahaki sefere artık

Bu ürünlerin üretim tarihi yazmıyor üstlerinde değil mi? sadece açıldıktan sonra 12- 36- 60 ay kullanılabilir logoları var..bir resme denk geldim nette yine aynı ürün ama hem tavşan logosu eklenmiş hem de 60aya çıkarmışlar kullanılabilrlik süresini..ama ikisinin üretimi arasında ne kdr zaman var bilemiyorum.. son kullanım tarihi 2015 yazanlarda var sanırım...aşağıdakinde 2014 yazıyor (sebnemindunyasi.blogspottan alıntı)

işte bahsettiğim ojeler.. alix avien ' in tavşanlı ojeleri.......

bugünleri de mi görecektik :)

yine denk gelip çektiğim tavşanlı makyaj temizleme mendilleri...flormar, golden rose ve farmasi markalarına ait...flormarı siz diyene kdr bilmiyordum..yaptığından şüpheleniyordum ama yves rocher le ortak vs olduğunu bilmiyordum...(ama ürününü de almıyordum)

Eklentiler

• $c.arley allık.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 305
  • $220420131033.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 352
  • $220420131034.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 304
  • $c.arley.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 311
  • $250420131068.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 239
  • $250420131072.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 238
  • $230420131036.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 255
  • $FARMASİ.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 248
  • $FLORMAR.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 284
  • $GOLDEN ROSE.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 243
superdrug traş jeli ve köpüğünü aldım, kasada %33 indirim oldu. zaten 11 lira tutuyor puanlarımla ödedim :)
bugün koşun watsonslara. superdrugun bb kreminini seviyorum. lightını kullanıyorum.
ama göz kremi yoktu. twit attım cvp gelmedi.

ben de alix avien' in dudak parlatıcılarından alıcam..watsons ta bu ay (1 mayıs son gün) %20 indirimliymiş broşüründe gördüm..728 favorim oldu, 725 ondan daha açık renksiz...728 ise şeftali tonu çok güzel tavsiye ederim...

Dostlar Çin'de üretilen kozmetiklere çok dikkat etmemiz gerektiğini bir kez daha anlıyorum. gratiste satılan ve Türkçesinde "hayvanlar üzerinde test edilmemiştir" diye çevrilen bir ürünün İngilizcesinde "finished product" şeklinde yanıltmaca yapmışlar. yani "son ürün(bitmiş)" hayvanlar üzerinde test edilmemiş. içerikler bal gibi de test edilmiş. zaten son ürün test edilse ne olurr edilmese ne olur. ürünün adı "valentina by kejal - robyem göz farı"
dün gördüm sayfaları incelerken dikkat!

Bu arada uzun zamandır aklımda, şimdi paylaşmak isterim.
başlığı açan dostumuz princess7 çok güzel bir metafor yapmış :)
marKANı kENDin derken "KANA SON VER" mesajını veriyor. hayvansever vicdanlılar zekidir tezimi doğruluyor. aptallar böyle olmaz.

ben bunu fark etmemiştim heraklia..hatta far ihtiyacım vardı ondan alayım diyordum..iyi ki söyledin..

dediğin gibi finished products diyor...türkçesindeyse bu duruma ait tek kelime yok..

bu arada gratis' e yeni gelen ve watsons' a da gelecek olan aussie markası p&g' ye ait bir marka ne yazık ki.. o nedenle

uzak durmak gerekenler listesinde...

Eklentiler

• $24092012615.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 248
  • $aussie.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 232
Flormarda beğendiğim renkleri pastel de yapmış bugün girim oradan alacağım
Canım makyaj temizleme mendili arıyorsan superdrug markasının var watsonsa buav Logolu hemde şimdide indirim var hemen al derim 4.30 du oyayı ben aldığımda %33 indirim var

Bende bb kremini kullanıyorum superdrug vazgeçilmezim oldu Twitter adresini öğrenebilirmiyim canım birbirinize ordan da yardımcı oluruz
alix abonede mı %20 indirim var ben watsons a yazdım anneler gunünde superdrug ve alix abonede %50 inirim bekliyoruz diye bakalım ne olacak RT etmişler twitti yapma olasiligi cok yüksek

dostlar aramızda benim gibi vejetaryen olanlar için SOLGAR markalı tabletler var. bunlar şu şekilde;
1) 750 mg 100 tablet çoklu vitamin (b12, a vitamini) protein desteği (cildi ve saçı güzelleştirdiği söyleniyor) "SPIRULINA" (VEJETARYEN VE VAGANLAR İÇİN UYGUN)
2) 25 mg DEMİR takviyesi. "GENTLE IRON" (vejetaryen ve veganlar için uygun)
3) 100 mg omega-3 takviyesi. "VEGETARIAN DNA". vegan ve vejetaryenler için uygun.
fiyatları biraz fazla ama takviye olarak alınabilir. ete vereceğimiz parayı buna verdiğimizi düşünebiliriz. ben öyle yapıyorum.
sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…