Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

L'oreal en berbatlarından biri gerçekten, şu an Hacı Şakir ve İpek gibi bazı yerli firmaları da almış durumda. Eskiden kullandığım İpek saç kremlerine son artık

Mama ve su odaklarının yapılması zorunlu.
Ama belediye kişisel dilekçeleri değil mahalle muhtarlarının taleplerine cevap veriyor.
Muhtarlarınızla konuşun,versin dilekçeyi.
Bizimki hala icraata geçmedi yine konuşacağız.
Çevremizdeki mahalle muhtarlarıyla da iletişimdeyiz.

Bu şekilde hepimiz toplu olarak kullandığımız ürünleri yazarsak çok daha faydalı olur.
Teşekkürler.

Daha önce yazıldı mı görmedim ama acaba Pantene ve Hobby ne durumda ikisinde de tavşan yok gerçi ama.....

Pantenein yaptığı kesin ama Hobby ile ilgili bir fikrim yok.
Araştırmak lazım Hobby'i

Bunu ilk kez duyuyorum... Denemek lazım en kısa zamanda...

www.haytapshop.com

adresinden yapacağınız her alışveriş HAYTAP projelerine destek olarak geri dönmektedir. Mama alışverişi buradan yapılabilir mesela...
Bu arada bu resimler beni bitirdi hala gülüyorum özellikle de köpek

Eklentiler

• $haytap.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 72
  • $haytp.png
    48 KB · Görüntüleme: 67
Çok teşekkür ederim düzelttiğiniz için. Çok büyük bir hata olmuş , keşke düzenleyebilsem o mesajımı.
O halde belirtmiş olalım bir kez daha , Finish de kanlı markalar arasında.

Son düzenleme:
Bir defasında aldığım Watsons duş jelinin ambalajında 'Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.' yazıyordu.
Sizce buradan hareketle Watsons ' ı temiz markalar arasına alabilir miyiz ? Sizin bilginiz var mı ? Çünkü temizse şampuan , duş jeli , saç kremi gibi ihtiyaçlarımı Watsons ' ın kendi markasından karşılayabilirim. Biralı ve ballı şampuanlarının çok beğenildiğini duymuştum.
Sephora ' da satılan Yes To Carrots ' un da saç bakım ürünleri varmış , aklımızda bulunsun.

Bir de Babe hakkında ne düşünüyorsunuz ? Listelerde bulamadım. En iyisi e-posta atayım.

Bu arada mahalle muhtarımıza bu konuyu ileteceğim en kısa zamanda , çok teşekkürler LadyEvil.

Öğrendiğime göre L'Oreal 2013 ' te kanlı uygulamalarına son verecekmiş , doğru olmasını umalım.

Son düzenleme:
Bu markayı hiç tanımıyorum. Nerelerde satılıyor?

Benim de bir arkadaşımda vardı Sanırım Almanyadan:44: yani alman markası... Bir kere kullandım bayılınca bana verdi netten sipariş için miss peraya falan baktım ama yoktu bir aralar... Mutlaka satan bir site vardır yaa..

Şimdi, makyaj malzemesi olarak zor bulunmayan hangi markayı önerebilirsin? Benim kafam karıştı iyice. :44:

Şimdi, makyaj malzemesi olarak zor bulunmayan hangi markayı önerebilirsin? Benim kafam karıştı iyice. :44:

Yaa dedim ya ben satın almadım ki hiç ama bitince almayı düşünüyordum o yüzden deney yapıyor mu diye sordum burada yoksa almayacaktım Şimdi baktım netten Türkiyede satış yapan bir site varmış ama isim vermek yasak... Yani demem o ki ben daha satın almadım ama çok memnunum satış yapan bir yer bulursam da mutlaka alacağım...

Hayır ya marka olarak soruyorum, temiz olan makyaj markası öner bana.

Son düzenleme:
Hayır ya marka olarak soruyorum, temiz olan makyaj markası öner bana.

Yaa ben de senin kadar biliyorum amaaa Bu topici bir de öncekni takip ediyordum aklıma geldikçe araştıracağım... Şimdi de yazarken aklıma pastel geldi temiz midir acaba??? Dur bir araştırayım

Yaa ben de senin kadar biliyorum amaaa Bu topici bir de öncekni takip ediyordum aklıma geldikçe araştıracağım... Şimdi de yazarken aklıma pastel geldi temiz midir acaba??? Dur bir araştırayım

Sağol canım. Pastel'in kalitesi düşük gibi geliyor bana. Bakalım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…