Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Greenjade, senin de dediğin gibi lütfen herkes bu link arkadaşlarına göndersin sadece kk daki değil. Face de paylaşalım vs... Yaşam Hakkına Saygı - HEDEF: 5.199.000 İMZA! ve http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=1311

Son düzenleme:
Goldwell / Saç Bakım Ürünleri

Alman markası Goldwell ile tanışmam, Cheapsmells'in yaptığı bir indirimden faydalanmamla başladı. Bu zamana kadar pek çok saç bakımı ürünü kullandım. Tigi Bed Head, John Frieda, Schwarzkopf, Sebastian, L'Oreal (Professional, Paris, Serie Expert), Wella, Kerastase...vs Hepsini bir çırpıda bir kenara attırdı. Saçlarıma en iyi gelen ürünleri sıralamam gerekirse her zaman için ilk sırayı Goldwell alır.

Çok memnun kalmamın ötesinde, bir servet dökmem gerekmiyor bakımlı saçlar sahibi olmak için. Düzenli olarak kullandığım iki ürün var ki, bu anlamda denediğim ürünlerin kesinlikle en iyisi.

Hafif dalgalı saçlarımın, dalgalarını belirginleştirerek bukle bukle yapan şahane, "Goldwell Dynamic Loop Curl Spray" Bir diğeri ise, saçlarımı ağırlaştırmadan hacim katan ve doğal görünüm sağlayan saç köpüğü olan "Goldwell Styling Volume Power Whip"

Ben her ikisini de 6,2£ aldım. Tabi bir de kargo ücreti vardı. Üç parça daha ıvır zıvır alıp (lipgloss, stila far gibi) toplamda kargoya 4,29 £ verdim. Saç köpüğün en büyüğünü almıştım üstelik.

Şu andaki fiyatları, benim aldıklarıma nazaran 1£ artmış durumda.

Bizbizeguzellik.com sitesinde bahsedilen 60 saniyelik bakım jelini de merak edip, geçen hafta Strawberry'de hazır %10 indirim varken aldım. Yanında da dalgalı saçlar için bakım kremini ekledim; Curly Twist Saç kremi.

60 saniyelik bakım jeli çok pratik ve gerçekten vaadini yapıyor. Saç kremi ise dalgaları daha net ortaya çıkarıyor. Goldwell aşkım ürünlerini kullandıkça daha da artmakta.

miskinkek.com da bahsedilmiş..denemeye değer ürünler..

https://lh6.googleusercontent.com/-arUoGn1uY3Y/TYaJDygozJI/AAAAAAAAAkQ/EIVtHikdE1k/s640/Goldwell+Dual+Senses+Ultra+Volume+60+Sec+Gel.JPG

"ARKADAŞLAR KANUNDAN HABERİNİZ YOK HERHALDE..KANUN YÜRÜRLÜĞE GİRDİ..BAĞLI BULUNDUĞUNUZ BELEDİYEYE VERİN DİLEKÇEYİ...YAPTIRMAK ZORUNDALAR...CEZASI AĞIR YAPTIRMAYANA...BU MAMA VE SULUKLAR ONLARIN VİCDANIYLAMI YAPILIYOR ZANNEDİYORSUNUZ ? YASA ÇIKTI..TÜM İLÇESİ İLİ YAPTIRMAK ZORUNDA."

diye yazılmış face' te ama gerçekliğine dair bir bilgi bulamadım..bilgisi olan var mı

Son düzenleme:

araştırıp yazacağım canım bu gruplardaki temiz markaları..

"""""Çin Hükümeti kozmetik ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmesini zorunlu kılıyor.""""

Hangi işiniz doğru ki...

yorumların süper :))

evet temizlik konusunda araştırma yapacağım, inş ben de bikaç net bilgiye ulaşırım

yasak denmiş ama ben paylaşanlara hep denk geliyordum..bunun diğerlerinden farkı ne anlamadım...benim bir fikrim var greenjade avatar resmi olarak paylaşmak..hazırlık yapıyorum şuan.inş bu fikrim işe yarar çünkü biz burda bir sektörle sınırlı kalarak değil, yaşantımızda kullandığımız tüm ürünler için temiz marka arıyoruz..

bu markalarıda araştırayım..net bilgiler çıkar inş karşıma..

Canım, düşüncen çok güzel ama ben avatar olarak kullanamam, her gördüğümde çok kötü oluyorum çünkü.

