Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

babe hiçbir listede denk gelmedim, cf olduğu kesin mi ki?

bloglarda herşeyi söylüyolar zaten, ben pek sanmıyorum canım.
canım tavşan logolu ben eklemeyi unutmuşum fotoyu sabah erken kalkıcam bunları araştırcam diye beynim döndü tabi :)
biodermada la rochay da fln logo yok bu marka onlarla aynı düzeyde hatta dermotologların önerdiği bir markaymış hamilelere fln çatlaklar için bebekler için ürünleri var
onlardan almaktansa bunu almak daha mantıklı logoyu da basamazlar değil mi öyle kendileri ?
Eki Görüntüle 677731 $babe_güneş koruyucu_yüz kremi_spf50+.JPG

edit: fotoğraf bakımlıyım bakımlısın bakımlı blogundan alıntıdır

Son düzenleme:
cruelty free markalardan başarılı yüz nemlendiricisi arıyorum.hala ne alacağıma karar veremedim:44:

canım lush a bak derim sonra gratis de satılan danielle laroche var
babe ürünleri var yeni buldum bende

Son düzenleme:
softemin güneş ürünlerini bulamadım ineternetten de bulamadım kendi sitelerinde bile güneş ürünleri yok

Aseton almam lazım kızlar siz ne kullanıyorsunuz aseton olarak

Aseton almam lazım kızlar siz ne kullanıyorsunuz aseton olarak

Ben şalale kullanıyorum tavşanı yok fakat Uni markasına(temizleme mendili-ıslak mendil gibi ürünlerinde tavşan var,forumda da konuşuldu) ait olduğundan onu aldım.

Son düzenleme:
Ben şalale kullanıyorum tavşanı yok fakat Uni markasına(temizleme mendili-ıslak mendil gibi ürünlerinde tavşan var,forumda da konuşuldu) ait olduğundan onu aldım.

Bende hep şelale kullanıyorum aslında ama bsy görmeyince şüphe ettim uni markasına ait olduğunu bilmiyordum cok teşekkür ederim aldığıma devam ediyim o zaman :) kavanozda Süngerli olanı kullanıyorum memnunum $image.jpg

Coty grubu petanin yapanlar listesinde yok
Chanel de yok hatta sonra kindar arkadasın dediği marka grubuna baktım oda yazmıyor bunlar buav in sitesin demi yazıyor ben buav sitesinde yapanların listesini bulamadım

Chanel de yok hatta sonra kindar arkadasın dediği marka grubuna baktım oda yazmıyor bunlar buav in sitesin demi yazıyor ben buav sitesinde yapanların listesini bulamadım

LYS yeterince derin araştırma yapıyordu. Clorox bilgisi ondan ve kesinlikle inanıyorum.

yapanlar lisetesinde yok tamam eyvallah, e yapmayanlar listesinde de yok? niye yok peki? ne olduğu meçhul!! ki bence meçhul de değil. Clorox'un deney yaptığı aşikar, zaten çamaşır suyu vs. üreten bir firmaymış

Buav'ın tavşanının olmadığı her üründe acaba mı diyorum. içim rahat olarak güvendiğim tek logo BUAV tavşanı.

eğer vazgeçemeyeceğiniz markalar varsa bilemem, ben makyaj manyağı olan bir insanım, aylardır doğru düzgün makyaj malzemesi almadım.

bana iyice karmaşaya sürükleniyoruz gibi geliyor.

önceden deney yapıldığına kesin olarak inandığımız markaları yeniden yeniden sorguluyoruz.

ve evet burada Lys'in yardımına ihtiyacımız var. en azından benim var.

teşekkür ederim önerinize, nerelerde bulabilirim internetten alışveriş yapmıyorum da bir de iyi köpürüyor mu

şampuanı annem kullanmıştı.sarımsaklı olanı içine birkaç damla çam terebentin yağı ekleyerek.köpürdüğünü söyledi.Nivalin bir de ısırganlı şampuanı var.
Eğer Ankara'daysanız lokman hekimlerde var.Lokman hekim yada doğal ürün satılan yerlerde bulabilirsiniz.

Gsm_lee chanel e bakmaya gerek bile yok bence, tasarımlarında sürekli kürk kullanan bu markanın ,hayvan deneyleri konusunun da umurlarında olduğunu sanmıyorum.
Çok ünlü markalar içerisinde bildiğim kadarıyla sadece stella mccartney kürk kullanmıyor.Bu nedenle bu markanın ürünleri alım gücü olanlar için alternatif olabilir.
Bİrde Lys daha evvel yazdı paul mitchell ürünleri cf ve buav sitesinde yapmayanlarda.

Mango'da etiketinde "100% rabbit hair" yazan bir ürün gördüm. yüzde yüz tavşan tüyü :KK43:

artık uğramıyorum pislik mağazaya

Migrostan aldığım Anatolia Daphne markalı defne sabununun arkasında orjinal sıçrayan tavşan logosu var ve aynı zamanda el yapımı logosu da var. Antakya yapımı. Resmine baktım fakat arka kısmını gösterenini bulamadım

yahu normal giysi tükendi de artık tavşanların kıllarını mı yolmaya başladı insanoğlu?zalimliğin sınırı yok gibi dünyada.

Zalimlik ve alabildiğine de çirkin bir görüntü. Niye başka birinin kılını üzerine giymek ister ki bir insan? Kendininkilerden kurtulmaya çalışırken, tavşanın kılını giyince şık zannederler kendilerini.

Migrostan aldığım Anatolia Daphne markalı defne sabununun arkasında orjinal sıçrayan tavşan logosu var ve aynı zamanda el yapımı logosu da var. Antakya yapımı. Resmine baktım fakat arka kısmını gösterenini bulamadım

orijinal sıçrayan tavşan yani leaping bunny, BUAV'ın. temiz ürünler listesinde göremedim. büyük ihtimal farklı bir logodur.

ama bu sabuna bakayım. sabunum bitmek üzere

X