Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

orijinal sıçrayan tavşan yani leaping bunny, BUAV'ın. temiz ürünler listesinde göremedim. büyük ihtimal farklı bir logodur.

ama bu sabuna bakayım. sabunum bitmek üzere

Urtekram diş macunumda da bulunan iki yanında minik yıldızlar olan sıçrayan tavşan logosu. Altında da "not animal tested" ibaresi bulunuyor.

Canım ben bu üst markaları ilk defa duyuyorum alınmasın yapıyor diyorsunuz bende bugün bakmışken göremedim birde buav sitesine girdim orda listeyi bulamadım Lys nin diğer yazdıklarını okumadığım icin sorguladım direk olarak ben bunların alt markalarını bile bilmiyordum burda öğrendim
Chanel ilklerden yapmıyor diye duydum O'dan araştırım
Arkadasın dediği gibi aklıma da kıyafet olayı hic gelmedi hep kozmetik olarak duydugum icin gerçi ben yapmasa bile almam ürünlerini cok pahalı çunku ama arkadasın dediği doğru kurk kullandığını duymuştum siz hatırlatıkca bende bilgileniyorum Sagolun
Lush Dan skin drink nemlendiricisini önerdi çalışan bana bugün aldım aksam sürdüm Allahim o nasıl koku kusucam balıkli yumuryk Kopek maması gibi yarın gidip değiştirmeye çalışacam burnuma geldikçe kusacak gibi oluyorum
Ben celestia olanı almak istedim erkeklere yönelik daha cok dedi kız bunu verdi yarın onun kokusuna bakicam onu alırım artık
Kızlar cok cok acil gunes kremi lazım cruelty free olan
Lazer yaptırıyorum cok lazım gerçi benim cildime surekli gereklimiymis araştırmadayim

Babe nin fotosunu bulmuştum bir blogdan tavşan vardı dün paylaşmıştım biliyorsunuz
Bugün baktım logo yok kutuda almadım yani oda yas çıktı ama kadın vardı Aaa nasıl yok oldu oda bioderma la rochay bilmem ama bunda vardı dedi murad gibi Buda dedi bilgili bi kadındı
Niye logo yok anlamadım valla

daha once paylasildi mi bilmiyorum soyle de bi liste buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konu içerisinde arama yapınca dermalogica ve solenta marka güneş kremlerinden bahsedilmiş,buav ın sitesinde göremedim.
Bunun dışında ben kullanmadım ama yine burda yazıldı superdrag ve ersağ ın güneş kremleri var.
Susam yağınında(soğuk pres olmasına dikkat edelim) doğal güneş koruyucu etkili olduğunu okumuştum,araştırılabilir

Son düzenleme:
gsmlee, superdrug'ın güneş ürünleri var dendi, ona bak istersen...

Superdrug gunes koruyucu yok artık watsons da
Digerine bakicam teşekkür ederim

gsmlee, superdrug'ın güneş ürünleri var dendi, ona bak istersen...
Canım artık yok sanırım çunku ben her gittiğimde bi eleman var benle ilgilenen o bıkıyor artık superug ne getirdiyse bana gösteriyor hic göstermedi gunes ürünü yinede sorarım teşekkür ederim
Buav listesine ben siteden bulamadım beceremedim
Bana link atabilirmisin ozel mesajla rica etsem canım

Bugun watsonstan superdrug ın yüz temizleme köpüğünü, yüz nemlendiricisini, toniğini ve yüz temizleme jelini aldım. ve dalan ın tekli sabununu aldım. çok sevdim. çok iyi temizliyor. jel dışında hepsini kullandım memnun kaldım ilk izlenimleri iyi yönde. bir de roxy sıvı sabunu aldım büyükçe. dalan firmasına ait. tavşan yoktu, 2-2,5 lt sanırım. dalan firması diye aldım.

burda bir yanlışlık var bence.TAVŞAN LOGOSU değil, Hayvanlar üstünde test yapılmaması zorunlu hale getirilmeli.
bu isin iki cozumu var biri bu testleri yapan firmalari boykot ederek bu testlerden vazgecilmesini saglamak, ikincisi devletin bu testlerin yapilmasini yasaklamasi.hayvanlar icin ölüm yasalari cikaran hukumetin bunu yasaklamasi su an uzak bi ihtimal sanirim.bari logoyu zorunlu hale getirsinler de hangi urunu alip almayacagimizi bilelim.
Bu arada Avrupa Birliginde testler yasaklanmis diye duydum.Belki AB uyum surecinde bi gelisme olur bu konuda ulkemizde.

yararli olabilcegini dusundugum icin paylasmistim,cok da arastirmadim kaynak olarak.
Bu Cin in hayvanlara yapmadigi zulum yok,detaya inmicem ama baliklari falan cooook ilginc yontemlerle pisirdiklerini gormustum bikac sene once.Keske milyarlarca degil de 3-5 kisi olsalardi

burda bir yanlışlık var bence.TAVŞAN LOGOSU değil, Hayvanlar üstünde test yapılmaması zorunlu hale getirilmeli.

Konumuz içerisinde konuşuldu diye hatırlıyorum.
Türkiye de hayvanlar üzerinde test yapmak yasak sadece üniversiteler bu yasak kapsamı dışında.Hatta bu nedenle kimi firmaların üniversitelerle çalıştığı ve üniversiteler aracılığıyla deney yaptırdığı konuşuldu.
Yanlışım varsa eğer bilgisi olan arkadaş düzeltsin lütfen.

Kızlar ben göz makyajımı badem yağı ile temizlemeye başladım.Kk okumuştum.Göz kalemini çok rahat çıkartıyor,aynı zamanda kirpiklerde besleniyor .Tüm yüze denemedim tüylenme falan yapar diye.Denemek isteyenler olabilir diye yazdım tabi iyi bir marka ve soğuk pres olmasına dikkat arkadaşlar.
Hem doğal hem de cf ürün var mı yüz için?

9.90 tl den 6.90 tl ye inmiş superdrug ürünleri. onu yazmayı unutmuşum.
Canım aldıklarının fotolarını koyabilirmisin sana zahmet ben Ocak ayında Ankara ankamal de ki watsonsdan superdrug in yüz temizleme jelini aldım yesil gibi kabi hic köpüğünü göstermedi nemlendirici vardı oda kirişiklik icin dediniz Olgun ciltler icin söze uygun degil dedi bende sordum bana göre var mı diye artık getirmiyorlar goz kremide vardı gelmeyecek krem serisi dedi keske gelse
Senin aldığın hangi watsons hangi sehir
Ankara'da en büyük ankamal watsons hiçbir sey yok sorsan getirilmeyecek diyorlar sınır oluyorum

Canım soğuk pres dediğin ne bilmiyorum ama ben
Goz temizleme bebak acı badem sütü
Makyaj ve banyoda fln yüz temizlemeye watsonsda asılan superug markasının yüz temizleme jelini kullanıyorum memnunum 8.90 di fiyatı
Doa kozmetigin de yuz temizleme jeli var ayrıca istersen

Watsonsa Twitter Dan yazdım superdrug gunes urunleri gelecek mı dedim Mayıs ayında gelecekmiş yupp yupp cok sevindim
Ayrıca çirkin kadın yoktur az makyaj vardır blogunun sahibi de cf li urunler kullanıyor kendisine danıştım gunes kremini
Bana jasön ve audrey alabilirsin dedi
Bir de murad markasını
Jasön baktım yüz icin değilde vücut icin var internet de 36 lira
audrey icin haniz bakmadım
Murad her zaman oldugu gibi pahalı 100 lira oda %20 inmiş fiyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…