Merhaba arkadaşlar ,
Yaptığım araştırmalar sonucunda diş macunu olarak Sanino , Doctor Ciccarelli ve L'Angelica (Migros'ta satılıyormuş.) ;
sabun olarak Evyap ürünleri , yani Duru , Fax , Activex ve Dalan , Komili ürünlerini ;
şampuan olarak Watsons ' ta satılan Down Under Naturals ve Superdrug ürünlerini;
bulaşık deterjanı olarak Finish ' i ve ağda olarak Veet yerine Saten ' i kullanabileceğimizi öğrendim.
Makyaj malzemelerinde ise zaten alternatifimiz çok , mesela The Balm , Urban Decay , Dior , Inglot , Hello Kitty , Essence , Everyday Minerals , Amway , Physician's Formula , Pupa , Murad , Avene gibi ürünlere yönelebiliriz.
Bu arada Catherine Arley allığın üzerinde mutlu tavşanı gördüğümü de ekleyeyim.
Bir yanlışlık yaptıysam lütfen düzeltin sevgili arkadaşlarım.
Hepimiz bu şekilde bilgilerimizi paylaşalım , lütfen.

bunu sana biz yaptık ( ya razı olarak ya da engel olmayarak )

Allah belanızı versin ben onları elime alırken bile nasıl dikkat ediyorum incitmemek için.......... Evet bunu BEN YAPTIM aldığım her maybelline ile her colgate ile ben yaptım.......... Allah kahretsin....

Daha önce yazıldı mı görmedim ama acaba Pantene ve Hobby ne durumda ikisinde de tavşan yok gerçi ama.....

Daha önce yazıldı mı görmedim ama acaba Pantene ve Hobby ne durumda ikisinde de tavşan yok gerçi ama.....

Malesef buldum PANTENE SAÇINIZI SEVİN markası 1999 yılında A.B.D. ilinden toplam 2 sınıfta tescil edilmiş olup marka sahibi THE PROCTER & GAMBLE COMPANY'dir. Yani kanlı deneylerin en büyük müdavimlernden biri....

Son düzenleme:

Hobby hakkında bir bilgim yok ama Pantene de P&G ' ye a bağlı olduğundan masum sayılmaz.
Asında şampuan , deterjan , temizlik ürünleri ve ped hakkında benim de kafamda soru işaretleri var.

Bu arada rica etsem biri araştırabilir mi "Lacura" markası da (Premium cosmetics Gmbh) bu kanlı katliamın bir parçası mı acaba? Ben baktım Peta da da arattım ama bulamadım mükemmel bir rimeli var eskiden meybelline colossal volume express kullanırdım genelde herkes memnun zaten o kanlı rimelden ama bu marka tek kelimeyle mükemmel... Tek sorun ben bulamıyorum deney yapıyor mu!! İletişim adreslerine mail atacağım umarım ingilizcemden anlarlar Gerçi firma "evet biz oldukça kanlı deneyler yaptıktan sonra satışa sunuyoruz" demez ama ne yapalım...

info@premium-cosmetics.com a mail atıp sordum bakalım cevap gelecek mi... Gerçi onlardan gelecek cevaba da pek güveniyorum ya... Çünkü topiclerin birinde flormarın da yapmıyoruz diye cevap verdiğini fakat yurt dışında para ile yaptırdığını okumuştumm ama ne kadar doğru bilemem bir de Peta'da muammada olanlar arasında olması lazım...

canım finish önceden calgon' du hatırlarsın..peta'ya baktım calgon kanlı marka olarak geçiyor, Finish (Reckitt Benckiser)'e baktım malesef o da öyle kanlı bir marka..

diş macunu olarak peta da adı geçen temiz bir marka vardı..tr de de satışı var..ama sitede diş macunu var mı bilemiyorum ya da ben bulamadım

http://www.aubrey-organics.com.tr/default.asp

Son düzenleme:

Malesef buldum PANTENE SAÇINIZI SEVİN markası 1999 yılında A.B.D. ilinden toplam 2 sınıfta tescil edilmiş olup marka sahibi THE PROCTER & GAMBLE COMPANY'dir. Yani kanlı deneylerin en büyük müdavimlernden biri....

Hobby hakkında bir bilgim yok ama Pantene de P&G ' ye a bağlı olduğundan masum sayılmaz.
Asında şampuan , deterjan , temizlik ürünleri ve ped hakkında benim de kafamda soru işaretleri var.

canım, uncaged.co.uk ve beautypedia.com da lacura temiz olarak görünüyor...bu arada hangi rimeliymiş merak ettim :)

Son düzenleme:
canım, uncaged.co.uk ve beautypedia.com da lacura temiz olarak görünüyor...

Yaa çok sevindiiimmm Ama yine de insan tam emin olamıyor ki Peta da sürekli güncelliyor fakat her gün bir markanın daha deneye başladığını öğreniyoruuz....:44: Bu arada ben bu markanın sadece rimelini kullandım ve temiz olmasına çok sevindim size de tavsiye ederim...

Ben burdaki arkadaşlarımı özel mesajla bilgilendirdim.

(bnnu, tu_met kızlar size ayrıca yazmadım çünkü sizi sayfada gördüm. )

lanet loreal

Bugün L'Oréal'in uluslararası markaları arasında L'Oréal Professionnel, Redken, Kerastase, Matrix, L'Oréal Paris, Garnier, Maybelline New York, SoftSheen-Carson, Lancôme, Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, Biotherm, Ralph Lauren, Kiehl's, Shu Uemura, Helena Rubinstein, Cacharel, Diesel, Vichy, La Roche-Posay, SkinCeuticals, Innéov ve The Body Shop yer alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…