Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

AUBREY ORGANICS var, aubrey organics türkiye yazıp aratırsanız online alışveriş sitesi çıkıyor...

Türkiye'de kozmetik sektrnde deney yasak ama dediğin gibi kozmetik de olsa bazı ünilerde yapılıyormuş.

diğer sektörlerde yapılabiliyor zaten

Son düzenleme:
Aubrey Organics'in güneş ürünleri de var arkadaşlar...

birsürü ürün var incelemek lazım

Soğuk pres bitkilerin kimyasal işlem yapılmadan,çok yüksek ısıya tabi tutulmadan hazırlanması ve bu sayede vitamin mineral kaybına uğramadan ,özü zarar görmeden hazırlanmasına deniyor bildiğim kadarıyla bu nedenle yağlarda soğuk pres tercih edilmeli.
Bebak ın temizleme sütünde paraben var ,bu nedenle almamayı tercih ediyorum .
ersağ ın temizleme sütü var bende cildi güzel nemlendiriyor fakat gözlerimdeki siyah kalem ,rimeli tamamen temizlemiyor.
dün badem yağıyla temizledim,kalıntı bırakmadı.
superdrıg ve doa yı inceleyeceğim ,teşekkürler.

Türkiye'de kozmetik sektrnde deney yasak ama dediğin gibi kozmetik de olsa bazı ünilerde yapılıyormuş.

diğer sektörlerde yapılabiliyor zaten
deney yapilmis urunler bu pazara girebiliyosa o zaman bizim kesinlikle boyle bi logoya ihtiyacimiz var.

AUBREY olacak yanlıs yazmısım
bu markadan herkes cok memnun her seyı cok guzelmıs
jasön markasınında

Birşeye dikkat ettim bu hayvan testi yapılan markaların hepsinde paraben,sls vücuda zararlı ne kadar kimyasal varsa var.Doğal ve organik ürünlere yönelmeye çalışıyorum ama öğrenciyiz devamlı almaya paramız yetmiyor ve Türkiye'de her markayı bulamıyoruz ne yazık ki.

o zaman deney yapanlar da sırf zorunlu diye logoyu alırlarsa?

Doa kozmetik balmumu vs var diye bazi arkadaşların aklında soru işaretleri vardı doa kozmetik bugün açıklık getirdi

Doa kozmetik facebook sayfasindan alintidir
-------
Katı Parfümler

Sevgili doa severler katı parfümler neden yok diye soruyorsunuz. Hayvanlar üzerinde test yapmamak yetmez, hayvansal hammaddeler kullanmayalım VEGAN marka olalım kararı gereği, katı parfümlerde bulunan balmumu yüzünden üretmeme kararı aldık. Alternatif hammadde olarak petrokimyasal katı parafin kullanmak istemiyoruz, bir kaç alternatif madde için çalışıyoruz. kısa zamanda bir çözüm bulacağız.
--------
Takdir ettim valla doa kozmetigi bosuna sevmiyorum :)

Bende çok sevindim,teşekkürler hassasiyetleri için .
Artık rahatça alışveriş yapabileceğim.
Paylaşım için sana da teşekkürler gsm_lee.

Kafayı yiyecek duruma geldim yemin ederim.Bir iki video çok çok üzdü beni
you tube da faceden paylaşabileceğimiz bir video önerir misin princess?
O üzerinde deney yapılan zavallı hayvanları görünce sanki evladımmış gibi içim sızladı...

Helal olsun doa kozmetiğe de bu yakışır. Seviyorum kendilerini hem de eskisinden de fazla şimdi

ben kaztüyü giyecekler için yapılan videoyu biliyorum.youtube de olması lazım ama hepsini izlemedim çok etkilendim ve kötü oldum.

o zaman deney yapanlar da sırf zorunlu diye logoyu alırlarsa?
esas zorunlu olmazsa kafalarina gore logoyu kullanabilirler.zorunlu olursa birtakim denetimler,prosedurlerden sonra logoyu kullanmasina izin verilir.Kafasina gore logo kullanmaya kalkan da birtakim yaptirim ve cezaya tabi tutulur.
Su anki haliyle cani isteyen logoyu basar,biz de bakar aa ne guzel tavsancik der alisverisimizi yapariz.

Hak veriyorum size, asıl denetimi olmazsa tavşanı kafalarına göre basabilirler. Logonun verilmesi demek bu meselenin denetleneceği anlamına gelir, yani en azından öyle olması gerekir

--------------------mesaj tekrarı-------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…